Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

FK Crvena Zvezda 2017/2018


  • This topic is locked This topic is locked
20899 replies to this topic

#16 NMX

NMX
  • Members
  • 11,160 posts

Posted 02 June 2017 - 07:39

Idi bre Bogi (i Markose) u picku materinu, ode celo jutro na citanje uvoda :D

 

Svaka cast!

 

Da sezona bude upola dobra kao uvod i na konju smo :D


  • 0

#17 Ikac

Ikac
  • Members
  • 2,242 posts

Posted 02 June 2017 - 09:30

Sto se same sezone tice, ocekujem dosta oscilacija, prolazak u 3 kolo kvalifikacija za LE, a posle sta nam bog da. U ligi mislim da cemo se boriti za titulu i da imamo dobre sanse da je uzmemo. Opet je egal u titulama, tako da ocekujem i gomilu radnji van terena, gore nego protekle sezone.

 

Sve u svemu, obnova clanstva i sezonska za istok su obavezne.

Takođe da pohvalim uvod @Bogi @Markoss, pogotovo mi se dopao poseban akcenat na omladinskoj školi.

 

Kao što rekoh na kraju prošle teme, prolazak u 3. kolo bih smatrao uspehom, sve posle toga senzacijom. Očekujem i dalje da se taj egal promeni  :lol:

 

 

O prvom timu, odlascima i transfer špekulacijama. Očekujem dosta više mlađih u zvaničnom prvom timu, pogotovo u odbrani ima prostora. Nadam se da će Vićić i Mijailović dobiti prove it ugovore i šansu da se nametnu. 

 

Nadam se da Kahrimana i Supića više nećemo videti na spisku igrača. Kako je Manojlović završio sezonu, mogla bi da se napravi jedna zdrava konkurencija sa Vićićem i Stankovićem, gde će se prva dvojica boriti za jedinicu tokom cele sezone, a najmlađi Stanković bi trebalo da napreduje rang, kali se (Bežanija jelte) i šansu čeka na dvojnoj. I pored slabijeg proleća i dalje verujem u Manojlovića, a i ostale mlade golmane, generalno mislim da na toj poziciji treba uvek da bude naše dete.

 

Nadajmo se da će ipak novi trener doneti sud o Lukoviću i Anđelkoviću i da će biti kakav svi ovde žele. Uz odlazak Petkovića, pa da računamo i LeTaleka u odbranu, mi u principu ostajemo sa Frimpongom i Miloševićem. Strepnje svih po dolasku su se nažalost ispostavile kao tačne, mada Frimpong kad dobije pasoš, zaslužuje da ostane, mada se nadam kao backup opcija, a ako stigne neka ponude može da ide. Drago mi je što je Stojanović zaigrao, mada nisam znao da je kao zadnji vezni, svakako nam je potrebniji na štoperu. Mislim da je uz borbu Mijailovića i Viveirosa za prvi tim dovoljan jedan desni bek. Pominju se Ninkov, Golubović i Stojković. Ako sva trojica imaju čiste papire najradije bih video Golubovića mada niko nije sure thing. Odigrao je najviše utakmica od sve trojice (30), (Ninkov 9, Stojković 8) u Seriji B za drugu najbolju odbranu u ligi. A videli smo kako prosek Serije B igra u domaćoj ligi: čitaj Boaći. Rodić sa čistim papirima mi se dopada, njegov dolazak bi značio odlazak Anđelka, bila bi dobra borba sa Miloševićem, a mali Terzić bi morao na pripreme, kao i barem jedan od štopera (Rakić, Stojić). 2 štopera su neophodna, imena se ponavljaju - Mitrović, Maraš, cenim da će za neki dan opet Kecojević itd. Mislim da nemamo šanse za ovog Drogbinog sugrađanina.

 

Trojka u veznom redu će biti zanimljiva za praćenje. Od igrača koji su igrali ove sezone mogao bi da ostane samo Račić. Braća Ilić i Veljka Nikolić su sigurni na pripremama, a mislim i ovaj Aučo. Andrija Luković bi mogao barem na pripreme, mada lik je izgubio još jednu sezonu. Svakako su nam potrebna 2 nova igrača u vezi, pošto cenim da odlaze i Kanga i Donald i LeTalek, uz Milijaša i Poletanovića, kao i Ristić i Plavšić koji su jedine šanse za neku veću zaradu.

 

Na krilima mislim da je gotovo za Ruiza i Srnića, mada opet videćemo šta novi trener (Milojević) misli. Ako se to desi, jeste potreban sigurno 1, a možda i 2 nova igrača, od kojih nijedan nije Jovanović iz Mladosti. U domaćoj ligi nisam video nikog ko može da odgovori, čuo sam za tog Ivanovića iz Spartaka da je solidan, dao nam je i gol, mada nemam neki veći uzorak. Možda još i Mrkić iz Niša, tu bi bilo dobro da im vratimo Pavkova. Ne očeujem da će Jovović, Stefan Ilić i Senić dobiti šansu, jer imamo Adžića, Milića, a na pripreme bih vodio i Cvetkovića i Stanojeva.

 

Špic: Vučićević, Romanić i Joveljić. Napolje Sikimić, Orlandić i Pavkov, na Panovića se isto mislim ne računa. Ako Boaći ostaje i Vujaklija može da ide, ako ide Boaći treba nam i novi igrač.

 

Pošto ne verujem da će se probiti Aučo, a i Viveiros već ove sezone koji može da ostane u omladincima ili na dvojnoj, kad Frimpong dobije pasoš, ako Boaći ostane mi imamo prostor 3 stranca da dovedemo što je ok. I tu se mora pogoditi kao na početku pretprošle sezone ako želimo titulu i šansu u Evropi.

 

 

Spisak za pripreme:

 

Golmani: Manojlović, Vićić, Stanković
Štoperi:  novajlija, novajlija, Frimpong, Stojanović, Rakić, Stojić
Bekovi: Golubović, Mijailović, Viveiros - Rodić, Milošević, Terzić

Vezni red: novajlija, novajlija, Račić, An.Luković, I.Ilić, L.Ilić, Aučo, Nikolić
Krila: novajlija, novajlija, Adžić, Milić, Cvetković, Stanojev

Špic: Boaći (novajlija), Vučićević, Romanić, Joveljić, Vujaklija.

 

Prodaja: Ristić, Plavšić, Kanga, Donald, LeTalek, Ruiz, Srnić
Ističe ugovor/prekobrojni: Kahriman, Supić, Luković, Anđelković, Petković, Poletanović, Milijaš, Orlandić, Sikimić, Pavkov, Jovović, S.Ilić, Senić, Panović, Draško Đorđević.
 


Edited by Ikac, 02 June 2017 - 09:35.

  • 0

#18 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 02 June 2017 - 09:51

Svaka cast, Bogi i Markose, na velikom trudu i slepoj veri.

Ja cu sa svoje strane doprineti najbolje sto mogu, a pritom olaksati zivot i sebi i vama, ne samo pokretacima topika vec i ostalima koji zele da veruju.

Uradicu ono sto sam uradio i AFK kad sam prestao da idem na Marakanu - zatvoricu vrata srpskog fudbala, ovaj put do kraja i necu pisati na ovom topiku, sto prakticno znaci na ovom pdf-u.

Razlog je poznat, ali cu ga jos jednom ponoviti - apsolutno ne verujem ni u sta sto je FK Crvena zvezda, kako danas tako i u bliskoj buducnosti, a kako sustinskih reformi u drustvu, a kamoli u klubu, nema ni na vidiku, nas je razlaz neminovan.

Nek je vama koji ostajete sa srecom.

 

P.S. Samo jedna zamerka, sto me niste zvali da vam izlektorisem uvodni post? :D


Edited by DANIEL DRAVOT, 02 June 2017 - 09:56.

  • 0

#19 Dr. J

Dr. J
  • Members
  • 565 posts

Posted 02 June 2017 - 10:12

Cestitke Bogiju i Markosu, ovim uvodom ste pokazali da zasluzujete odredjeno mesto u sportskom sektoru naseg kluba, sto se mene tice moze i umesto Blaze! :D

Hteo bih nesto da vas pitam, ovaj Bentley nigerijac, je l on stvarno opcija i da li se na Stanojeva stvarno ozbiljno racuna? 


  • 0

#20 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 02 June 2017 - 10:25

I ja da zahvalim Bogiju na lavovskom delu posla za ovaj uvod. Imao sam utisak da je uvod isuvise streberski, da je obiman i sa puno informacija, a ljude uglavnom mrzi da citaju. Drago mi je sto sam se prevario. 

 

Srecno, cigani. 


  • 7

#21 simple red white

simple red white
  • Members
  • 12,615 posts

Posted 02 June 2017 - 10:44

Nadam se, da će novi šef stručnog štaba da se konačno zahvali Maksi na svemu neučinjenom u treningu golmana i konačno dovesti nekog ko hoće, zna i može da radi sa golmanima. Valjda će se naći i koja "šimika" za "skauting tim"...neka se deca igraju kući stručnjaka.

 

Lep uvod dvojca bez kormilara :+1: , bolje biste vas dvojica vodili ovaj splav nego dvojac Terza- Grof...


  • 0

#22 Jenkins

Jenkins
  • Members
  • 1,564 posts

Posted 02 June 2017 - 11:03

Lep uvod, dosta truda, taman teksta :D

 

Ono sto moram da primetim jeste da nas cekaju ponovo isti potezi, gomilanje jsl polovnjaka, to nas sigurno nece pojacati, ali sta je tu je. Ovo za Boacija bi bilo dobro, ali dzabe sve to bez veznog reda.


  • 0

#23 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 02 June 2017 - 11:07

giphy.gif

 

:P :P :P

 

Al su super slizde :P

 

 

Inace,najverovatnije je da ce izgled novog dresa biti najsliciniji ovome..

5IWSIA9.jpg

 

 

Opa predsednik Francuske  sponzor CZ.

 

 

Salu na stranu vice ovo jedna teska sezona ako se ne dovedu neka solidna pojacanja, ako to budu iz njiva lige u Evropi standarno ispadamo, sto me najvise i zanima za sledecu sezonu.


  • 0

#24 Боги

Боги
  • Members
  • 7,209 posts

Posted 02 June 2017 - 11:25

Dobismo i SD-a,kazu "neki" :D

Cekamo ime..

edit:

Mrkela je novi SD,a Vladan Milojevic novi trener


Edited by Боги, 02 June 2017 - 11:31.

  • 0

#25 brigate BL

brigate BL
  • Members
  • 366 posts

Posted 02 June 2017 - 11:34

Mrkela po neomiljenom forumu :)


  • 0

#26 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 02 June 2017 - 11:40

Gde je u toj prici Terza? Zna li se?


  • 0

#27 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 02 June 2017 - 11:41

Znalo se Mrkelu vec neko vreme, ali sam se nadao do poslednjeg momenta da nece doci do toga. Nisam zadovoljan izborom.

 

Kako god, nadam se da ce zajedno sa Milojevicem vec koliko danas da pocne da radi na pojacanjima. 


  • 0

#28 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 02 June 2017 - 11:43

Mitar mi je oduvek bio lik koji "nit smrdi, nit mirise"...

Ne secam ga se kao igraca tj nisam imao priliku da ga gledam, ali pamtim vreme kad se setao po Ofk Beogradu u vreme kad je Terza vec zario i palio.


  • 0

#29 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 02 June 2017 - 11:43

dje će kukavni Boško da završi u ovoj kombinatorici?

 

Mrkela mi se nikako ne dojmi da se uopšte nešto pita u Zvezdi a pogotovo ne da bude SD

 

Milojević mi je enigma, ne bih da ga unapred otpišem mada sumnjam da on može da komanduje igračima poput Lukovića  


  • 0

#30 medakjerkovic

medakjerkovic
  • Members
  • 1,737 posts

Posted 02 June 2017 - 11:47

Bogi&Markos svaka cast :)
  • 4