Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

FK Crvena Zvezda 2017/2018


  • This topic is locked This topic is locked
20899 replies to this topic

#18046 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 14 March 2018 - 14:09

Milojević nam je doneo proleće u Evropi, ali to ne znači da je bezgrešan.

 

Ja za Jovičić-Račić izmenu u nedelju, dok Milijaš umire, još uvek ne mogu da nađem nijedan rezon. Kao i za povlačenje pred ekipom koja nema nijednog krštenog tehničara u ekipi, možda onaj Vukanović donekle, ostatak su bili zadnji vezni, drvo u špicu i Markoski od skoro 40 godina.

 

Jeste, uvalio mu je Terza prodajom Kange pa Boaćija, ali može slobodno hrabrije i kreativnije, publika će to i da pozdravi. Ceo istok se pitao koji će kurac Račić na terenu pored Luke Ilića.

 

Nigde ja nisam napisao da je Milojevic bezgresan i ne sme biti podlezan kritici . Nisam gledao utakmicu protiv Nap ,ali pre pocetka utakmice sam se iznenadio sastavom tima sa dva spora vezna igraca jer odlicno znam kakav sastav ima Napredak i kako igra ,i od koga preti najveca opasnost.

 

Reagovao sam na deo koji se odnosi da odbrana ne donosi rezultate i da u ovoj nasoj blato lizi moramo da igramo na gol vise . Jbg ,kada bi to bilo jednostavno , daj da izadjemo i damo im 5 komada . Posebno kada u vidu imamo sa kakvim igracim je ostao Milojevic (+ povredjeni Ben i Donald )

 

Na stranu to sto Napredak (kao i Spartak pre toga ) ni malo nisu naivne ekipe ,cak sta vise .  Spartak je i odlicno vodjen od strane Veselinovica (ja blago odusevljen sa kakvim igracima je on napravio i igru i rezultat .

 

Da ponovim ,nije problem kritika ,obrazlozi je ,napisi sta mislis da je resenje (ne mislim konkretno na tebe ni jednim jedinim slovom ) vec da par njih po difoltu ,dodju i pocinje da vrte jednu istu pricu koju vrete od pocetka sezone .

 

Ja verujem da i da imamo sve pobede ,ista prica bi se pricala od pojedinaca . 


  • 1

#18047 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 14 March 2018 - 14:13

Sto bi rekli mudri ljudi - tanka je linija izmedju hvalospeva i iracionalnih kritika, pritom mislim na trenera i njegove zamisli.


  • 0

#18048 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 14 March 2018 - 14:28

Perkose, ja ne vidim neku veliku razliku izmedju Terzica i Covica, za razliku od tebe. Kome je onda blago?

Totalno nepotrebno bez ikakvih argumenata ubacujete Čovica u pricu. Valjda vam je to beka vrsta odbrane da za los rad terzica nadjete krivca u čovicu, kokezi,perkosu, tsva. samo je terzic bezgresan. mi smo pretili donaldu i la taleku da ce mo im unistiti karijeru, mi guramo u tim račica, mi huskamo domace igrače protiv zlih stranaca ... Sreca je samo sto su i komsije u problemima i gube bodove po srpskim livadama

Edited by perkos, 14 March 2018 - 14:28.

  • 0

#18049 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 14 March 2018 - 14:38

Totalno nepotrebno bez ikakvih argumenata ubacujete Čovica u pricu. Valjda vam je to beka vrsta odbrane da za los rad terzica nadjete krivca u čovicu, kokezi,perkosu, tsva. samo je terzic bezgresan. mi smo pretili donaldu i la taleku da ce mo im unistiti karijeru, mi guramo u tim račica, mi huskamo domace igrače protiv zlih stranaca ... Sreca je samo sto su i komsije u problemima i gube bodove po srpskim livadama

 

I meni je ,kako da se izrazim ,ubacivanje Covica u jednacinu (raspravu )  Stoji da je Terzic dosta uradio za Cz u poslednjih par god ( i na planu infrakstruture i prvog tima ) ,ali daleko od toga da je bezgresan .

 

Pisali smo ,tj sam sam izneo svoj stav o terzicu kada je preuzeo Cz ... jedna od 'zaba' u nizu koju nisam uspeo da progutam ,i trudim se da sto manje razmisljam o njemu vec svoju max podrsku dam treneru i ekipi (nije fraza :D )


  • 0

#18050 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 14 March 2018 - 14:51

pa ja i pisem ovo kao podrsku treneru( dok je jos kod nas) i ekipi. kad ih terzic rasturi onda ce biti kasno
  • 0

#18051 Ikac

Ikac
  • Members
  • 2,242 posts

Posted 14 March 2018 - 14:57

Nigde ja nisam napisao da je Milojevic bezgresan i ne sme biti podlezan kritici . Nisam gledao utakmicu protiv Nap ,ali pre pocetka utakmice sam se iznenadio sastavom tima sa dva spora vezna igraca jer odlicno znam kakav sastav ima Napredak i kako igra ,i od koga preti najveca opasnost.

 

Reagovao sam na deo koji se odnosi da odbrana ne donosi rezultate i da u ovoj nasoj blato lizi moramo da igramo na gol vise . Jbg ,kada bi to bilo jednostavno , daj da izadjemo i damo im 5 komada . Posebno kada u vidu imamo sa kakvim igracim je ostao Milojevic (+ povredjeni Ben i Donald )

 

Na stranu to sto Napredak (kao i Spartak pre toga ) ni malo nisu naivne ekipe ,cak sta vise .  Spartak je i odlicno vodjen od strane Veselinovica (ja blago odusevljen sa kakvim igracima je on napravio i igru i rezultat .

 

Da ponovim ,nije problem kritika ,obrazlozi je ,napisi sta mislis da je resenje (ne mislim konkretno na tebe ni jednim jedinim slovom ) vec da par njih po difoltu ,dodju i pocinje da vrte jednu istu pricu koju vrete od pocetka sezone .

 

Ja verujem da i da imamo sve pobede ,ista prica bi se pricala od pojedinaca . 

 

Pa samo si se brecnuo na čoveka, otkud znam, u tom momentu vratio si mu istom merom  :lol:

 

Reagovao je (valjda Konstantin) na Milojevićevu izjavu o poboljšanju odbrane. Mislim da tu nema šta da se poboljšava, odbrana igra dobro, možda ju je malo poremetio izlazak Vujadina, ali gol nismo primili zbog loše igre odbrane nego zbog opredeljenja da batalimo šta smo igrali 60-70 minuta i ispucavamo loptu, kao neka bunkeraška ekipa. Moraju se napraviti neke promene, ne možemo igrati isto protiv Arsenala, Krasnodara i Napretka.

 

Neka se Miloje prebaci i pronađe rešenje u ofanzivi, da li će to biti Ben u špicu, malo lađenje Radonjića i Pešića, Luka Ilić, Joveljić ili nešto šesto ne znam, on zna bolje i očekujem da reši to, sa više poseda u završnici ni odbrana neće pokleknuti.


  • 0

#18052 Константин

Константин
  • Members
  • 1,799 posts

Posted 14 March 2018 - 15:04


Reagovao sam na deo koji se odnosi da odbrana ne donosi rezultate i da u ovoj nasoj blato lizi moramo da igramo na gol vise . Jbg ,kada bi to bilo jednostavno , daj da izadjemo i damo im 5 komada .

 

Ти регаујеш безвезе јер очигледно и не прочиташ то на шта реагујеш. Теби је на гол више у домаћој лиги ни мање више него 5 комада.

Отпилике у рангу:

 


  • 0

#18053 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 14 March 2018 - 15:07

Borjan- Stojkovic, Hajdin, Le Talek, Babic- Jovicic, Krsticic, Ilic- Srnic, Milic- Pesic

Srnic i Milic starteri, to mi se ne svidja, ostalo je korektno. Da vidimo i Hajdina sta zna.
  • 0

#18054 dulematic

dulematic
  • Members
  • 11,603 posts

Posted 14 March 2018 - 15:15

Šta se dešava sa Benom, zašto ga nema već drugu utakmicu za redom?

 

Adžić je takodje mogao da krene danas od starta a moglo se probati i sa Joveljićem.


  • 0

#18055 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 14 March 2018 - 15:17

 

Ти регаујеш безвезе јер очигледно и не прочиташ то на шта реагујеш. Теби је на гол више у домаћој лиги ни мање више него 5 комада.

Отпилике у рангу:

 

Naravno ,ili 5 ili nista  :kece:

 

Mslim da mi trenutno nemamo kadar ,tj igrace da igramo igru koju ti zelis u domacem sampionatu . I profil igraca ,i broj igraca koji su trenutno u 22 ne mogu da odgovore zahtevima VM.

 

Od pocetka prolecnog dela (tj utakmica u feb ) igrali smo protiv ekipa koje nisu ni malo naivne ,i takodje stanje terena u Subotici i Ns mora da se uzme u obzir.

 

Ocekivano ,postoji pad i u igri i u psihi posle ispadanja od CSKA .

 

Svakako ,svi smo mi na istoj strani (za tsva nisam siguran :P ) tako da ostaje da se nadamo da Milojevic ima rezervni plan i da drTerzic nece sve da zasere na leto .

 

 

edit :@ Dule ,procitao sam da je misic u pitanju ,bol u misicu i ne zele da rizikuju.


Edited by FatZadd, 14 March 2018 - 15:18.

  • 0

#18056 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 14 March 2018 - 15:42

Kakav polu volej Pesinja 


  • 0

#18057 Сандро Ђентиле

Сандро Ђентиле
  • Members
  • 190 posts

Posted 14 March 2018 - 15:44

Ови месари бију као нездрави.
  • 0

#18058 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 14 March 2018 - 15:55

Za ovo sto je Ilic uradio ide obavezno zuti karton.
  • 0

#18059 Jesper

Jesper
  • Members
  • 4,719 posts

Posted 14 March 2018 - 15:58

U kom univerzumu ovo nije za zuti karton?
  • 0

#18060 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 14 March 2018 - 16:00

Hahahahah, nema zutog za povlacanje sa ledja. Kakva komedija od fudbala.

Edited by Shunsuke Nakamura, 14 March 2018 - 16:00.

  • 0