Jump to content

Photo
- - - - -

Opozicionarski bezobrazluk ili glupost

• Please log in to reply
282 replies to this topic

#106 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 28 September 2017 - 16:56

ko je to tamo napisao da kostunica osniva stranku kad je jeremic osnovao Narodnu stranku,

zbunj je sigurno nastao zbog onih imena u rukovodstvu

:lol+:

• 0

#107 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 28 September 2017 - 17:09

Ajmo srBska forumska opoziciJo ..... Ovo se mora podrzati ..... sveCki, a nash!

Nova nada srBske opoziciJone scene vuk koshtunica-pozderac, devojachko jeremic.
  • 0

#108 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 11 October 2017 - 14:37

pise da ce DS za gradonacelnika da kandiduje sutanovca a jankovic djilasa

ili ce jankovic sutanovca a ds djilasa - ostaje da se dogovore

• 1

#109 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 14 October 2017 - 13:23

Chisto politicko srce:

Vuk Jeremic vise nije u stanju da trpi kako kaze `korupciju, nepravdu i primitivizam`, koje trpi od svog rodjenja,

tako da, tu negde oko svog rodjenja, ovaj ex kandidat svega i svacega je vec poceo da sanja kako bez sujete i

cistog decjeg srca osniva svoju vlastitu stranku

koja ce da okupi, kako kaze `sve casne i neukaljane ljude` ...

Isuviše je velik problem pred nama i možemo da ga rešimo "isključivo ukoliko svoje sujete ostavimo po strani i zaista se čistog srca otvoreno zajedno angažujemo", rekao je Jeremić, kod štanda NS, gde su građani mogli da potpišu njen Proglas za Srbiju.

• 1

#110 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 15 October 2017 - 23:19

Vučić: Predlog za Kosovo u martu, možda i vanredni izbori

Beogradski izbori su već izvesni, republički na pomolu, a opozicija... Sigurno će napisati čak 5-6 tvitova pošto nisu stigli da toliko urade ni za gradske izbore pa da onda bude sve u paketu a posle će da žickaju za espreso u Knezu ili će morati da pređu na običnu kafu u nekoj prčvarnici na Ibarskoj magistrali.

• 1

#111 bresson

bresson
  • Members
  • 375 posts

Posted 16 October 2017 - 10:38

Zbog cega ovaj covek koji vec 5 godina ima veliku vecinu, vec 3 godine ima gotovo aposulutnu vecinu, raspisuje izbore na svakih 6 meseci? To je potpuno sumanuto
  • 0

#112 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 16 October 2017 - 15:31

Zbog cega ovaj covek koji vec 5 godina ima veliku vecinu, vec 3 godine ima gotovo aposulutnu vecinu, raspisuje izbore na svakih 6 meseci? To je potpuno sumanuto

pa procits sta se kaze u tom linku i saznas

Na pitanje da li zazmišlja o vanrednim izborima 2018. godine, Vučić je rekao da neće "bežati sa megdana".

"Ne isključujem izbore i ako opozicija iznese valjane razloge, možda ih i bude", rekao je predsednik Srbije.

meni ipak jedno drugo pitanje nema odgovor a to je da li opozicija zeli izbore ili ni posle (ne znam tacno koliko godina) jos uvek nije spremna za njih....

da sam ja TA opozicija, bila bih presrecna da imam izbore svaki cas

i da svaki cas mogu da pobedim vucica, u cemu je opozicijin problem onda?

• 0

#113 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 16 October 2017 - 15:53

da li si procitao, ima jedan poetican komentar ispod vesti, toliko je dirljiv i spontan da nisam verovala da je stvaran :lol+:

evo ga:

12:13 16.10.2017.

Nekad Beograđanka  :lol+:  u želji za mirnijim životom preselila sam se u manji grad u unutrašnjosti.

Veze sa Beogradom su i dalje jake, najviše prijateljske. :lol+:

Zato mi je pre dve nedelje komšija iz zgrade tražio da mu pomognem da skupi petnaest kapilarnih glasova za beogradske izbore.

Čak nije lepo zamolio, nego je nastupio onako bahato po ugledu na svog predsednika. :lol+:

Odbila sam ga sa gnušanjem, iako nisam sigurna da se neće vratiti sa pokušajem da izvrši neku vrstu pritiska.

Ljudi moji, oni su očajni kad su i ovo počeli da rade. Izađite svi na izbore, glasajte za bilo koga osim za SNS koaliciju, pitaće vas sutra deca gde ste bili na taj datum. Šta ćete im reći? :lol+:

• 1

#114 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 16 October 2017 - 16:02

da li si procitao, ima jedan poetican komentar ispod vesti, toliko je dirljiv i spontan da nisam verovala da je stvaran :lol+:

evo ga:

12:13 16.10.2017.

Nekad Beograđanka  :lol+:  u želji za mirnijim životom preselila sam se u manji grad u unutrašnjosti.

Veze sa Beogradom su i dalje jake, najviše prijateljske. :lol+:

Zato mi je pre dve nedelje komšija iz zgrade tražio da mu pomognem da skupi petnaest kapilarnih glasova za beogradske izbore.

Čak nije lepo zamolio, nego je nastupio onako bahato po ugledu na svog predsednika. :lol+:

Odbila sam ga sa gnušanjem, iako nisam sigurna da se neće vratiti sa pokušajem da izvrši neku vrstu pritiska.

Ljudi moji, oni su očajni kad su i ovo počeli da rade. Izađite svi na izbore, glasajte za bilo koga osim za SNS koaliciju, pitaće vas sutra deca gde ste bili na taj datum. Šta ćete im reći? :lol+:

Aha, znači da neko ko se preselio u manji grad treba da skokne do BG i da 'vata ljude za rukav i tera ih na glasanje? Je l' joj neko možda i pripretio da će joj odseći glavu ili tako nešto? Mogla je to malo bolje da dramatizuje.

• 1

#115 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 16 October 2017 - 18:24

Vidi, razlog je vrlo jednostavan i patentirao ga je jos Dionizije Stariji, tiranin Sirakuze u 4. veku pre n.e., a sledili su ga svi despoti od tada naovamo. Dionizije bi svake dve godine otprilike krenuo u novi rat, obavezno sa slabijim protivnikom, ali se dobro pazio da njegova pobeda ne bude suvise odlucujuca, kako bi mogao da obnovi neprijateljstva kad mu se ukaze potreba.

Ovdasnji despoti vise nemaju sa cim da ratuju, pa se poduhvataju druge najstresnije stvari koja moze snaci drustvo, naime populisticke histerije i napetosti koja prati svake izbore.

• 1

#116 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 16 October 2017 - 18:41

...

Pa zar ovde opoziciJa / 4umski opoziciJonari nisu agitovali - 'sto vise izbora / sto cesce izbori / sto vise promena - pa ce se neko vec izbunari?

I sta sad - ni to ne odgovara?

;)  

...

• 0

#117 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 25 October 2017 - 16:26

Neobična sudbina Jagodinca Mite Arsića nakon što je pristupio Pokretu slobodnih građana

Nakon što je 17. oktobra pristupio Pokretu slobodnih građana, Miti Arsiću iz Jagodine se život promenio iz korena.

Za samo nekoliko dana, otac ga se odrekao putem Fejsbuka,

jagodinska policija mu je zakucala na vrata i izgubio je posao trenera u školici...

....sto znaci, ako pokret sase jankovica jednom obicnom coveku, nekom Miti, menja zivot iz korena,

ako utice na bolno odricanje roditeljstva preko fejsa!!!

- kako ce tek da promeni zivot nekom politickom subjektu, ostaje da se nagadja...

• 1

#118 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 25 October 2017 - 18:04

, otac ga se odrekao putem Fejsbuka,

...

:rotflmao:  :rotflmao:  :rotflmao:  pretpostavljam da i u dusevnim bolnicama danas imaju pristup fuckbooku...

• 0

#119 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 25 October 2017 - 20:35

... 

>> ... Neobična sudbina Jagodinca Mite Arsića nakon što je pristupio Pokretu slobodnih građana
Pridružio se Jankoviću, ostao bez posla, a otac ga se odrekao
* Trifunović: Divim se Mitinoj hrabrosti, a njegova poruka - izađite iz svojih ljuštura, treba da bude primer svima
Piše: K. Živanović, Beograd 25. oktobar 2017. 13:30 ... <<

Ovaj tekstuljak je zalostan, a lik 'mita_iz_jagodinu' jos vise. Pravi jagodinski tjuran.
Gomila nabacanih, njanjavih, zaosinutih tumacenja, da ne govorim o elementarnoj neinteligenciji i jadnom politikantstvu.

Moz' misliti, clan 'napredne_sVrBije' koji je deset godina vodio sportsku skolicu, odjednom progledao, bacio sve u trnje i otisao kod loznickog dzibrova da sa 'proslavljenim glumcem & poznatim novinarom' gradi opet neku novu, lepsu, napredniju sVrBiju.
:lol+:
I sta kaze lik - 'dozivljava svojevrsnu paranoju'?
:ajme:
Nikada nije bio u politici - samo u 'naprednoj_sVrBiji'. Doduse, to i nije politika. To je lokalni ZOO.

I sta mu je bilo prece - da nastavi da radi sa 150 malisana, poveca taj broj od 2000 uvcenika koliko je imao, ili da 'voda opanke' dzibrova iz Loznice, 'sa sajkacom u srcu'?
;)
A laprdanje za sta ce se zalagati - tek to mu je biser. Mora da su mu nekako doturili 'puskicu' iz partijske centrale da jos jednom ne pogresi ... kao sa 'naprednom_sVrBijom'.

Proslavljeni glumac, verovatno uz dedin cips, daje usmerenje - napolje, izadjite iz ljusture, pisite na FB, zovite 'danas', zovite sutra, ispricajte svoju tuznu jagodinsko_tjuransku pricu!
:rotflmao:   
Sta tek reci o bulaznjenju 'clana predsednistva', verovatno 'proslavljenog novinara' koji ordinira u redakcijskoj korpi za papirni otpad i nesto drombulja. Nije bio dobar za novine, postao dobar za господина Прангију, 'mamino_policajce'. Karijera je to!

Izgleda da su se tamo zaista sjatili svi dobri ljudi.
:s_w:

...

Edited by Kinik, 25 October 2017 - 20:38.

• 0

#120 Senn

Senn
  • Members
  • 213 posts

Posted 02 November 2017 - 20:23

Meni nije jasna jedna stvar: počev od prijatelja, kolega, komšija, poznanika... pa sve do raznih internet portala, društvenih mreža, Twitteraša, Facebook grupa... gotovo svuda svi pljuju po vlasti, non-stop. Istovremeno, posle svakih izbora Vučić odvali sa 50%. Ne mogu da skontam šta je u pitanju:

• Izborna krađa? (sumnjam)
  • Lažljiv smo narod? (priča jedno, a radi drugo)
  • Licemerni smo (kritikuje i pljuje jer je to "in" i "cool", pogotovo na Twitteru, al' ne glasa jer "nema za koga..." )

Vidim objašnjenje u 2. i 3. opciji. Toliki silni klritičari, tviteraši, borci, pljuvači... a ovaj ih već po koji put odelje sa 50%.

• 0