Jump to content


Photo
- - - - -

Opozicionarski bezobrazluk ili glupost


  • Please log in to reply
282 replies to this topic

#31 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 02 June 2017 - 12:18

Ja ne videh da iko ovde opravdava ovakav skup, klasican autogol. A ovo drzanje za rucicu Boska, pocev od Radulovica, pa sad i Jankovica (Jeremicu je ionako ideoloski blizak) je kretenizam.

 

Nemam (a verujem ni niko drugi ovde) niti nameru niti obavezu da branim svaki njegov potez, iako sam glasao za njega.

 

Sto se ne moze reci za one koji podrzavaju svaku kretensku odluku the Emperora i njegovih podguznih muva, a cak nisu ni glasali za njega :lol:

 

t-r-a-g-i-k-o-m-i-c-n-o


  • 5

#32 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 02 June 2017 - 13:09

"Nemam nameru da branim svaki njegov potez"? To nije slučajnost nego pravilo. Janković bi i sa fašistima i ruskim špijunčinama samo da dođe na vlast. Vala, preko svega su spremna da pređu opoziciJonari.
  • 1

#33 Nicklord

Nicklord
  • Members
  • 5,290 posts

Posted 02 June 2017 - 13:35

"Nemam nameru da branim svaki njegov potez"? To nije slučajnost nego pravilo. Janković bi i sa fašistima i ruskim špijunčinama samo da dođe na vlast. Vala, preko svega su spremna da pređu opoziciJonari.

Da li si glasao za Koštunicu i DOS pre nešto više od 15 godina? 


  • 0

#34 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 02 June 2017 - 13:39

"Nemam nameru da branim svaki njegov potez"? To nije slučajnost nego pravilo. Janković bi i sa fašistima i ruskim špijunčinama samo da dođe na vlast. Vala, preko svega su spremna da pređu opoziciJonari.

 

Suvise je kratko tu da bismo smeli da tvrdimo da je to pravilo, a svojim radom na pipavoj javnoj funkciji je zasluzio bar neki kredit.

 

Zakljucke na osnovu premisa skuvanih u Informerovoj kuhinji ne bih komentarisao, smesno je.

 

A i ako krenemo da se bavimo tim sportom, tabloidno blacenje Jankovica, pa sve da je suva istina i nista osim istine, ne moze da dobaci do clanaka suve istine o ovoj garnituri vlasti.


Edited by McLeod, 02 June 2017 - 13:41.

  • 4

#35 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 02 June 2017 - 14:02

Suvise je kratko tu da bismo smeli da tvrdimo da je to pravilo, a svojim radom na pipavoj javnoj funkciji je zasluzio bar neki kredit.

Zakljucke na osnovu premisa skuvanih u Informerovoj kuhinji ne bih komentarisao, smesno je.

A i ako krenemo da se bavimo tim sportom, tabloidno blacenje Jankovica, pa sve da je suva istina i nista osim istine, ne moze da dobaci do clanaka suve istine o ovoj garnituri vlasti.

Ma kakva bre pipava funkcija? Odakle vam glupava ideja da se on ikome neshto zamerio kao Eliot Ness .... XAXAXA

I tu "funkciju" je dobio preko UDBE. Odakle mu kvalifikacije? Dugogodishnja advokatura obespravljenih ?!?!?!...... U ministarstvu sporta .... XAXAXA XAXAXA .... Koji ste vi smeshni likovi ..... Pipava, pa josh "funkcija" XAXAXA .... rizikovao da mu "polome noge"? XAXAXA ...

Kakav god da je, jedno je sigurno ... AV nije ubica kao smrad miloshevic i onaj izdrk koshtunica.

Mozda postane :). Na Prangiji ..... Shto da nece da osvoji 60% glasova onako metiljav ... XAXAXA ..... Pa on je svoj zenit vec prebacio ..... Vidish da chovek kad god se pojavi, koliko je ogranichen, uvek neshto epohalno izvali ... Bolje da daje saopshtenja i ne izlazi iz kuce.

Edited by Denis Jasharevic, 02 June 2017 - 14:10.

  • 0

#36 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 02 June 2017 - 14:22

 

Ma kakva bre pipava funkcija? Odakle vam glupava ideja da se on ikome neshto zamerio kao Eliot Ness .... XAXAXA

 

Pipava, nego sta. I u zemljama gde podela vlasti ne postoji samo na papiru, izuzetno odgovorno i vazno mesto. I to nema nikakve veze sa zameranjem nekome i necemu, nego sa radjenjem posla onako kako treba da se radi.

 

 

I tu "funkciju" je dobio preko UDBE.

 

Dokaz?

 

 

Odakle mu kvalifikacije?

 

Pravnik koji se i pre tog posla bavio ljudskim pravima, bio je sa obe strane, i sluzbenik u republickom i u saveznom ministarstvu, i u OEBSu.

 

 

Dugogodishnja advokatura obespravljenih ?!?!?!...... U ministarstvu sporta .... XAXAXA XAXAXA .... Koji ste vi smeshni likovi ..... Pipava, pa josh "funkcija" XAXAXA .... rizikovao da mu "polome noge"? XAXAXA ...

 

Procitaj malo bolje njegovu biografiju, sta da ti kazem. Njegova izjava u kampanji nema nikakve veze sa prethodnim angazmanom. A to sto nemas pojma koliko je znacajna funkcija zastitnika gradjana u svakoj zemlji je tvoja licna sramota. Ja se tebi necu smejati, posto mi je to vise tuzno nego smesno.

 

 

Kakav god da je, jedno je sigurno ... AV nije ubica kao smrad miloshevic i onaj izdrk koshtunica.

 

Stvarno? :lol: u ovoj garnituri ima mnogo vise kriminalaca, ubica i ratnih zlocinaca cak, nego u zlatno doba Mire Markovic.

 

 

Mozda postane :). Na Prangiji ..... Shto da nece da osvoji 60% glasova onako metiljav ... XAXAXA ..... Pa on je svoj zenit vec prebacio ..... Vidish da chovek kad god se pojavi, koliko je ogranichen, uvek neshto epohalno izvali ... Bolje da daje saopshtenja i ne izlazi iz kuce.

 

Sreca pa je tvoje misljenje apsolutno merodavno :lol:


  • 2

#37 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 02 June 2017 - 14:32

Da chitam biografiju nosioca utoke sa 22 godine? I to studenta prava?!? Iz koje se neko rokn'o.

Mora da se shalish? Pa ja sam ozbiljan chovek.

Edited by Denis Jasharevic, 02 June 2017 - 14:32.

  • 0

#38 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 02 June 2017 - 14:36


Pravnik koji se i pre tog posla bavio ljudskim pravima, bio je sa obe strane, i sluzbenik u republickom i u saveznom ministarstvu, i u OEBSu.


Impresivno ..... XAXaXa .... XAXAXA ..... On je samo pogubljeno seljache izabrano da smeta. No, on je zadovoljan. Mnogo vishe od realnih mogucnosti i ochekivanja.

Srbija je zemlja mogucnosti .... Kakva qrac Amerika ..... Zavrshish pravni fakultet koji izbacuje svake godine 2000 diplomaca i odmah karijera kao pripravnik ..... XAXAXA XAXaXa .... crtani film ... Miki Maus. XAXAXA XAXAXA XAXaXa

Republichki, savezni, oebsi ... qrac-palac .... Hocu i ja majko ovako ..... Hocesh qrac sine. .... Shto bi rek'o pesnik Rambo.

Edited by Denis Jasharevic, 02 June 2017 - 14:41.

  • 0

#39 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 02 June 2017 - 14:56

Da chitam biografiju nosioca utoke sa 22 godine? I to studenta prava?!? Iz koje se neko rokn'o.

Mora da se shalish? Pa ja sam ozbiljan chovek.

 

:rotflmao:

 

da.


  • 0

#40 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 02 June 2017 - 15:20

...

 

... da li si glasao za Koštunicu i DOS pre nešto više od 15 godina? ... 

 

 

Glasao sam protiv zlobimira, a ne za Voshtunija Lojanicu.

 

...


Edited by Kinik, 02 June 2017 - 15:22.

  • 0

#41 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 02 June 2017 - 15:42

:rotflmao:

da.

Ja ipak ostavljam biografije provincijskih pravnichica koji se dziberski kurche naoruzanjen vama da chitate, poshto ionako necete ziveti nikada u ultra-disciplinovanim i bogatim drzavama, ali bez dushe rusko-srBske, shiroke, pravoslavne u kojima nema qrchenja XAXaXa ..... A nema ni UDBE :)

Edited by Denis Jasharevic, 02 June 2017 - 15:47.

  • 0

#42 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 02 June 2017 - 15:51

Ja ipak ostavljam biografije provincijskih pravnichica koji se dziberski kurche naoruzanjen vama da chitate, poshto ionako necete ziveti nikada u ultra-disciplinovanim i bogatim drzavama, ali bez dushe rusko-srBske, shiroke, pravoslavne u kojima nema qrchenja XAXaXa ..... A nema ni UDBE :)

 

Kao i obicno, kad nema smislenog odgovora, duva se u tikvu :lol:

 

Niko te nije obavestio da lov na vestice odavno nije in? Plasim se da ti kazem da vestice ne postoje, kurslus ce da nastane verovatno :lol:


  • 1

#43 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 02 June 2017 - 16:34

 

Pipava, nego sta. I u zemljama gde podela vlasti ne postoji samo na papiru, izuzetno odgovorno i vazno mesto. I to nema nikakve veze sa zameranjem nekome i necemu, nego sa radjenjem posla onako kako treba da se radi.

 

Ja mislim da je u Srbiji vrlo tesko - narocito na toj poziciji koju je imao - raditi svoj  posao onako kako treba a da se ne zameris nekome i necemu. To ne biva tek tako. Sve je to na neki nacin medjusobno maligno umrezeno. U opisu radnog mesta kao da mu je bilo da malo pro forme "laje" ali da ne ujeda (niti bi mogao). Od kada je napravio klimav korak ka politickoj karijeri deluje mi kao "opoziciona" deva potucaljka. 


  • 1

#44 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 02 June 2017 - 17:43

Ja mislim da je u Srbiji vrlo tesko - narocito na toj poziciji koju je imao - raditi svoj  posao onako kako treba a da se ne zameris nekome i necemu. To ne biva tek tako. Sve je to na neki nacin medjusobno maligno umrezeno. U opisu radnog mesta kao da mu je bilo da malo pro forme "laje" ali da ne ujeda (niti bi mogao). Od kada je napravio klimav korak ka politickoj karijeri deluje mi kao "opoziciona" deva potucaljka. 

 

On je IMO zasluzio odredjeni kredit bas zbog svog rada, jer obavljati posao na javnoj funkciji maltene bez greske je blago receno retkost.

Glasanje za njega samo zbog toga sto je dobro radio svoj posao, sto nije korumpiran i nije nacos je ako hoces tako da posmatras i malo tuzno, zato sto bi to trebalo da se podrazumeva, ali takva je nasa realnost.

Sto se tice tvoje opaske, mogu da se slozim, i napravio je razne gafove. Nije problem ni kritika, problem je bacanje dimnih bombi svuda, banalizovanje rasprave do imbecilnosti, da bi se poentiralo u svojoj glavi, i onda kad se dimna zavesa spusti, jovo nanovo.


  • 2

#45 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 02 June 2017 - 17:44

Ma kakva bre pipava funkcija? Odakle vam glupava ideja da se on ikome neshto zamerio kao Eliot Ness .... XAXAXA

I tu "funkciju" je dobio preko UDBE. Odakle mu kvalifikacije? Dugogodishnja advokatura obespravljenih ?!?!?!...... U ministarstvu sporta .... XAXAXA XAXAXA .... Koji ste vi smeshni likovi ..... Pipava, pa josh "funkcija" XAXAXA .... rizikovao da mu "polome noge"? XAXAXA ...

Kakav god da je, jedno je sigurno ... AV nije ubica kao smrad miloshevic i onaj izdrk koshtunica.

Mozda postane :). Na Prangiji ..... Shto da nece da osvoji 60% glasova onako metiljav ... XAXAXA ..... Pa on je svoj zenit vec prebacio ..... Vidish da chovek kad god se pojavi, koliko je ogranichen, uvek neshto epohalno izvali ... Bolje da daje saopshtenja i ne izlazi iz kuce.

 

 

Da chitam biografiju nosioca utoke sa 22 godine? I to studenta prava?!? Iz koje se neko rokn'o.

Mora da se shalish? Pa ja sam ozbiljan chovek.

 

 

Impresivno ..... XAXaXa .... XAXAXA ..... On je samo pogubljeno seljache izabrano da smeta. No, on je zadovoljan. Mnogo vishe od realnih mogucnosti i ochekivanja.

Srbija je zemlja mogucnosti .... Kakva qrac Amerika ..... Zavrshish pravni fakultet koji izbacuje svake godine 2000 diplomaca i odmah karijera kao pripravnik ..... XAXAXA XAXaXa .... crtani film ... Miki Maus. XAXAXA XAXAXA XAXaXa

Republichki, savezni, oebsi ... qrac-palac .... Hocu i ja majko ovako ..... Hocesh qrac sine. .... Shto bi rek'o pesnik Rambo.

 

 

Ja ipak ostavljam biografije provincijskih pravnichica koji se dziberski kurche naoruzanjen vama da chitate, poshto ionako necete ziveti nikada u ultra-disciplinovanim i bogatim drzavama, ali bez dushe rusko-srBske, shiroke, pravoslavne u kojima nema qrchenja XAXaXa ..... A nema ni UDBE :)

Kakav odgovor ostaviti na "ovo" i ne zaraditi ban? :ajme:


  • 1