Jump to content


Photo
- - - - -

PIZZA !Koju pizzu najvise volite da jedete?


  • Please log in to reply
84 replies to this topic

#61 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 10 July 2017 - 11:48

Nema vishe mesine ........ > holesterol, > trigliceridi. 

 

Opa, znaci promijenio si dijetalni rezim. To je za svaku pohvalu. 

 

Jesi li uspio smanjiti duhan, alkohol i sve ostale dobrote od kojih rastu dijabetis i srcani udari?


  • 0

#62 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 10 July 2017 - 13:36

Jesi li uspio smanjiti duhan, alkohol i sve ostale dobrote od kojih rastu dijabetis i srcani udari?


Ne i za sada ne razmishljam o tome.
  • 0

#63 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 10 July 2017 - 21:50

...

 

... sa partibrejkersima ne mogu da pogreshim, to ce najlakshe prihvatiti ...... slusha ona ...... ja chekam shta ce da izvali ...... kad ono iznenadjenje .... razume se ....... kaze, odavno nisam chula gitaristu koji ima svoj zvuk i zaista zna shta radi ..... wow, kako se zove ...... ja kazem Anton ... i ona ide biser ...

 

:frust:

 

Uvek se iznenadim - da neko kaze da je anton gitarista?

:ajme:

 

Za 'pevaca' nije nikakav problem - 'incestuozno chedo'.

 

>> ... "Ja sam potomak Gavrila Principa. Majka Gavrila Principa i moj pradeda su rođeni brat i sestra", rekao je Cane.  ... <<

 

Sad, ko je koga kresao - ne bih da ulazim u to.

:lol+:

 

...


  • 0

#64 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 10 July 2017 - 22:36

...


:frust:

Uvek se iznenadim - da neko kaze da je anton gitarista?
:ajme:

Za 'pevaca' nije nikakav problem - 'incestuozno chedo'.

>> ... "Ja sam potomak Gavrila Principa. Majka Gavrila Principa i moj pradeda su rođeni brat i sestra", rekao je Cane. ... <<

Sad, ko je koga kresao - ne bih da ulazim u to.
:lol+:

...

Da, Anton ima "svoj zvuk" za shta bi se hiljade gitarista karalo u bulju, sve imaju ..... tehniku, brzinu, ovo .... ono ..... Samo nemaju "svoj zvuk" ..... Jebiga, to je najteze postici. Ne mislim naravno da je chudo od gitariste, ali vrlo solidan u svom fahu na vishem nivou od "regiona" sa par originalnih rifova na koji ce otkinuti svaki poznavalac muzike, pre svega mislim na uvod i rif na "Hocu da znam". I ranije sam pisao da vrlo lako privlachi paznju onih kojima je rokenrol "narodna muzika".

Shto se Cana tiche, koliko ja znam, on je puk'o odavno, shto je samo njegova stvar. Jedan of retkih koji nije bio idiot pochetkom devedestih sa rambom amadeusom, orgazmom i ekv, shto je za respekt bez obzira na gavrila principa 25 godina posle. To nije predmet mog interesivanja. Nikome nije zabranjeno da mu prsne svemir.


Edited by Denis Jasharevic, 10 July 2017 - 23:38.

  • 0

#65 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 10 July 2017 - 22:39

Antona je sjebao dop, mogao je da bude kralj, ostao je samo jedan od onih who came close, but never made it.


  • 1

#66 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 10 July 2017 - 22:52

Sigurno Anton i Predrag Gojkovic Cane imaju veze sa najboljom pizzom, valjda nam se i otkrije kako. :D

Brejkersi su bili ok, imam lijepa sjecanja na njih mada nisam odslusao sigurno 20 godina.

Imali su prepoznatljiv zvuk, sto jes' jes'. Mocno je gitara zvucala.

Edited by Honey Badger, 10 July 2017 - 22:53.

  • 1

#67 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 10 July 2017 - 22:56

Sigurno Anton i Predrag Gojkovic Cane imaju veze sa najboljom pizzom, valjda nam se i otkrije kako. :D

Brejkersi su bili ok, imam lijepa sjecanja na njih mada nisam odslusao sigurno 20 godina.

Imali su prepoznatljiv zvuk, sto jes' jes'. Mocno je gitara zvucala.

 

 

Cane je dileja, uvek bio, Anton je bio na svemu što je bilo pri ruci, Manza mi je ortak, fantastičan električar/elektroničar, ali qratz od bubnjara, a ne znam više ni ko je svirao bas...

 

Nije to bilo moje....


  • 1

#68 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 10 July 2017 - 23:03

Nego Siki, jebeš ove, to ćemo na muziku, šta je rekla drugarica za kulinarsko umijeće?


  • 0

#69 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 10 July 2017 - 23:25

...

 

... sigurno Anton i Predrag Gojkovic Cane imaju veze sa najboljom pizzom, valjda nam se i otkrije kako ... 

 

 

 

Ај, халиско!

(pijanice - ne ljuljaj se!)

 

 

...


  • 0

#70 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 10 July 2017 - 23:37

Nego Siki, jebeš ove, to ćemo na muziku, šta je rekla drugarica za kulinarsko umijeće?

 

Vrlo je impresionirana  :D ..... ja samo fine nalazim, hoce me nekako .... popi 4,5 litre crnog za vikend i ode kuci.  Odlichna drugarica, nikada ne gnjavi, dodje uvek kad je pozovem, neki put i ja svratim, slushamo ploche ........ realno, to je sve shto ochekujem i intimno prizeljkujem, shto bi rekli fudbaleri.  :D  Ljudi treba da se vidjaju, druze, pa i provedu neko vreme zajedno ....... ali sloboda nema cenu. To ti je tako danas, a meni i odgovara pravo da ti kazem. Gotovo svi moji prijatelji zive tako. Respekt za sve one u braku, ali brate ..... pogrebni zavod. Ne moze, nije prirodno, propala institucija. 


  • 0

#71 ironside

ironside
  • Members
  • 3,781 posts

Posted 11 July 2017 - 15:43

Izgleda odlicno!

 

Naročito slika #3


  • 0

#72 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 11 July 2017 - 20:47

.... dirty old man  :D


  • 0

#73 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 11 July 2017 - 21:02

Jeste, dirty old men.

 

Jedan ne moze vise mesista radi triglicerida i holesterola, drugi je pao na samo jedno malo pivo u svako malo... Ali i jedan i drugi vide u svemu (i ne odustaju) od one stvari.

 

Respec!

 

:hail:

 

Spoiler


  • 0

#74 ironside

ironside
  • Members
  • 3,781 posts

Posted 11 July 2017 - 21:17

Jeste, dirty old men.

 

Jedan ne moze vise mesista radi triglicerida i holesterola, drugi je pao na samo jedno malo pivo u svako malo... Ali i jedan i drugi vide u svemu (i ne odustaju) od one stvari.

 

Respec!

 

:hail:

 

Spoiler

 

A, ne! Naše tek dolazi.

 


  • 0

#75 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 11 July 2017 - 21:39

...

 

Da se sa zadovoljstvom, samocitiram

 

 

>> ... I tako, jednom, neki ozloglaseni kasarnski podoficirsko oficirski alkos (a bio je "pozadinac / krojac", zavrsio srednju_tekstilnu, pa podoficirsku_intendantsku/ ako me secanje ne vara 'Joza Patekar'), pred strojem za veceru, resi da odrzi vatreni (udarila mu "vatrena voda" u glavu) "MPV" govor ("moralno_politicko_vaspitanje") i zigose "neprijatelje drustva / drzave / vojske ... etc.",  i sve izranjajuci iz nekih licnih isparenja, gledajuci kako se "vojska" (tj. jadni, polupismeni / jedva opismenjeni regrutici iz svih mogucih vukojebina) - podgurkuju, zahebavaju, rade sve one sitne vojnicke nepodopstine prikrivene zajednickom "masom / telom / provokacijama", - direktno ga nipodastavaju.

 

Odjednom taj kasarnski podoficirsko_oficirski alkos, pomislivsi da je dovoljno izgradio ideolosku osnovu - o pretnji "Narodnoj Armiji / drustvu, na celu sa SKJ i svim "sluzbama bezbednosti" - od strane nasih "buducih neprijatelja preko mora" (a vojni rok JNA sam sluzio u omanjoj kasarni na jednom kvarnerskom otoku) izabere za primer nesto, sto je u njegovoj zblanutoj predstavi bila najveca pretnja sistemu, pa i ONO_DSZ, koja se ostvarivala kroz "talijanstinu / kafice i novu modu zvanu - "pizza".

 

I u krescendu nekih misaonih velekovrtljaja, "opipavanja vojnicke mase", pisanja podoficirsko_oficirskog plana za naredno / sutrasnje takticko vezbanje, kao neki zagorski petlic (bio je "Zagorec") vrisne:

 

Sta je, - hocete picu?

 

Gde citav vojnicki stoj, pa jedno 80-100 ljudi, drekne:

 

H O C E M O !!!

 

... <<

 

Credits:

citam pre neki dan nesto o novom jelovniku u Vojsci Srbije i o tome kako se uvodi "pizza".

 

... 


  • 0