Jump to content

Photo
- - - - -

Srb u NATO (Srbija se budi 2.deo)

• Please log in to reply
218 replies to this topic

#151 Doc Holliday

Doc Holliday
  • Members
  • 3,537 posts

Posted 13 June 2017 - 19:01

@Kursula

Sta mislis da bi savez sa Rusijom doneo, u odnosu na clanstvo u NATO? Kako to opravdavas sa stanovista prostog zdravog razuma, jer bi tim potezom izgubili svaku mogucnost da udjemo u EU, i dalje, odbili bi sve strane investitore s obzirom da bi to stvorilo nezgodnu politicku klimu? Jesi li svestan da je obim nase trgovine sa EU veci od obima trgovine sa Rusijom i Kinom zajedno?

http://ras.gov.rs/ex...eign-trade-data

​A o bombardovanju necu, jer je svakome jasno sta je bio povod, pomoc albanskim separatistima na Kosovu, i smenjivanje rezima Slobodana Milosevica.

bankrot u nekoliko dana...

ukoliko bi postali tamo neka x-ta Ruska zabita gubernija- na tom ekonomskom( i svakom drugom ) nivou bi i bili...  :lol+:

• 0

#152 red pill

red pill
  • Members
  • 616 posts

Posted 13 June 2017 - 19:04

Daleki Sibir bi bio metropola za nas :)

• 0

#153 Doc Holliday

Doc Holliday
  • Members
  • 3,537 posts

Posted 13 June 2017 - 19:12

@Doc Holiday

Ma sta ti mislio o SNS/SPS ipak su bolja opcija od fasista, iako nisam njihov simpatizer.

@Denis Jasharevic

Vidi, hocemo li u EU ili ne, nije toliko vazno, koliko je vazno da se pristupna poglavlja  zatvaraju i drzava priblizava nekom zapadnom demokratskom i trzisnom modelu. Ja ne vidim sta fali Norveskoj ili Svajcarskoj van EU, ali nas treba tuci po usima da se dovedemo u red.

tesko da su oni bolja opcija... SNS i SPS su ista ta opcija, samo prikrivenija i perfidnija...

Oni bi u EU a boga mole da tamo ne stignu... 

A i sto se NATO-a tice, dovoljno je samo pogledati rezimske medije ( informer )....

mada se, u poslednje vreme AV napalio da izigrava Tita pa bi malo i on da balansira izmedju istoka i zapada....

• 0

#154 red pill

red pill
  • Members
  • 616 posts

Posted 13 June 2017 - 19:19

Vidis u tome i jeste stos Doc Holiday, fasisti (SRS/DSS/Dveri) bi odmah u bratski zagrljaj Putinu, a samom cinjenicom da Vucic hoce dobre odnose i sa jednima i sa drugima, primorace ga da saradjuje sa EU a bogami i NATO, da ne bi dobili po glavi. Seselj ili onaj Bosko Obradovic bi se odmah spremali za rat jer su majmuni. Kome je uzor onaj sa brcicima i razdeljkom svakako je majmun.

Edited by red pill, 13 June 2017 - 19:22.

• 0

#155 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 13 June 2017 - 19:41

@Denis Jasharevic

Ja ne vidim sta fali Norveskoj ili Svajcarskoj van EU, ali nas treba tuci po usima da se dovedemo u red.

Hahaha ...... Da stvarno, mislim da Srbijica i Vatikan kao svetski duhovni centri nemaju razloga da se pridruzuju tim banalnim trgovachko-turistichkim asocijacijama, kada se moze sasvim lepo ziveti i od masturbacije.
  • 0

#156 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 13 June 2017 - 19:56

Vidis u tome i jeste stos Doc Holiday, fasisti (SRS/DSS/Dveri) bi odmah u bratski zagrljaj Putinu, a samom cinjenicom da Vucic hoce dobre odnose i sa jednima i sa drugima, primorace ga da saradjuje sa EU a bogami i NATO, da ne bi dobili po glavi. Seselj ili onaj Bosko Obradovic bi se odmah spremali za rat jer su majmuni. Kome je uzor onaj sa brcicima i razdeljkom svakako je majmun.

Vucic hoce vlast! Apsolutnu, mesijansku.. i to nece da umanjuje zbog nicega: ni NATO-a, ni EU, ni EvroAzije - bitna je samo njegova apsolutna vlast.

Ne tako davno - za "zlatne ribice" sto brane The Vodju

"ovo" je prihvatljivo nekome da bude na vlasti? :ajme:

• 0

#157 red pill

red pill
  • Members
  • 616 posts

Posted 13 June 2017 - 20:05

Majko moja, ovo vec nisam znao. Znao sam da je Seselj bio tamo, ali koliko smetena mora da bude opozicija u Srbiji da ovo ne predoci javnosti pred izbore! Neoprostivo za nekoga ko treba da bude predsednik Srbije.

• 0

#158 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 13 June 2017 - 20:09

...

:lol+:

...

• 1

#159 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 13 June 2017 - 20:11

Majko moja, ovo vec nisam znao. Znao sam da je Seselj bio tamo, ali koliko smetena mora da bude opozicija u Srbiji da ovo ne predoci javnosti pred izbore! Neoprostivo za nekoga ko treba da bude predsednik Srbije.

Preko kojeg medija? 

• 0

#160 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 13 June 2017 - 20:17

...

A i zasto bi - pa ovde su se belosvecki diktatori / diktature uvek ljubile.

...

• 0

#161 red pill

red pill
  • Members
  • 616 posts

Posted 13 June 2017 - 20:18

Preko kojeg medija? 

TV N1, sajta DS, LDP, SDS itd.

• 0

#162 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 13 June 2017 - 20:23

TV N1, sajta DS, LDP, SDS itd.

Isti su i oziveli Neoradikale.

Zaboravilo se:

vucic-seselj-sarajevo.jpg

Hm, Pale, koje ono bi godine?

• 0

#163 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 13 June 2017 - 20:24

Ja sam izneo podatke o šteti koja je počinjena prilikom agresije. Ne znam šta ti tu nije jasno, u pitanju su desetine milijardi materijalne štete, mnogobrojni ljudski životi i katastrofalne posledice po zdravlje budućih generacija. Povod nigde nisam spominjao, a i o tome se može polemisati.

Agresija je koliko i bombardovanje nazi Nemačke od strane saveznika.
Srbija je ta koja je vršila agresiju prema nesrpskom stanovništvu o čemu svedoče osuđujuće presude u Haagu.
Nego, imaš li neke dokaze da je opšte loše zdravstveno stanje građana Srbije posledica NATO intervencije? Koliko znam, još niko nije demantovao stručnu službu, ABHO VS koja je radila istraživanja na tu temu i došla do zaključka da bombardovanje nije izazvalo štetne posledice po zdravlje stanovništva.
  • 1

#164 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 13 June 2017 - 20:25

...

A i zasto bi - pa ovde su se belosvecki diktatori / diktature uvek ljubile.

attachicon.gifseselj u iraku.jpg

attachicon.gifmaja gojkovic u iranu.png

...

Mlada Gojkovica je ovde isla kao predstavnik ove vlasti koju Vucic uspostavlja od 2012. naovamo. ;)

• 0

#165 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 13 June 2017 - 20:31

...

Da, da, niko pre 2012, nigde odavde nije isao, nikakve se 4umske rasprave oko zlobimira / sadama / kamilara / caveza nisu vodile - tek sa dolaskom AV sve je otislo u pogresnom pravcu.

Pre toga - nirvana & arkadija.

:wicked:

Kakve veze ima da li je 'ovaj / onaj' na vlasti!?

Ovde je problem civilizacijski talog & sljam, ljudski otpadak koji naseljava ovu vukojebinu!

...

Edited by Kinik, 13 June 2017 - 20:32.

• 4