Jump to content

Photo
- - - - -

Najbolja,najjaca reprezentacija koja je osvojila SP od 1998-2014..

• Please log in to reply
21 replies to this topic

Poll: Najbolji pobjednicki team zadnjih 5 Svjetskih prvenstava?? (33 member(s) have cast votes)

Najzasluzenije osvojen SP je..

1. Francuska - 1998 (1 votes [3.03%])

Percentage of vote: 3.03%

2. Brazil - 2002 (17 votes [51.52%])

Percentage of vote: 51.52%

3. Italija - 2006 (4 votes [12.12%])

Percentage of vote: 12.12%

4. Spanjolska - 2010 (10 votes [30.30%])

Percentage of vote: 30.30%

5. Njemacka - 2014 (1 votes [3.03%])

Percentage of vote: 3.03%

Vote Guests cannot vote

#16 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 16 May 2017 - 22:26

1. Brazil

2. Spanija

3. Francuska

4. Nemacka

5. Italija

Katanac na topitj -_-

• 0

#17 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 16 May 2017 - 22:44

Veca je razlika izmedju prvog i drugog nego izmedju drugog i petog.

Zapravo ne znam sada da li bih stavio Brazilce kao ''najslabiju'' reprezentaciju na papiru koja je osvojila SP.Francuzi su tu negde sa njima.Spanci bez ikakve sumnje najjaci po imenima, ne znam koga bih stavio drugog.

I kod Francuza i kod Brazilaca, nekoliko igraca je mnogo kasnije nakon SP dostiglo svoj zenit sto dovoljno govori koliko su im ekipe tada bile mlade i talentovane.

• 0

#18 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 16 May 2017 - 23:23

Ako je u pitanju najzaslužniji onda rekao bih Brazil.

Nažalost prvenstvo 1998. ne pamtim previše, osim kao nešto one prečke Mijatovića, jer je to tek period kad sam krenuo da gledam fudbal. Moj prvi album sa sličicama je bio Francuska 1998. tako da se jedva sećam šta je tu bilo. :D

A najgotivnija ekipa mi je bila ona Francuska 2006. sa Henryjem, Zidaneom, Vieirom, Makelelom čini mi se da je i Ribery tada igrao. Nisu imali neke ubedljive rezultate ali su imali dobru ekipu i stigli do finala  :)

• 0

#19 holden c.

holden c.
  • Members
  • 2,782 posts

Posted 17 May 2017 - 16:05

Šta znam, ako se gleda neka slika u globalu, verovatno su Španci vrh među ovim repkama. Ipak je reč o jednoj od najdominatnijih generacija reprezentativnog fudbala ikada i ekipi koja je stilom igre promenila fubal zanavek. S druge strane, na tom prvenstvu kao da su se više branili posedom nego napadali, sećam se kako su nesrećne Nemce i Portugalce "ubili na smrt" od dosade beskonačnim nizom dodavanja.

Tako da su Brazilci verovatno najdominatniji osvajači, Italijani meni lično najgotivniji, a Nemci najsuroviji. O Francuzima nemam neko definisano mišljenje, ali uvek se setim bogaoca Tirama i njegova 2 gola Hrvatima, i one priče da su Žake i njegov stručni štab pre finala analizirali defanzivnu postavku Brazila kod kornera i to na nekom uzorku od tipa 1000 kornera, i da su utvrdili da im je prva stativa slabija tačka. Ostalo je istorija. 

• 1

#20 Nuget+

Nuget+
  • Members
  • 150 posts

Posted 17 May 2017 - 17:53

Ma koji Brazil. Imali su 3 genijalca, Ronalda, Rivalda i Ronaldinja koji su potezima rešavali utakmice. Protiv Engleske gol Ronaldinja iz ničega, protiv Belgije skrenuo igrač loptu Rivalda u gol, protiv Nemacke prvi gol velika greška Khana.

• 0

#21 Oi!

Oi!
  • Members
  • 5,168 posts

Posted 19 May 2017 - 09:16

Ma koji Brazil. Imali su 3 genijalca, Ronalda, Rivalda i Ronaldinja koji su potezima rešavali utakmice. Protiv Engleske gol Ronaldinja iz ničega, protiv Belgije skrenuo igrač loptu Rivalda u gol, protiv Nemacke prvi gol velika greška Khana.

:krsta:  :twak:

Uz Maldinija najbolji levi bek svih vremena, ubedljivo najbolji desni bek svih vremena... Kada se doda stamena sredina i dva odlična štopera, prodori po boku i ubitačan pomenuti trio, po meni najjača selekcija svih vremena, ali bilo je još dobrih ekipa... Teško ih je porediti, ali niko nije imao ovoliko dobrih igrača. 

Pa tada je Lucio igrao finale LŠ sa Leverkuzenom, Ze Roberto je bio u toj ekipi tih godina... Tu je i fantastični Emerson, Kaka... Roque Junior u fantastičnom Milanu tih godina... Šta više pričati.

• 1

#22 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 19 May 2017 - 12:43

1. Brazil

2. Spanija

3. Francuska

4. Nemacka

5. Italija

Katanac na topitj -_-