Jump to content


Photo
- - - - -

Protest # 2017 # Srbija se budi


  • Please log in to reply
2277 replies to this topic

#31 hiBster

hiBster
  • Members
  • 22 posts

Posted 06 April 2017 - 13:58

Pošto se o Novom Sadu, Beogradu i Subotici mahom zna evo malo izvestaja iz Užica i Čačka! Samo jako ;)

 


  • 0

#32 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 06 April 2017 - 14:05

...

 

... bla-bla, truc-truc, kenj-kenj, ser-ser ...

:frust:

 

... zanimljivo kako prepoznaš botove ... odma bacaju na ... (koja vodi ka  suludim zaključcima, neproverljivim izvorima i sl) i relativizaciju ...

 

Nije tesko prepoznati klonjiranog bota.

Odmah sa par nemustih / polupismenih postova pocne 'revolucionarna klonjerska propaganda'.

 

Deponija!

 

...


  • 0

#33 hiBster

hiBster
  • Members
  • 22 posts

Posted 06 April 2017 - 14:07

...

 

:frust:

 

 

Nije tesko prepoznati klonjiranog bota.

Odmah sa par nemustih / polupismenih postova pocne 'revolucionarna klonjerska propaganda'.

 

Deponija!

 

...

 

Odakle sada ove lične provokacije i vređanje? Samo zato što sam postavio link o tome šta se dešava po Srbji?


Edited by hiBster, 06 April 2017 - 14:07.

  • 0

#34 hiBster

hiBster
  • Members
  • 22 posts

Posted 06 April 2017 - 14:09

Verujem da tebe nakon tolikog broja postova na Forumu niko ne bi nazvao Botom, ali manji broj postova od tebe ne znači da ljudi ne bi trebali da pišu na forumu :) 


  • 0

#35 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 06 April 2017 - 14:21

whatever irelevantni troll jer nije više "Vučiću pederu", već "VUČIĆU ŠREDERU" ;)


Tako je ..... Navijachke demonstracije.

Da sam student bilo bi me sramota da budem na istom mestu sa stadionskom ruljom.
  • 0

#36 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 06 April 2017 - 14:22

Meni, kao izdajniku, stranom placeniku i Soroševcu iskreno smeta sto na protestima nema zastava EU, SAD i NATO-a, kao i LGBT obeležja. To bih iskreno podrzao.

 

1996-97. nisam imao nikakav problem da na demonstracije na koje sam isao svaki dan, idem sa zastavom SAD. Ovi kanda imaju problem, posto su negde u dubini ispranih mozgova prihvatili miloshesku-kostunica-tadic-vucic-putinovsko mentalno bolesno misljenje. 


  • 5

#37 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 06 April 2017 - 14:29

...

:frust:


Nije tesko prepoznati klonjiranog bota.
Odmah sa par nemustih / polupismenih postova pocne 'revolucionarna klonjerska propaganda'.

Deponija!

...


Ma to je onaj banovani shto je trazio da mu se izbrishu svi postovi ..... Ovo mu je 16-ta reinkarnacija.

Svidelo mu se shto sam srBske hipstere nazvao hiBsterima ... stari forumash.
  • 1

#38 Torium

Torium
  • Members
  • 184 posts

Posted 06 April 2017 - 14:31

Jedan od glavnih zahteva ovih protesta jeste smena rukovodstva RTS-a. Inace sigurno je Vucic odusevljen Bujketom i ekipom.......

 

Logicnije bi bilo da ste trazili ostavke rukovodstva RTS-a a ne da tarazite da neko smeni rukovodstvo.....

 

Promene u birackim spiskovima i azuriranje? Pa spiskovi su isti vec 30godina, da ih je Vucic kojim slucajem menjao onda bi protest isticao da je AV nastelovo bircke spiskove kako njemu odgovara....

 

Kako to da studenti ne traze neke logicne zahteve za studente? Smanjivanje ili ukidanje skolarina itd?

Prosecni student na protestu izgleda mnogo prati RTS.....

 

Da li vi zaista mislite da je zastupljenost u medijima bila drugacija da bi drugi kandidati osvojili vise glasova?

Da li ste mozda pomislili da je razlog zbog koga nisu zastuplejni vise u medijima i to sto su stranke koje ih podrzavaju u stecaju i nemaju para za kampanju?

 

Sobzirom da je svima jasno da je Vucic pobedio na ovim izborima poprilicno ubedljivo, mozemo ove demonstracije slobodno nazvati demonstracije portiv demokratije.

 

Vucicu-Srederu? a bilo je Slobo-Sadame....


  • 0

#39 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 06 April 2017 - 14:32

Meni, kao izdajniku, stranom placeniku i Soroševcu iskreno smeta sto na protestima nema zastava EU, SAD i NATO-a, kao i LGBT obeležja. To bih iskreno podrzao.

1996-97. nisam imao nikakav problem da na demonstracije na koje sam isao svaki dan, idem sa zastavom SAD. Ovi kanda imaju problem, posto su negde u dubini ispranih mozgova prihvatili miloshesku-kostunica-tadic-vucic-putinovsko mentalno bolesno misljenje.


Pa naravno, nosili smo ponosno i Ferrari zastavu :) .... Ovi bi rusku, Ali rekli su im u ambasadi da je bolje da ne nose.
  • 0

#40 hiBster

hiBster
  • Members
  • 22 posts

Posted 06 April 2017 - 14:34

Meni, kao izdajniku, stranom placeniku i Soroševcu iskreno smeta sto na protestima nema zastava EU, SAD i NATO-a, kao i LGBT obeležja. To bih iskreno podrzao.

 

1996-97. nisam imao nikakav problem da na demonstracije na koje sam isao svaki dan, idem sa zastavom SAD. Ovi kanda imaju problem, posto su negde u dubini ispranih mozgova prihvatili miloshesku-kostunica-tadic-vucic-putinovsko mentalno bolesno misljenje. 

Donekle razumem skepsu... Mnogi su iz 90ih izašli razočarani i neće više proteste (neki, jer su radili za Miloševićev režim, a neki jer su radili protiv i osetili da su iim očekivanja izneverena) ali... Kakve crne veze imaju zastave EU, NATO, LGBT sa bilo čime, zašto onda ne pomenuti i Gošu (samoubistvo), sindikat policije (aktuelne štrajkove), pelene itd.- a možda bi i trebalo. Kakogod, Diktator je po svemu sudeći pokrao ogroman broj glasova. Mediji su pod njegovom čizmom, što je takođe izmanipulisalo izborne rezultate i ljudi po celoj Srbiji reaguju. Možda će i ovaj forum. :)

A tvoj odnos prema generalnoj populaciji je toliko mizantropičan da ja ne vidim zašto ti uopšte raspravljaš sa bilo kime :) 

Svako dobro


  • 0

#41 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 06 April 2017 - 14:36

Jedan od glavnih zahteva ovih protesta jeste smena rukovodstva RTS-a. Inace sigurno je Vucic odusevljen Bujketom i ekipom.......

Logicnije bi bilo da ste trazili ostavke rukovodstva RTS-a a ne da tarazite da neko smeni rukovodstvo.....

Promene u birackim spiskovima i azuriranje? Pa spiskovi su isti vec 30godina, da ih je Vucic kojim slucajem menjao onda bi protest isticao da je AV nastelovo bircke spiskove kako njemu odgovara....

Kako to da studenti ne traze neke logicne zahteve za studente? Smanjivanje ili ukidanje skolarina itd?
Prosecni student na protestu izgleda mnogo prati RTS.....

Da li vi zaista mislite da je zastupljenost u medijima bila drugacija da bi drugi kandidati osvojili vise glasova?
Da li ste mozda pomislili da je razlog zbog koga nisu zastuplejni vise u medijima i to sto su stranke koje ih podrzavaju u stecaju i nemaju para za kampanju?

Sobzirom da je svima jasno da je Vucic pobedio na ovim izborima poprilicno ubedljivo, mozemo ove demonstracije slobodno nazvati demonstracije portiv demokratije.

Vucicu-Srederu? a bilo je Slobo-Sadame....

Vidi ..... Ima ovde i onih koji znaju da misle .... Prijatno iznenadjenje. Nemoj mi samo reci da si mlad, pa Josh u Srbiji ... Necu ti poverovati.

Edited by Denis Jasharevic, 06 April 2017 - 14:36.

  • 0

#42 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 06 April 2017 - 14:42

Vucicu-Srederu? a bilo je Slobo-Sadame....


Da ..... Ovo je ta razlika ..... Da su pavijani prava opozicija bilo bi zapravo vuchicu-putine! Jer je Putko logichni i prirodni sled miloshevic-gadafi-sadam-...

Edited by Denis Jasharevic, 06 April 2017 - 14:44.

  • 1

#43 suptil

suptil
  • Members
  • 2,079 posts

Posted 06 April 2017 - 14:44

Da ..... Ovo je ta razlika ..... Da su pavijani prava opozicija bilo bi zapravo vuchicu-putine! Jer je Putko logichni I prirodni sled miloshevic-gadafi-sadam-

Restitucija Da, Matijasevic Ne :D


  • 0

#44 hiBster

hiBster
  • Members
  • 22 posts

Posted 06 April 2017 - 14:44

ako vama ovo nije relevantno onda ništa


  • 0

#45 hiBster

hiBster
  • Members
  • 22 posts

Posted 06 April 2017 - 14:51

A tu je i Niš :)


  • 0