Jump to content

Photo
- - - - -

Dijeta

• Please log in to reply
1027 replies to this topic

#91 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 04 April 2017 - 22:53

Nije ovdje bas za setnje. Zurim na posao svako jutro, zurim kuci s posla, nije mi do setnje. Zivotni ritam nije bas za to. Sve je neka trka ali ne trcim, nego sam u nekom prevozu ili sjedim i onda jedva cekam da otvorim neko pivo kad dodjem doma. :)

Ne volim da trcim ulicom; tesko mi pada za zglobove, radije trcim na onom tredmilu. 

Znam zbog toga sam ti i rekao setnja. Ja sam dok mi se ovaj stariji nije rodio bio 65 kg, atleticar, sve sam mogao. Digo mi se holesterol 2002 i tada sam kao poceo da trcim, ali djavola, kilaza mi se sa 65 popela na 80 i zglobovi su poceli da me zezaju. Nisu nam misici razivjeni da 50% vecu kilazu, ali i dalje moramo da se krecemo. Mene vadi sto povremeno odem na skijanje i puno radim u garazi. Satro se drzim u kondiciji ali sam na duvao preko 100 kg. Ovog leta ima da skijam na vodi svaki vikend. 

Debeli matorci. 

Screen-Shot-2011-11-07-at-11.29.06-PM.pn

• 1

#92 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 04 April 2017 - 23:03

Daj 100 GBP za patike, pa neće da te bole zglobovi. Ozbiljno mislim, ovde stvarno važi koliko para, toliko muzike.

Daj mi ti £100 za patike. Od cega cu da kupim viskaciju i kraft pivo? :D

Imam dobre patike, nego bas ne volim da trcim ulicom, dosadno mi. Stvarno radije trcim na tredmilu i za stoju se i to moze kupiti pa da trcim kod kuce k'o covjek. :D Jedini problem je sto vise nema mjesta ispod kreveta, tu su tegovi i nekoliko kofera za gitare. 

Mrsko mi je tokom nedelje da se bavim bilo cime osim da idem da radim i da se malo opustim kad dodjem kuci. Tu naviku bi trebao da promijenim i da se malo dam na bilo kakve fizicke aktivnosti. Mislim da je kod mene samo u tome kvaka. Mozda pogledam ima li gym u blizini kancelarije, mogao bih na pauzi da se malo utegnem i tako dobijem i jare i pare. 

Edited by Honey Badger, 04 April 2017 - 23:05.

• 0

#93 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 05 April 2017 - 04:01

Uzalud teorije, cajevi i gluposti.

Paz' 'vamo: je li neko ikada video dokumentarac o debelim Jevrejima u svapskim konc-logorima?

Nema tu nauke. ako jedes/pijes vise nego ti treba, udebljaces se. Ako jedes manje, smrsaces.

Eh, koliko treba? Moze li vezba pomoci?

Licno, poceo sam da se bavim sportom ne zbog tezine i struka nego zbog kondicije.

Kupio cerki, imala je 5 godina, rolsue. Htela je da se vozam s njom, pa onda kupio i sebi. I, jebote, dete od 5 godina me ostavi, ja ostao bez vazduha. Vidim, odneo vrag salu, treba nesto da se uradi. Probao svasta. Jogging - dosadno i razbija kolena. Plivanje, isto dosadno, mada verovatno najzdravije. Onda otkrio tenis. Nije dosadno, a uz igru se zajebavas i pricas viceve sa protivnikom. Smejes mu se, a i on tebi, kad nesto sjebete. Prijatno za ego kad cestitate na dobrom udarcu.

A najlepse i DIJETNO - nakon meca, gubitnik placa pizzu i pivo! :rotflmao:

• 0

#94 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 05 April 2017 - 04:26

Ma samo sport

• 0

#95 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 05 April 2017 - 06:14

Mozda pogledam ima li gym u blizini kancelarije, mogao bih na pauzi da se malo utegnem i tako dobijem i jare i pare. 

Kod mene u bolnici i gym i bazen, koji svako moze da koristi kad pozeli, plus imamo i jedan sat nedeljno placeno za te svrhe; ne mora da se koristi pauza za rucak. Fizioterapeuti cak organizuju grupne treninge, uz individualne savete sta i kako, i jos se ubise pozvajuci ljude da se prikljuce.

Ali od oko 1000 zaposlenih, jedva se skupi 5-6 entuzijasta dnevno. Naravno, uglavnom istih 5-6 :P .

• 0

#96 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 05 April 2017 - 15:54

Daj mi ti £100 za patike. Od cega cu da kupim viskaciju i kraft pivo? :D

Ne treba ti kinta za oboje.

Ili jedno ili drugo.

Doduše, možeš da obuješ skupe patike, digneš gnjate na sto sa pivom i slikaš da nam pokažeš. :lol+:

• 0

#97 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 05 April 2017 - 16:54

87,9
  • 0

#98 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 05 April 2017 - 17:07

87,9

Nestaje te polako. Bravo! :)

• 2

#99 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 05 April 2017 - 19:22

Nestaje te polako. Bravo! :)

Hvala!

Cilj je 80, pa ćemo da vidimo, 77 bi bilo idealno.

Nego kupio sam za Božíć farmerke od Hilfigera prvi put u životu, evo sad počinju da trče oko mene, da neće neko da mu pošaljem, malo nošene? :lol+:

• 0

#100 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 05 April 2017 - 19:28

Hvala!

Nego kupio sam za Božíć farmerke od Hilfigera prvi put u životu, evo sad počinju da trče oko mene, da neće neko da mu pošaljem, malo nošene? :lol+:

Mali si ti covek za mene. 36 idem na 38.  :rotflmao:

Al' se dobro nosim u... shetnju. :P

• 0

#101 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 05 April 2017 - 19:41

Hvala!

Skinuces i to za mjesec dana i sta ces onda? Te crash dijete nisu bas najbolja stvar jer je tesko odrzavati takav nacin zivota i onda kad prestanes sa dijetom, jos vise se udebljas.

Trebas naci neki odrzivi balans, neces valjda bez piva do kraja zivota?

• 0

#102 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 05 April 2017 - 19:50

Mali si ti covek za mene. 36 idem na 38.  :rotflmao:

Al' se dobro nosim u... shetnju. :P

Kad sam kupio prve Leviske 38 u životu, pre 6 godina, onda se krenulo na skidanje. Idemo na 34.

Skinuces i to za mjesec dana i sta ces onda? Te crash dijete nisu bas najbolja stvar jer je tesko odrzavati takav nacin zivota i onda kad prestanes sa dijetom, jos vise se udebljas.

Trebas naci neki odrzivi balans, neces valjda bez piva do kraja zivota?

Nije to crush dijeta, to će da se uspori, to ne ide linearno. A nije teško održati, isprobano.

Nego ja sam bio :piggy: , popijem karton piva nedeljno.

• 0

#103 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 05 April 2017 - 19:55

Kad sam kupio prve Leviske 38 u životu, pre 6 godina, onda se krenulo na skidanje. Idemo na 34.

Nije to crush dijeta, to će da se uspori, to ne ide linearno. A nije teško održati, isprobano.

Nego ja sam bio :piggy: , popijem karton piva nedeljno.

Yebote, ja sad nosim 34 i treba mi kais inace su pantalone oko clanaka. :D

Ne popijem ni karton piva sedmicno, posto pijem i vino, a zestinu samo vikendom. Alkohol intake nam je tu negdje mada mene nikad nije dovelo ni da su mi 34 tijesne.

Sa ovom informacijom, ja ni ne treba da smrsam pa cu se ispisati sa ove teme kao pobjednik. ;)   :lol+:  

• 4

#104 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 05 April 2017 - 20:11

Yebote, ja sad nosim 34 i treba mi kais inace su pantalone oko clanaka. :D

Ne popijem ni karton piva sedmicno, posto pijem i vino, a zestinu samo vikendom. Alkohol intake nam je tu negdje mada mene nikad nije dovelo ni da su mi 34 tijesne.

Sa ovom informacijom, ja ni ne treba da smrsam pa cu se ispisati sa ove teme kao pobjednik. ;)   :lol+:  

Pobegao s bez borbe kao *****!

Nećemo tako Dino! :lol+:

Edited by alberto.ascari, 05 April 2017 - 20:11.

• 0

#105 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 05 April 2017 - 20:20

Pobegao s bez borbe kao *****!

Nećemo tako Dino! :lol+:

Nisam pobjegao, nego sam skonto da nema potrebe da mrsam kad sam vec mrsav. Sad sam smlatio pizzu i 60g cokolade, da se malo popravim.  :lol+:

Kad bih se uspio natjerati ponovo na biciklo, meni nista drugo i ne treba. Skoro smo preselili office pa je sad otprilike 12ak kilometara u jednom pravcu umjesto 10 kako je do skoro bilo. Jos je i mnogo opasnije za bicikliste, svako malo neki biciklista bude pregazen i to bas ovdje kuda bi ja morao prolaziti pa mi malo vuna.

Mogao bih i da prosetam do iduce stanice za tube umjesto da udjem i izadjem ovdje ispred kuce. To bi mi bilo jos po 15ak minuta zustre setnje ali bih morao ustajati 15 minuta ranije, sto je zesce sranje. 

• 1