Jump to content


Photo
- - - - -

Dijeta


  • Please log in to reply
1027 replies to this topic

#31 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 31 March 2017 - 00:29

...

 

 

 

...


  • 3

#32 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 31 March 2017 - 04:15

Meni sutra dolazi drugarica :), na vikend. Vezbacemo.

17629680_765109450325194_834036650536167

:P


  • 0

#33 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 31 March 2017 - 05:27

Meni sutra dolazi drugarica :), na vikend. Vezbacemo.

 

 

Yebeš takvo veDŽbeanje, kad je samo za vikend, a još mora i neko da ti dodje. :P :wicked:

 

Šta ćeš ako joj pobegne voz? :rotflmao:


  • 1

#34 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 31 March 2017 - 06:40

Ovde sve neki šlank tipovi. ;) Kada sam došao u NOR sam bio tu negde oko 80 kg a sad ne smem ni da stanem na vagu. Jede se stalno jer se skuplja energija za šetnje po neravnom terenu. :D
  • 1

#35 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 31 March 2017 - 08:14

Ja sam 190cm i +- 94kg. Nikad nisam vodio racuna sta jedem i koliko, a kilaza uvjek ista. Cak ni zimski i praznicki mjeseci mi ne mogu nista.  B-)

 

E sad, postoji ogromna razlika izmedju moje ishrane i one u Srbiji. Ja se dole zasitim samo vode dok pijem i gledam kako neki gurmansku "soja" pljeskavicu jedu za uzinu. Ono izmedju obroka.  :s_d:


  • 0

#36 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 31 March 2017 - 09:48

Lose sam krenuo. Jutros smlatio 2 egg i 2 bacon ciabatta sa puterom i HP sosom. Evo me jedva disem. :(


  • 0

#37 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 31 March 2017 - 09:54

Lose sam krenuo. Jutros smlatio 2 egg i 2 bacon ciabatta sa puterom i HP sosom. Evo me jedva disem. :(

 

:rotflmao: ............... Ne daj se Ines ........ ne daj se godinama, drugachijim pokretima i navikama ...... 


  • 0

#38 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 31 March 2017 - 10:03

:rotflmao: ............... Ne daj se Ines ........ ne daj se godinama, drugachijim pokretima i navikama ...... 

 

Nije frka, veceras teglim dvije kabaste kutije od po 5 kila, pa ce nesto od toga i da se potrosi. Nije se lako motivisati, kod toliko iskusenja. 

 

Jutros ulazim u ovaj simpaticni brazilski (ili je mozda portugalski?) restorancic/cafe/sandwich bar i govorim sebi - samo bacon, nista eggs, pazis sta jedes i slusam se (i ne vjerujem) kako narucujem bacon i egg. Idiot.  :lol+:


  • 0

#39 ironside

ironside
  • Members
  • 3,781 posts

Posted 31 March 2017 - 10:43

Ulažem protest!

Post o Bosteels DeuS sam objavio na pivskom threadu, ali je volšebno završio na Dijeti, pa sad tamo strči kao nekakva nakaza.

Tko su uopće moderatori na 'Hrani & kulinarstvu'? To vjerojatno nikad nećemo saznati, budući da sa ovog pdf-a nikada nitko nije banovan (možda ni na 'crno-beloj fotografiji').

 

Btw 180/92 :blush:, ali nosim ih s ponosom i dijete mi ne padaju na pamet.

Over and out.


  • 0

#40 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 31 March 2017 - 10:45

Yebeš takvo veDŽbeanje, kad je samo za vikend, a još mora i neko da ti dodje. :P :wicked:

 

Šta ćeš ako joj pobegne voz? :rotflmao:

 

:lol+:  Chovek se uchi dok je ziv, a ja sam jedno sigurno nauchio - sve duze od 48 sati provedenih zajedno vodi ka bratstvu i jedinstvu, tj. sestrinstvu - postaje ti kao sestra, a to je opet - ubica testosterona. Osim toga, ostavlja te bez vremena da intervjuishesh druge drugarice zainteresovane za poziciju. Interesantno, ali si pogodio nachin transporta, voz, dodushe podzemni. Kratke posete tokom nedelje su dozvoljene, ali ako provodite previshe vremena zajedno onda joj uskracujesh njeno pravo da ide u gym 6 puta nedeljno shto je dobro za njeno zdravlje i physique, shto bi rekao Borat. A ja mogu to vreme pametno upotrebiti da odem sa ortacima na pivkana. Kao shto vidish, sve je u organizaciji vremena i prioriteta. Ne treba biti alav, vec sve pametno, na svoje mesto. Eh, da mi je ova pamet, a sve ono ......

 

Kad smo vec kod dijete, zajednichko spremanje hrane je veoma sexy. Jedan od ovih proshlih vikenda, kad je bilo -21 napolju, ugledah flajku shljive od pola litre koju mi neki ortak doneo, ne znajuci da je prezirem i ne konzumiram , a poshto je drugarica helth freak na psycho nivou, kao vecina danas, reshim da joj napravim shumadijski chaj ........   :wicked:

 

 


Edited by Denis Jasharevic, 31 March 2017 - 10:46.

  • 0

#41 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 31 March 2017 - 11:01

reshim da joj napravim shumadijski chaj ........   :wicked:

 

Koji si ti sarmer, pravi Kazanova.  :lol+:  Isto je kao i Rohypnol da si joj dao, ima nicega da se ne sjeca.

 

:rotflmao:

 

Bolje ti 10 sklekova danas. ;)


  • 1

#42 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 31 March 2017 - 11:12

Koji si ti sarmer, pravi Kazanova.  :lol+:  Isto je kao i Rohypnol da si joj dao, ima nicega da se ne sjeca.

 

:rotflmao:

 

Bolje ti 10 sklekova danas. ;)

 

Rekoh da se ne baci, poshto stvarno ne troshim ........ prvi put kuv'o rakiju u zivotu ........ ima na youtube neke zene pokazuju kako ....... kakav Rohypnol brate, ovo je nama ostalo od Turaka, samo raja nije imala opijum, pa kuvala rakiju, ali isto ti je to ......... ali ne da je ispala dobra, nego sam se navukao, moram da kupim negde rakishtine za sledecu zimu. Ima jedna komshinica Japanka, ne mogu da spavam zbog nje, ali retko je vidjam ....... nadam se da ce ona sledeca da proba. Ja sam ambasador balkanske kulture i nasledja, pokushavam da nas predstavim u najboljem svetlu.


  • 2

#43 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 31 March 2017 - 11:12

Ulažem protest!

Post o Bosteels DeuS sam objavio na pivskom threadu, ali je volšebno završio na Dijeti, pa sad tamo strči kao nekakva nakaza.

Tko su uopće moderatori na 'Hrani & kulinarstvu'? To vjerojatno nikad nećemo saznati, budući da sa ovog pdf-a nikada nitko nije banovan (možda ni na 'crno-beloj fotografiji').

 

Btw 180/92 :blush:, ali nosim ih s ponosom i dijete mi ne padaju na pamet.

Over and out.

 

 

Dovoljno je povremeno nešto i pročitati. :wicked:

 

http://forum.b92.net...pivo/?p=5638181


  • 0

#44 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 31 March 2017 - 11:13

Lose sam krenuo. Jutros smlatio 2 egg i 2 bacon ciabatta sa puterom i HP sosom. Evo me jedva disem. :(

 

 

Lepo sam ti rekao, ona pivnica Kod slabe volje, pravo mesto za tebe. Stammgast. :rotflmao:


  • 1

#45 ironside

ironside
  • Members
  • 3,781 posts

Posted 31 March 2017 - 11:24

Dovoljno je povremeno nešto i pročitati. :wicked:

 

http://forum.b92.net...pivo/?p=5638181

 

Děkuji vážený pane, valjda mi je nešto i promaklo, kičma puca od posla.


  • 1