Jump to content


Photo
- - - - -

Dijeta


  • Please log in to reply
1027 replies to this topic

#1 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 27 March 2017 - 11:34

Niko nista, sigurno visok datum. 

 

 

Počela dijeta.

 

Pisaću na vinu za nedelju dve.


  • 0

#2 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 27 March 2017 - 12:17

Počela dijeta.

 

Pisaću na vinu za nedelju dve.

 

 

Sta je pocelo?

 

Sokiran sam, majkemi. :D

 

Salim se, ja bi isto trebao makar malo odvaditi, trpam kao da ce sutra nestati svega, pogotovo booze.


  • 0

#3 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 27 March 2017 - 13:19

Sta je pocelo?

 

Sokiran sam, majkemi. :D

 

Salim se, ja bi isto trebao makar malo odvaditi, trpam kao da ce sutra nestati svega, pogotovo booze.

 

 

92,8 kg prijatelju, samo u gaćama i bez sata pa ti vidi...

 

Kupim XXL košulju da mi se ne prave osmice izmedju dugmića preko pupka, a rukavi mi do kolena... :lol+:

 

Mora da se malo bremza, nije zdravo.


  • 0

#4 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 27 March 2017 - 13:48

92,8 kg prijatelju, samo u gaćama i bez sata pa ti vidi...

 

Kupim XXL košulju da mi se ne prave osmice izmedju dugmića preko pupka, a rukavi mi do kolena... :lol+:

 

Mora da se malo bremza, nije zdravo.

 

 

Ja sam negdje 93-94 kile, na 180cm. Mnogo je i nije mi lako nositi visak oko trbuha ali nikako da malo smanjim unos kalorija. Prestao sam i biciklo da vozim na posao, samo sam se opustio. Uskoro cu samo trenerke da nosim da se ne bi morao utrpavati u pantalone. 

 

Ja sam prije iha haj otvorio temu negdje na zdravlje i medicina, mislim da je jos aktivna. Tada sam sa 90ak skinuo 10 kila za 4 mjeseca i onda batalio. Budala. Da sam nastavio, sad bi bio ko Brusli. Istrcao sam zadnji dan u gym 10km za sat vremena i to je bilo i zadnje sto sam uradio. Kupio sam i tegove koje skupljaju prasinu ispod kreveta.

 

Sad jeste pravo vrijeme za pokrenuti se malo, ne mora se previse otkidati od usta, ni jesti samo zelenis; dovoljno je malo smanjiti obroke i jesti sporije i uz nesto vise kretanja i vjezbe, spasce i koja kila.

 

Sretno! :)


Edited by Honey Badger, 27 March 2017 - 13:49.

  • 2

#5 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 27 March 2017 - 13:49

Ima gorih stvari od 6 pack stella artois.

Zamisli da ti je donijela 6 boca fullersa, kao da pijes vodu iz vaze za cvijece. :D

 

 

Ima, ima.

 

Ko je na ovom odrastao, ni u paklu mu neće biti teško... :lol+:

 

 

borbeno%20bip%6080te.jpg

 

 

Nego, sve mi izlazi ova mala fensi flaša, nikako da nadjem pravu zidarsku, hardcore...


  • 0

#6 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 27 March 2017 - 13:50

Ja sam negdje 93-94 kile, na 180cm. Mnogo je i nije mi lako nositi visak oko trbuha ali nikako da malo smanjim unos kalorija. Prestao sam i biciklo da vozim na posao, samo sam se opustio. Uskoro cu samo trenerke da nosim da se ne bi morao utrpavati u pantalone. 

 

Ja sam prije iha haj otvorio temu negdje na zdravlje i medicina, mislim da je jos aktivna. Tada sam sa 90ak skinuo 10 kila za 4 mjeseca i onda batalio. Budala. Da sam nastavio, sad bi bio ko Brusli. Istrcao sam zadnji dan u gym 10km za sat vremena i to je bilo i zadnje sto sam uradio. Kupio sam i tegove koje skupljaju prasinu ispod kreveta.

 

Sad jeste pravo vrijeme za pokrenuti se malo, ne mora se previse otkidati od usta, ni jesti samo zelenis; dovoljno je malo smanjiti obroke i jesti sporije i uz nesto vise kretanja i vjezbe, spasce i koja kila.

 

Jbt, sve isto....


  • 0

#7 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 27 March 2017 - 13:53

Ima, ima.

 

Ko je na ovom odrastao, ni u paklu mu neće biti teško... :lol+:

 

 

borbeno%20bip%6080te.jpg

 

 

Nego, sve mi izlazi ova mala fensi flaša, nikako da nadjem pravu zidarsku, hardcore...

 

 

Samo sam jednom probao, mozda '88 i bilo je iz konzerve mislim. Fuj jbt, to je kao kanalizacija, nikad vise.  


  • 0

#8 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 27 March 2017 - 13:58

Samo sam jednom probao, mozda '88 i bilo je iz konzerve mislim. Fuj jbt, to je kao kanalizacija, nikad vise.  

 

 

Eeeee prijatelju, meni da izvade krv danas, našli bi ga u tragovima. :lol+:


  • 0

#9 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 27 March 2017 - 14:01

Eeeee prijatelju, meni da izvade krv danas, našli bi ga u tragovima. :lol+:

 

 

:lol+:

 

Meni da izvade krv danas, ne bi mi dali da vozim. 

 

Nego, evo ovaj uvodni post, sada je isto tako samo sam 5-6 godina stariji i gluplji. :D


Edited by Honey Badger, 27 March 2017 - 14:01.

  • 2

#10 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 27 March 2017 - 20:07

:lol+:

 

Meni da izvade krv danas, ne bi mi dali da vozim. 

 

Nego, evo ovaj uvodni post, sada je isto tako samo sam 5-6 godina stariji i gluplji. :D

 

 

Ima ovde jedna pivnica, U slabé vůle, kad dodješ u Prag, vodim te tamo. :lol+:

 

 

 

https://www.tripadvi...ue_Bohemia.html


  • 1

#11 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 28 March 2017 - 09:33

Ima ovde jedna pivnica, U slabé vůle, kad dodješ u Prag, vodim te tamo. :lol+:

 

 

 

https://www.tripadvi...ue_Bohemia.html

 

Dogovoreno.  :+1:


  • 0

#12 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 30 March 2017 - 11:40

Prva nedelja - 2,6kg.

Beat this! :-D
  • 0

#13 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 30 March 2017 - 12:05

Prva nedelja - 2,6kg.

Beat this! :-D

 

Hm, ako je palo vaganje nakon velike nuzde, ne pika se. :D

 

Ako je 'Beat this! izazov, prihvatam. Otvori novi topik, veceras se izvagaj, a i ja cu, pa cemo malo da se takmicimo. Bez laganja i prevare. Mozda pomogne i meni i tebi da se malo uljudimo. Ja za pocetak izbacujem pivo (a i da se marginalno drzim topika) i prelazim na ladno belo striktno. Trcanje nakon posla, tegovi i smanjivanje porcija za veceru. Pa ce vidimo cija majka crnu vunu prede.

 

Kontam nesto, ti si nekakav moderator, mozes napraviti split ovdje, nazvati ga Dijetalni rezim i onda smo u okvirima da ostanemo na Hrani i Kulinarstvu, a?


  • 3

#14 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 30 March 2017 - 12:26

Dijeta - nikada. 180-80 I to je to ..... Zimi moze + 2-3, to otpadne samo chim se vreme prolepsha. Vezbe - nikada. Sport - nikada. To cemo morati da promenimo. Osecam se zakrzljalo. Medjutim, jedini nachin je da prodam motor i to ce se najverovatnije i desiti, u suprotnom sve slobodno vreme ide na njega. Probao sam gym pre 2 godine, uzeo godishnju, isposhtovao u februaru i martu. Kad je doshao April i motor to je bilo to, vishe se nisam vracao ni sledecu zimu :), znachi pushenje ili zdravlje, izaberite sami :D.

Edited by Denis Jasharevic, 30 March 2017 - 12:35.

  • 0

#15 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 30 March 2017 - 13:50

Dijeta - nikada. 180-80 I to je to ..... Zimi moze + 2-3, to otpadne samo chim se vreme prolepsha. Vezbe - nikada. Sport - nikada. To cemo morati da promenimo. Osecam se zakrzljalo. Medjutim, jedini nachin je da prodam motor i to ce se najverovatnije i desiti, u suprotnom sve slobodno vreme ide na njega. Probao sam gym pre 2 godine, uzeo godishnju, isposhtovao u februaru i martu. Kad je doshao April i motor to je bilo to, vishe se nisam vracao ni sledecu zimu :), znachi pushenje ili zdravlje, izaberite sami :D.

 

Ne mora bas da bude to rigorozno, ono ribana mrkva i limun za veceru. Ja nalazim da ako smanjim obrok za trecinu, maklo se koncentrisem kad jedem i duze zvacem, da mi to bude sasvim dovoljno, skidaju se kile. Potrebno je malo obratiti paznju na sta se jede ali ja se ne odricem nicega osim slatka, to cu 100% da ukinem.

 

Imam jos jednu bocu nekog crvenog vina koje cu da smlatim veceras i od sutra cu na trcanje nakon posla i tegovi i vjezbe. Barem pola sata - sat svaki dan.


  • 0