Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Vox populi


  • Please log in to reply
32155 replies to this topic

#12301 Kosjan Willavić

Kosjan Willavić
  • Members
  • 4,451 posts

Posted 13 January 2018 - 11:34

Da, zaboravih da su i Bane Ivanović i Matić na listi koja podržava Vučića

Em reprezentacija dve veze nema, em su joj lideri ovako odvratni.

Šta si ti očekivao od njih, svega ti? Pa sportisti, naročito fudbaleri, su im bingo što se tiče poznatih ličnosti zbog nedostatka  obrazovanja kao i materijalnog momenta.Bane i Matić ne znaju šta će sa parama, daleko su odavde, te ne mogu osetiti njegovu demagogiju na svom džepu ili na nekim komunalnim stvarima u svom kraju. Čak i kada se zainteresuju za stanje u zemlji, misliš li da pre čitaju Kurir i Novosti ili Danas?


  • 1

#12302 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 13 January 2018 - 11:55

Bane je bas blizak sa Nedimovicem, samo kazem.
  • 0

#12303 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 13 January 2018 - 11:56

Darty?
Jednom sam im vratio čitavi home cinema i dobio pare nazad jer nisam imao odgovarajuću antenu u stanu...

I danas (nakon više od decenije) se sećam imena direktora te radnje u Bld St. Germain.

Tašti sam poništio neku glupavu kreditnu karticu koju su joj uvalili kad je kupovala neki poklon prošle godine. Poklon promenio. :D

Od tri stvari koje su trebali da mi isporuče, dvije su pogriješili, i to nakon višestrukog odlaganja isporuke. Morao da zovem proizvođača da bih riješio problem oko zamjene, Darty u fazonu pa neeeee, to se samo prodaje preko našeg sajta, ne prodajemo to mi :lol+:


Edited by Beonegro, 13 January 2018 - 11:56.

  • 0

#12304 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 13 January 2018 - 14:55

Ništa ne zamenjuje ljudski kontakt.

Ja biram i poredim preko neta, pa lepo odem u radnju i porazgovaram sa prodavcem. Za važne stvari. Ovo drugo (filteri za frigo, boje za printer, hrana za džukca, etc.) ide preko neta.

Video sam da su postali i platforma za e.komerc - to je njesra. Bolje ići na ove specijalizovane...

Meni su oni kul, jer recimo ti trebaju nova vrata (ili njihov delić) na mašini za sušenje veša koji si kupio pre 10 godina - odeš sa fakturom u onaj SAV kod Montparnassa i uredno kupiš za neku siću.

U svakom slučaju, koliko para - toliko i muzike.
Dyson, Rimowa i ekvivalentne lux marke su milina, kao i trgovci tipa Le Bon Marché. Košta, ali znaš zašto. Usklađivanje očekivanja prema odabiru je ključ.
  • 0

#12305 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 13 January 2018 - 14:58

40d25d3d525b989cafe414622dac2b72.jpg
  • 1

#12306 AgroUrban

AgroUrban
  • Members
  • 4,027 posts

Posted 13 January 2018 - 15:25

Jel piju samo ruske sterojide?


  • 3

#12307 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 13 January 2018 - 15:34

Jedan svetli primer "samoorganizovanja" :D

 

Gradjani Kragujevca su danas od 10 ujutru do 1 popodne donirali preko milion i po dinara za obnovu Prve kragujevacke gimnazije.


  • 6

#12308 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 13 January 2018 - 15:41

šta je bre to?


  • 0

#12309 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 13 January 2018 - 15:42

40d25d3d525b989cafe414622dac2b72.jpg

u jbm ti lebac majka sa cerkom  :puke:  :puke:  :puke:

 

Treba joj oduzeti dete dok jos uvek mozda moze da se spasi


  • 2

#12310 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 13 January 2018 - 21:12

40d25d3d525b989cafe414622dac2b72.jpg

ovaj desni u prvom redu previše liči na Zukorlića za jednog pripadnika Srbske Časti :lol+:


  • 2

#12311 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 13 January 2018 - 21:29

Pa to im je Guru.


  • 0

#12312 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 14 January 2018 - 12:58

Evo nam dijela objašnjenja zašto sajko ima dvotrećinsku većinu na izborima i zašto nepogrešivo biramo ološ:
 

Ispovest penzionisanog rudara iz RTB Bor kome je Aleksandar Vučić obećao pomoć

Lokalni moćnici jači od predsednika

Nedugo posle „razgovora sa premijerom“ ćerka Jovana Dablidžanovića zaista je dobila posao, doduše na određeno vreme. I kada mu se učinilo da je konačno rešio najveću muku, posle samo nekoliko meseci svi Jovanovi snovi su se raspršili kao kula od karata

Desilo se upravo ono čega se Jovan Dablidžanović, penzionisani mašinski inženjer i bivši rudar u Rudarsko-topioničarskom basenu Bor, najviše plašio. U jednom trenutku ponadao se da je rešio najveći problem koji ga dugo tišti i da nije uzalud čekao u redu ispred Nemanjine 11, na „razgovor sa premijerom“, jer mu je tadašnji predsednik Vlade, sada predsednik Srbije Aleksandar Vučić, obećao pomoć – konkretno posao za Jovanovu ćerku. Pre toga niko drugi nije mogao, ili nije hteo da mu pomogne. Nedugo posle razgovora sa Vučićem, Jovanova ćerka je zaista dobila posao, doduše na određeno vreme, ali mislio je bolje išta nego ništa. Penzionisanom rudaru iz Bora se učinilo da je konačno rešio najveću muku, ali su se posle samo nekoliko meseci svi njegovi snovi raspršili kao kula od karata. Šta o svemu, posle svega, misli Jovan Dablidžanović?
„Moja ćerka je definitivno izgubila radno mesto koje je dobila zahvaljujući Aleksandru Vučiću. Izgubila je nešto što je za nju bilo života vredno. Oduzeli joj gradski vlastodršci iz Bora, ljudi od kojih se gnuša čitav grad. Nije pomoglo ni moje svakodnevno zapomaganje, moljakanje, pisanje znanim i neznanim institucijama, ministarstvima, Vladi, svima... Nije pomoglo ništa, jer niko, ama baš niko, ne vrednuje ni mladost ni vrednoću, a izgleda ni reč našeg predsednika. Ne vrednuje ništa. Ja vas pitam, zašto je organizovan naš dolazak u Beograd, u Vladu? Verovatno šale radi. Verovao sam predsedniku Vučiću i verovaću bez obzira na sve. Poštovao sam ga i poštovaću, voleo ga i voleću. Moliću se svakog trenutka za njegovo zdravlje i njegovu sreću jer on to zaslužuje i vredi.
Generalni sekretar predsednika Republike Srbije Nikola Selaković poslao je 22. septembra 2017. predsedniku opštine Bor Aleksandru Milikiću dopis broj 07-02-1546/2017 sa molbom da se razmotri mogućnost zaposlenja moje ćerke. Onako kako se predsednik Vučić dogovorio sa svojim kabinetom i bivšim predsednikom opštine Žikom Petrovićem. Odbili su da zaposle moju ćerku s obrazloženjem da je opštinskoj upravi u Boru naložena racionalizacija i da nikakva urgencija nije moguća. Niti izvodljiva.
I sve bi bilo dobro da su za svakog važeća ista pravila. Pa čak i za njega samog. Kako je moguće da je isti zaposlio svoje prijateljice i suprugu? Kako je moguće da za njih to ne važi? Uostalom, meni je predsednik Vučić rekao da će moja ćerka imati sigurno zaposlenje bilo gde. U RTB-u ili u gradu. Za to je bio zadužen generalni direktor RTB-a Blagoje Spaskovski, u koga je predsednik imao poverenje da će to i uraditi. On se s tim šegačio, omalovažavao, mada je trebalo da je uposli u RTB-u, u kome sam proveo čitav radni vek, ja i mnoge generacije iz moje porodice pre mene.

 


  • 2

#12313 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 14 January 2018 - 13:17

Evo nam dijela objašnjenja zašto sajko ima dvotrećinsku većinu na izborima i zašto nepogrešivo biramo ološ:
 

 

znas kad bih se ja nervirao oko ovih stvari da zivim Parizu, like no way  :D


  • 1

#12314 kovacevicsavo

kovacevicsavo
  • Members
  • 2,251 posts

Posted 14 January 2018 - 15:19

Bea odlikuju empatija i državotvornost. Realno.


  • 0

#12315 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 14 January 2018 - 15:53

Bea za preśednika


  • 0