Jump to content

Photo
* * * * * 1 votes

Vox populi

• Please log in to reply
21922 replies to this topic

#19531 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 15,369 posts

Posted 14 June 2018 - 14:32

jedini predsednik na svetu koji se blamira da ide pozemlji i otvara fabrike, a onda ispovraca neku blesavu pricu koja veze sa dogadjajem nema

ovaj put mozda implodira uvezujuci opoziciju sa ubistvom ivanovica... prica bi, naravno, bila preteska nebuloza, ali decko je usao u fazu kada vise ne moze nicim da iznenadi

"Izneću informacije o Ivanoviću i o nekim drugim stvarima"

Kruševac -- Vučić izjavio da će se u narednim danima izneti informacije u vezi ubistva Olivera Ivanovića, ali i o nekim drugim stvarima.

Izvor: Beta četvrtak, 14.06.2018. | 13:37

12806695085b225478086d3903397812_v4_big.
Tanjug, Dimitrije Goll

"Neću danas da govorim o tome, ali narednih dana ću se obratiti narodu i reći i povezati sa drugim slučajevima. Vezanim i za Olivera Ivanovića i za neke druge stvari. Pa će se možda ljudi iznenaditi određenim informacijama koje saznaju", kazao je predsednik Srbije novinarima u Kruševcu nakon otvaranju fabrike za proizvodnju kablova "Kromberg i Šubert".

Upitan da prokomentariše izjavu predsednika Narodne stranke Vuka Jeremića da "Vučić planira da u narednih nekoliko meseci izazove nemire na severu Kosova i Metohije, kako bi sporazum sa Prištinom koji podrazumeva članstvo Kosova u UN bio doživljen kao olakšanje", Vučić je kazao da "ne misli da je slučajno što neki političari sada optužuju svoju zemlju i gledaju da sruše poziciju Srbije pred Briselske razgovore" s Prištinom.

"Neko ko je radio jednom protiv svoje zemlje, uvek će raditi protiv svoje zemlje. Neko ko je sa najvećim zadovoljstvom stavio pečat i zalepio koverat kosovske nezavisnosti, što bi prestao da se bori za to isto, kada je to već jednom učinio", izjavio je Vučić.

• 0

#19532 NMX

NMX
  • Members
  • 9,386 posts

Posted 14 June 2018 - 14:34

Inače, nečujno je prošla i vest da je dnevni list ALO! kupio Studio B  :lol+:

Kakav će to spektakl da bude. 

• 0

#19533 mister-no

mister-no
  • Members
  • 4,851 posts

Posted 14 June 2018 - 14:37

Za studio b se planira nacionalna frekvencija kažu mi ovi bolje obavešteni.
  • 0

#19534 NMX

NMX
  • Members
  • 9,386 posts

Posted 14 June 2018 - 14:40

onda će spektakl biti još veći :D

• 0

#19535 McLeod

McLeod
  • Members
  • 56,694 posts

Posted 14 June 2018 - 14:47

Ne znam sta ce bitno da se promeni, spektakl je od kako su ga naprednjaci uzurpirali. Sumnjam da ce dobiti na gledanosti u svakom slucaju, ne moze da se stigne tamo od pinka i hepija. Mora neki rijaliti i tamo da se bachi pa onda mozda.

• 0

#19536 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 20,422 posts

Posted 14 June 2018 - 15:05

Dobro, objasnjeno nam je ovdje, cini mi se prekjuce, da je Alo jedna ozbiljna informativna institucija  :lol+:

• 1

#19537 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Members
  • 18,077 posts

Posted 14 June 2018 - 15:11

Apropo nestanka novinara, samo da najavim da cu svako govno koje ubuduce ostavi bilo kakav komentar u kome provejava ista pozitivno o SNS masineriji zla ili o onima koji nemaju problem s njom, nazvati govnetom.

Svaki put.

Banujte.

Edited by Friend of Peachy Carnahan, 14 June 2018 - 15:18.

• 6

#19538 Nicklord

Nicklord
  • Members
  • 5,024 posts

Posted 14 June 2018 - 15:37

Apropo nestanka novinara, samo da najavim da cu svako govno koje ubuduce ostavi bilo kakav komentar u kome provejava ista pozitivno o SNS masineriji zla ili o onima koji nemaju problem s njom, nazvati govnetom.

Svaki put.

Banujte.

Jesi im pokazao sad. Šta ćeš time da postigneš osim što ćeš imati neku imaginarnu moralnu pobedu u svojoj glavi? 

Edited by Nicklord, 14 June 2018 - 15:38.

• 0

#19539 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Members
  • 18,077 posts

Posted 14 June 2018 - 15:59

Ne znam kome je sta trebalo da pokazem?

Ovo sto sam napisao tice se iskljucivo ovog foruma.

Necu da se ponasamo, kao sto se desavalo s Kvakom i posle Kvaka, kao da su ova govna legitimna, ne politicka, vec civilizacijska opcija.

U korenu cu sprecavati takvo pisanje.

• 0

#19540 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 16,015 posts

Posted 14 June 2018 - 16:04

Jutros, ranom zorom, raznorazni McL-i,Kwakovi, Hamiltoni i ostala napredna zgadija se okupljala u centrali stranke i vozilima gradske uprave Krusevac ( tzv kombi ) na docek gazde im. \Umivanje i ulepsavanje dela grada gde je ( ulice do fabrike ) fabrika.

Zveki je verovatno bio na doceku, prenece vam utiske  :lol+:   :P

• 0

#19541 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 9,693 posts

Posted 14 June 2018 - 17:47

Vratite Miru i Marka! Dosta smo cekali!

• 0

#19542 Cavani

Cavani
  • Members
  • 2,413 posts

Posted 14 June 2018 - 18:07

Rešena su oba današnja problema i zatrovan vodovod i nestanak novinara. Hvala Mišo.

Dfpv_eVWsAEE5kb.jpg

majku ti jebem...

Dajte Misi Vacicu casu vode.
Ali ladno na tv onaj Golum pije vodu, pa njemu ne bih verovao ni da mi kaze kako se zovem.
Nek neko ugasi svetlo pa da vidimo jel sija u mraku :)
Inace u poslednje vreme prvi put ozbiljno razmisljam da odem iz zemlje, nije vise toliko ni stvar plate koliko trulog sistema.
Drzava mi se zgadila jer dozvoljavamo da nas sa 25posto podrske jasu SNS-ovci.
Razmisljam I da su mnogi razocarani kao ija, da se npr zarati ne daj Boze da niko ziv ne bi hteo da brani ovu nazovi drzavu.
Vulin, Slina, keramicar nas brane, pa San Marino bi nas osvojio za tri nedelje.

Edited by Cavani, 14 June 2018 - 18:10.

• 5

#19543 mister-no

mister-no
  • Members
  • 4,851 posts

Posted 14 June 2018 - 21:52

https://www.raskrika...page.php?id=1827a913df1c89c4896c89ad93a5997bbd3.jpg
  • 0

#19544 Cavani

Cavani
  • Members
  • 2,413 posts

Posted 14 June 2018 - 22:48

Inace moram da otvorim malo dusu ovde.
Otvorih firmu za uvoz baby opreme pre par meseci, jer kao taze roditelj vidim koliko je sve skupo pa reko ajde da ljudima ponudim kvalitetne stvari po ok cenama a usput I ja nesto da zaradim, gospoja da radi..
Prve nedelje kada sam pustio sajt kada eto stize trzisna, inspekcija rada, all inkluziv.
Lazna prijava naravno,nezadovoljni 'kupac' modela artikla kojeg do tada jos nisam stigao ni da da prodam. Konkurencija I lobi. Trkeljisanje, smaranje, maltretiranje I evo danas bio na sudu.
Optuzba zvanicna da je na sajtu pisalo garancija dve god, sto I jeste po zakonu ali ti to ne smes da istices jer dovodis potrosaca u zabludu. Potencijalana kazna astronomska.Eeejjjj!
Cekaonica inace puna ljudi sa slicnim prijavama, kazu mora da se puni budzet odnekle.
U toku dana vidim da je Gazda otvorio novu fabriku, drzava dala subvencije, grad Ks hektare I robove.
A svoje ljude kaznjavaju, umesto da ti daju godinu dana oslobodjenja poreza i da dodju da te obuce kako i sta treba.
Al jebiga nisam Francuz nego drzavljanin ove nazovi zemlje.
E tu padam najnize rodjaci, razmisljah kratko ovih meseci da pristupim vladajucoj sekti(I da rusim sistem iznutra heheheh). Moras, kaze meni moj majstor. Tako su kaze I Srbi u istoriji morali, odrecI se vere zarad toga da ti ostave porodicu na miru, posla.
Moram kurac. Sva sreca da mi je zena otvorila oci. Necu da budem poturica.
I zato evo im drzava, pobedili ste. Bravo.
Eto, jbg. Sad mi je malo lakse, ne znam sto sam Vam sve ovo ispisao, al ako ne skodi mora da koristi.
  • 13

#19545 Referent

Referent
  • Members
  • 1,278 posts

Posted 15 June 2018 - 04:19

Inace moram da otvorim malo dusu ovde.
Otvorih firmu za uvoz baby opreme pre par meseci, jer kao taze roditelj vidim koliko je sve skupo pa reko ajde da ljudima ponudim kvalitetne stvari po ok cenama a usput I ja nesto da zaradim, gospoja da radi..
Prve nedelje kada sam pustio sajt kada eto stize trzisna, inspekcija rada, all inkluziv.
Lazna prijava naravno,nezadovoljni 'kupac' modela artikla kojeg do tada jos nisam stigao ni da da prodam. Konkurencija I lobi. Trkeljisanje, smaranje, maltretiranje I evo danas bio na sudu.
Optuzba zvanicna da je na sajtu pisalo garancija dve god, sto I jeste po zakonu ali ti to ne smes da istices jer dovodis potrosaca u zabludu. Potencijalana kazna astronomska.Eeejjjj!
Cekaonica inace puna ljudi sa slicnim prijavama, kazu mora da se puni budzet odnekle.
U toku dana vidim da je Gazda otvorio novu fabriku, drzava dala subvencije, grad Ks hektare I robove.
A svoje ljude kaznjavaju, umesto da ti daju godinu dana oslobodjenja poreza i da dodju da te obuce kako i sta treba.
Al jebiga nisam Francuz nego drzavljanin ove nazovi zemlje.
E tu padam najnize rodjaci, razmisljah kratko ovih meseci da pristupim vladajucoj sekti(I da rusim sistem iznutra heheheh). Moras, kaze meni moj majstor. Tako su kaze I Srbi u istoriji morali, odrecI se vere zarad toga da ti ostave porodicu na miru, posla.
Moram kurac. Sva sreca da mi je zena otvorila oci. Necu da budem poturica.
I zato evo im drzava, pobedili ste. Bravo.
Eto, jbg. Sad mi je malo lakse, ne znam sto sam Vam sve ovo ispisao, al ako ne skodi mora da koristi.

Имаш колица за бебе?
  • 1