Jump to content

Photo
- - - - -

Vox populi

• Please log in to reply
21131 replies to this topic

#16771 IPnNo4

IPnNo4
  • Members
  • 15,954 posts

Posted 13 March 2018 - 17:56

Je l to onaj Stamatovic koji je u isto vreme bio predsednik opstine i nacelnik opstinske uprave nekih 20ak dana (sam sebi potpisao imenovanje) i za to vreme potpisao nekoliko gradjevinskih dozvola? Sa njim da rusite Vucica? 😁😁😁

Kako se nisi udostojio da odgovoris ni na jedno pitanje(naravno jer nemas argumenta),mislim da vise apsolutno nemas pravo da bilo kome sta spocitavas i napises na zadatu temu.

OK,razumem ja radni zadat, BOTovanje i sve, jbg mora da se opravda sendvič.

Btw, ipak ste vi sampioni u rusenju zakona fizike,npr moja napredna sugradjanka ,DrDragana Barisic,koja je u isto vreme uspela da sedi u skupstini srbije i ostvari pun fond radnig sati u KS bolnici .

Ili Djuka Bizon... mislim ,spisak je toliko dugacak bzveze gubim vreme objasnjavajuci BOTovima (oko sebe).
  • 0

#16772 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 13 March 2018 - 18:05

možemo i da ga ignorišemo i zavitlavamo
  • 2

#16773 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 33,027 posts

Posted 13 March 2018 - 18:09

možemo i da ga ignorišemo i zavitlavamo

I to smori posle nekog vremena
  • 0

#16774 34Barkley

34Barkley
  • Members
  • 3,727 posts

Posted 13 March 2018 - 18:12

Kwak, ajd ne budi bukvalista. Nisam fan tog Stamatovića, ne bavim se analizom njegovog lika i dela niti nameravam da se time bavim. Naveo sam ga kao primer jer je u opštoj hajci on među retkima uspeo da počisti SNS u svom ataru, a imao je i 10-15% u okolnim opštinama. Znam da je imao neke šašave ultraproruske stavove na predsedničkim izborima, naveo sam ga kao primer da ga ne treba unapred odbaciti, a valjda ima ko će time da se bavi.

I zajebi tu priču da treba skup najčistijih akademika i političkih velikana da bi bili dovolljno dostojni da se suprotstave vlastima u kojima je između ostalih sakupljen najveći šljam koji ova zemlja ima, na svim nivoima.

• 1

#16775 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 13 March 2018 - 18:14

I to smori posle nekog vremena

to van diskusije (:
  • 0

#16776 BarryWhite1

BarryWhite1
  • Members
  • 6,680 posts

Posted 13 March 2018 - 22:52

Pa oni su jedva čekali poslušnika koji će lagano da namiče 50+% glasova i za koga neće izdvajati kofere novca da bi dobio tek jedva mandata da sa bivšim Slobinim kadrom formira vlast. Ovo su čekali 20 godina, preobraženog populistu koga mase slušaju dok on sluša svaki diktat spolja.

Čak i to što šuruje i sa Rujama odgovara i jednima i drugima, jer niko neće aktivno da ga ruši, prava idila!

Zato ovaj narod stoku ko jebe, ionako bolje nismo ni zaslužili.

Da iskoristim ovaj post kao uvod za ovaj odlican tekst:

http://foreignpolicy...orite-autocrat/

• 3

#16777 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 4,233 posts

Posted 13 March 2018 - 23:44

Kwak, ajd ne budi bukvalista. Nisam fan tog Stamatovića, ne bavim se analizom njegovog lika i dela niti nameravam da se time bavim. Naveo sam ga kao primer jer je u opštoj hajci on među retkima uspeo da počisti SNS u svom ataru, a imao je i 10-15% u okolnim opštinama. Znam da je imao neke šašave ultraproruske stavove na predsedničkim izborima, naveo sam ga kao primer da ga ne treba unapred odbaciti, a valjda ima ko će time da se bavi.

I zajebi tu priču da treba skup najčistijih akademika i političkih velikana da bi bili dovolljno dostojni da se suprotstave vlastima u kojima je između ostalih sakupljen najveći šljam koji ova zemlja ima, na svim nivoima.

Ne kapiram ja poentu. Stamatovic je dugo na vlasti. Ima ogroman budzet na mali broj stanovnika. Budzet mu je oko 2 milijarde sto je malo manje od Uzica, a ima plafon 15 000 stanovnika. Kešom kupuje glasove. Vrlo je bahat i ponasa se kao serif. I ti onda predlazes da se sa njim i njemu slicnima menja vlast. Jebi ga ja nesto nisam za to da Vucica zamenim za 10ak budala poput tog Stamatovica koji ima jezive stavove o zivotu.
  • 0

#16778 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 4,233 posts

Posted 13 March 2018 - 23:47

Kako se nisi udostojio da odgovoris ni na jedno pitanje(naravno jer nemas argumenta),mislim da vise apsolutno nemas pravo da bilo kome sta spocitavas i napises na zadatu temu.

OK,razumem ja radni zadat, BOTovanje i sve, jbg mora da se opravda sendvič.

Btw, ipak ste vi sampioni u rusenju zakona fizike,npr moja napredna sugradjanka ,DrDragana Barisic,koja je u isto vreme uspela da sedi u skupstini srbije i ostvari pun fond radnig sati u KS bolnici .

Ili Djuka Bizon... mislim ,spisak je toliko dugacak bzveze gubim vreme objasnjavajuci BOTovima (oko sebe).

Obzirom na to kako vredjas ljude i kakvr nadimke delis, a takav si od pocetka, ne pada mi na pamet da o bilo cemu diskutujem sa tobom.

PS Izguglao sam da je Dragana iz Kš. Pa vi ste najokoreliji naprednjaci, AV tamo izasao na 63%.
  • 0

#16779 kovacevicsavo

kovacevicsavo
  • Members
  • 1,238 posts

Posted 13 March 2018 - 23:58

Ignorišem te, ali onako, tiho... Nešto poput Pink televizije ili neminovnog izumiranja crnih nosoroga. Samo sneg...

• 0

#16780 34Barkley

34Barkley
  • Members
  • 3,727 posts

Posted 14 March 2018 - 00:10

Ne kapiram ja poentu. Stamatovic je dugo na vlasti. Ima ogroman budzet na mali broj stanovnika. Budzet mu je oko 2 milijarde sto je malo manje od Uzica, a ima plafon 15 000 stanovnika. Kešom kupuje glasove. Vrlo je bahat i ponasa se kao serif. I ti onda predlazes da se sa njim i njemu slicnima menja vlast. Jebi ga ja nesto nisam za to da Vucica zamenim za 10ak budala poput tog Stamatovica koji ima jezive stavove o zivotu.

Sve što si napisao se uklapa u način funkcionisanja 100+ lokalnih samouprava u Srbiji i vlasti na svim ostalim nivoima ali ti one ne smetaju.

A i namerno previđaš napisano da sam Stamatovića naveo kao primer jer nemam pojma o detaljima njegove vlasti. Verovatno se nešto može iskopati i onim likovima iz ŠaBca, NDB i Šapića smo već apsolvirali.

Učiš od majstora spina koje pratiš, svaka čast.  :D

• 0

#16781 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 4,233 posts

Posted 14 March 2018 - 00:21

Sve što si napisao se uklapa u način funkcionisanja 100+ lokalnih samouprava u Srbiji i vlasti na svim ostalim nivoima ali ti one ne smetaju.

A i namerno previđaš napisano da sam Stamatovića naveo kao primer jer nemam pojma o detaljima njegove vlasti. Verovatno se nešto može iskopati i onim likovima iz ŠaBca, NDB i Šapića smo već apsolvirali.

Učiš od majstora spina koje pratiš, svaka čast. :D

Iskreno jos nisam cuo da predsednik opstine imenuje sebe za vd nacelnika opstinske uprave.

Tako i ja mogu tebe da pitam. Kritikujes Vucica i prizeljkujes da njega zameni gomila drugih ljudi za koje si svestan da rade ili su radili sve to isto (po meni gore).
  • 0

#16782 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 4,233 posts

Posted 14 March 2018 - 00:29

N1

Attached Files

• 0

#16783 Laki21

Laki21
  • Members
  • 13,273 posts

Posted 14 March 2018 - 00:39

DIgoh ruke od tebe jos onda kad si pricao kako Vucic radi na sebi, uci i napreduje...

Ovo sad samo potvrdjuje tvoje neznanje, opsta mesta koja SNS kamarila vrti do besomucnosti ne bi li im neko poverovao u to. Steta sto si progutao tu udicu, jbg.

Ja nemam nista protiv da bilo ko zastupa bilo koju stranu, cak i volim zastupanja suprotnog od onoga u sta verujem jer ne valja kad su manje vise svi na jednoj strani i ne vide dalje od nosa (kao tviter zajednica npr).

Medjutim, ti toliko nekvalitetno zastupas svoje stavove, toliko ih ne obrazlazes, toliko opstih mesta i naucenih gluposti da je to neverovatno. 

Naprdnjačke stavove je moguće zastupati samo i isključivo putem floskula i opštih mesta, jer partikularno pucaju na bilo kojem konkretnom primeru.

• 0

#16784 Alfred J. Kwak

Alfred J. Kwak
  • Members
  • 4,233 posts

Posted 14 March 2018 - 00:45

Aj sad obojici da odgovorim, nemam ni vremena, a ni volje da odgovaram na pitanja koje mi postavljaju na desetine forumasa.

A ne vidim ni poentu. Meni je AV >>> Djilas+Jankovic+Jeremic+Stamatovic+Obradoviv+Radulovic...

Sad vi mene hocete da ubedite da su ovi drugi bolji od ovog prvog, a ja vas treba da ubedim u suprotno. Bas nemam pametnija posla. Samo nisam ocekivao uvrede, ostrascenost i neverovatno relativizovanje stetnosti politike pre 2012.
  • 0

#16785 Squabbit

Squabbit
  • Members
  • 4,649 posts

Posted 14 March 2018 - 00:59

Pa jbg tebra kad je vecini (koja izgleda ne glasa), dovoljno da pogleda malo pinka, happy-ja i ostalih sranja pa da kaze AV=kriminal2, korupcija2, strucnostu odnosu na DJ,J,J,S,O,R itd itd

• 0