Jump to content


Photo
- - - - -

News from Croatia


  • Please log in to reply
12224 replies to this topic

#76 agitprop

agitprop
  • Members
  • 122 posts

Posted 22 February 2008 - 14:20

Hm, Albanci su potpuno u pravu što su se odcepili a međunarodna zajednica je potpuno u pravu što je napravila presedan i priznala Kosovo.
Odnos pa čak i liberalnih Srba prema Albancima je suspektan.
Bilo bi lepo da se izrazilo bar malo suosećanja prema onima protiv kojih je teroristički akt bio upućen a radi se o 2 (dva) automobila u posedu 2 (dva) vlasnika na različitim lokacijama - ti ljudi možda imaju decu i treba razmisliti kako se ta deca osećaju kad ih u noći probudi eksplozija.
Zbog čega je "pekarov auto" beznačajan i zbog čega nisi napisao da se radi o 2 (dva) automobila ?

ovo za odnos prema albancima je tacno,pa se mozemo ljutiti koliko hocemo. ne tvrdim da je 100 % tako,ali velika vecina cak i tih liberalnih srba misli tako,ali,bar prema ovom forumu,vidim napredak.
  • 0

#77 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 22 February 2008 - 14:21

Moderatorima predlazem da se ta studiozna analiza nastavi u toplijim krajevima!

Pozdrav! :huh:

Jeste, što bi se zamarali što nekim tamo Albancima dižu kola u vazduh i šalju preteće SMS-ove. :rolleyes:
  • 0

#78 Nesh

Nesh
  • Members
  • 2,750 posts

Posted 22 February 2008 - 14:44

Jeste, što bi se zamarali što nekim tamo Albancima dižu kola u vazduh i šalju preteće SMS-ove. :rolleyes:


St.anger, bojim se da si bas ti onaj za koga su oni neki tamo Albanci ili, preciznije, obicna forumska potrosna roba u preganjanju sa neistomisljenicima ili "neistomisljenicima"!
I sta kazes, nisi spekulisao? Pokusao sam da procitam izmedju redova da li jos uvek tvrdis da nisi spekulisao, ali, nazalost, u tvom postu ima samo jedan red (ovo ove od SMS-ova mi nije bilo dovoljno ;) )! :huh:

Uzgred, jel sledi analiza A sta ako to nisu ucinili Srbi, niti Srbija... ili da se razilazimo? :)

Edited by Nesh, 22 February 2008 - 14:48.

  • 0

#79 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 22 February 2008 - 14:49

Uzgred, jel sledi analiza A sta ako to nisu ucinili Srbi, niti Srbija... ili da se razilazimo? :rolleyes:

Ti ne razumeš izgleda kako funkcionira diskusija na forumu, ne mora uvodni diskutant napisati čitav referat sa svim mogućim scenarijima - tu su diskutanti za to...
Evo, BoTa kaže;

Ja licno mislim da to nema ama bas nikakve veze sa Srbima i terorizmom. Pogotovo sto Srba u puli ima jedva promil, pa jos od tog promila da se nadje neko da dize u vazduh auta.
Potpuno sam uvjeren da je to ili neka licna odmazda ili Hrvati podmecu Srbima provokacije prema Albanskoj manjini.


Dakle, kulturno diskutiramo, razmenjujemo mišljenja i tako to ide na forumu....

Edited by st.anger, 22 February 2008 - 14:51.

  • 0

#80 slobodans

slobodans
  • Banned
  • 74 posts

Posted 22 February 2008 - 15:02

A jeli nekome palo na pamet da je sve ovo namestaljka?
  • 0

#81 Nesh

Nesh
  • Members
  • 2,750 posts

Posted 22 February 2008 - 15:11

Ti ne razumeš izgleda kako funkcionira diskusija na forumu, ne mora uvodni diskutant napisati čitav referat sa svim mogućim scenarijima - tu su diskutanti za to...


Eh sta cu kad ne razumem...Ja mislio da uvodni diskutant treba da sagleda dogadjaj ili problem, koji je zavredio njegovu paznju i topik, iz vise uglova. :huh:
Dakle, ima vise mogucih scenarija? Sto ne rece odmah? Pomela te briga da Srbija ne zavrsi na USA listi teroristickih drzava, pa si se koncentrisao na taj nezeljeni scenario?

Dakle, kulturno diskutiramo, razmenjujemo mišljenja i tako to ide na forumu....


Naravno, da kulturno diskutujemo, razmenjujemo misljenja...
Eto neko moze da misli i da su spekulacije (ili nije bilo spekulacija? :) ) o pociniocima, inicijatorima i podrzavaocima jednog ZLOCINA (povezivanje zlocina sa jednom drzavom included) neumesne i neozbiljne dok je istraga u toku! Neko bi mogao pomisliti da mogu biti i zlonamerne, zar ne?
Koliko ja razumem i tako to ide na forumu! Ili gresim? :rolleyes:
  • 0

#82 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 22 February 2008 - 15:11

A jeli nekome palo na pamet da je sve ovo namestaljka?

Misliš da sam izmislio vest iz topica ? :rolleyes:
  • 0

#83 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 22 February 2008 - 15:21

Misliš da sam izmislio vest iz topica ? :rolleyes:


Mislim, da on misli, da je netko podvalio Srbima, da izgleda, kao da su oni to učinili. :huh:
  • 0

#84 slobodans

slobodans
  • Banned
  • 74 posts

Posted 22 February 2008 - 15:21

Misliš da sam izmislio vest iz topica ? :rolleyes:


Ne, ne. Nisam to mislio. Mislio sam na to da je ovo mozda izrezirano.

U Beogradu zivi vise hiljada Albanaca. Da ne govorimo o Jugu Srbije. Zasto tamo niko nije stradao? Zasto bas u Hrvatskoj?
  • 0

#85 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 22 February 2008 - 15:24

Ne, ne. Nisam to mislio. Mislio sam na to da je ovo mozda izrezirano.
U Beogradu zivi vise hiljada Albanaca. Da ne govorimo o Jugu Srbije. Zasto tamo niko nije stradao? Zasto bas u Hrvatskoj?

Izvini ali ja imam informacije da su po Srbiji ovih dana razbijane radnje Albanaca, a navodno je bio i neki snimak o paljevini neke pekare.
Jesam li dezinformisan ?
  • 0

#86 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 22 February 2008 - 15:26

Izvini ali ja imam informacije da su po Srbiji ovih dana razbijane radnje Albanaca, a navodno je bio i neki snimak o paljevini neke pekare.
Jesam li dezinformisan ?

nisi dezinformisan u smislu samih desavanja, samo u pogledu toga da se radilo o Gorancima za koje su greskom mislili da su Albanci (mozda je bilo i Albanaca, pa ja nisam dovoljno u toku)

slobodans bezveze postavlja pitanje
  • 0

#87 slobodans

slobodans
  • Banned
  • 74 posts

Posted 22 February 2008 - 15:56

Izvini ali ja imam informacije da su po Srbiji ovih dana razbijane radnje Albanaca, a navodno je bio i neki snimak o paljevini neke pekare.
Jesam li dezinformisan ?


Pazi. Stradalo je par pekara i poslasticarnica, koje pripadaju Gorancima. Albance niko nije dirao.
  • 0

#88 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 22 February 2008 - 15:59

Izvini ali ja imam informacije da su po Srbiji ovih dana razbijane radnje Albanaca, a navodno je bio i neki snimak o paljevini neke pekare.
Jesam li dezinformisan ?

Apsolutno.Stradale su radnje Goranaca sirom Srbije jer su radnje Albanaca vec odaaavno polupane
  • 0

#89 LordLights

LordLights
  • Members
  • 3,102 posts

Posted 22 February 2008 - 16:16

Pazi. Stradalo je par pekara i poslasticarnica, koje pripadaju Gorancima. Albance niko nije dirao.




Ma zbunila se rulja.....Goranci imaju uglavnom imena slicna albanskim(secate li se FAhrudina Jusufija ili Zufera Avdije?).

Edited by LordLights, 22 February 2008 - 16:16.

  • 0

#90 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 22 February 2008 - 18:13

Hm...
.
.
.
Pozdrav! :rolleyes:


Opravio si ga ko dete potato head-a.
  • 0