Jump to content

Photo
- - - - -

News from Croatia

• Please log in to reply
12224 replies to this topic

#46 renato21

renato21
  • Members
  • 309 posts

Posted 21 February 2008 - 22:56

bas boli znate sta ove gubitnike za Kosovo i Hrvatsku i sva priznanja,lepo su dobili podrsku od drzave i sta ih boli,nahapase se oni svega ,jebote beneton,patika,svega,sada im zavidim!
  • 0

#47 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 21 February 2008 - 22:59

Ne ne ne.Pretjeruješ.Uvjeren sam.

Činjenica je da je Srbija vrlo nestabilna i nesigurna zemlja - incidenti na granici s Kosovom, paljevina diplomatskih predstavništava, nasilje na ulicama, incidenti uniformiranih osoba na granici
link

Treba svakako sprečiti prelivanje sukoba preko granice.

Pa šta bi te moćne organizacije dobile sa dizanjem Hrvatske u zrak?Kao da Amere boli dupe za nas

Nije dignuta Hrvatska u zrak, već su podmetnute eksplozije pod vozila HR državljana Albanske narodnosti.
  • 0

#48 renato21

renato21
  • Members
  • 309 posts

Posted 21 February 2008 - 23:07

Da li neko zna koliko u Puli i celoj istarkoj zupaniji ima Albanaca,pa da oni krenu rusiti srpske radnji ni jednog srbine ne bi bilo.Da li neko o tome razmislja!
  • 0

#49 Kit Louch

Kit Louch
  • Members
  • 3,226 posts

Posted 22 February 2008 - 00:00

Iza 90% ovakvih slucajeva ne stoji onaj cija je navodna poruka pronadjena. Pogotovo kod Srba koji su apsolutno "netalentovani" za terorizam za koje je potrebna konspiracija, jedinstvo i fanatizam. Cak i u doba prave Mlade Bosne kada je patriotski plamen kod Srba bio na višem nivou. Sva ozbiljnija istoriografska istrazivanja govore da su Princip i saurotnici bili samo nesvesni izvrsioci kontrolisani i podstrekavani od mnogo sire medjunarodne obavestajne zavere. Srbi su bili zahvalni zamorci jos nekoliko puta posle toga. Martovski prevrat, Ravnogorski pokret, NOP, Ustav iz 74, Slobino dogadjanje naroda, ratovi u devedesetim, ubitstvo Djindjica, a bogami vidim da je i danas ista prica.
  • 0

#50 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 22 February 2008 - 03:38

Činjenica je da je Srbija vrlo nestabilna i nesigurna zemlja - incidenti na granici s Kosovom, paljevina diplomatskih predstavništava, nasilje na ulicama, incidenti uniformiranih osoba na granici
link

Treba svakako sprečiti prelivanje sukoba preko granice.

Nije dignuta Hrvatska u zrak, već su podmetnute eksplozije pod vozila HR državljana Albanske narodnosti.

Nego bre Angere vas je ta EU mnogo iskvarila.Sta bi sa onim domacinskim obicajem da se komsijama uzvrati poziv na BBQ.Stvarno bre ova nova generacija kod vas ne vredi ni po lule duvana.Gojko se prevrce u grobu.
  • 0

#51 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 22 February 2008 - 04:59

Iza 90% ovakvih slucajeva ne stoji onaj cija je navodna poruka pronadjena. Pogotovo kod Srba koji su apsolutno "netalentovani" za terorizam za koje je potrebna konspiracija, jedinstvo i fanatizam. Cak i u doba prave Mlade Bosne kada je patriotski plamen kod Srba bio na višem nivou. Sva ozbiljnija istoriografska istrazivanja govore da su Princip i saurotnici bili samo nesvesni izvrsioci kontrolisani i podstrekavani od mnogo sire medjunarodne obavestajne zavere. Srbi su bili zahvalni zamorci jos nekoliko puta posle toga. Martovski prevrat, Ravnogorski pokret, NOP, Ustav iz 74, Slobino dogadjanje naroda, ratovi u devedesetim, ubitstvo Djindjica, a bogami vidim da je i danas ista prica.

Slušao sam kustosa vojno-istorijskog muzeja u Beču kako turistima objašnjava da je Franc Josif, poslednji austrougarski car, ubio oba svoja sina, i Rudolfa i Ferdinanda, i da je preko Apisa potstrekavao i finansirao atentatore iz Mlade Bosne.
  • 0

#52 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 22 February 2008 - 05:14

Slušao sam kustosa vojno-istorijskog muzeja u Beču kako turistima objašnjava da je Franc Josif, poslednji austrougarski car, ubio oba svoja sina, i Rudolfa i Ferdinanda, i da je preko Apisa potstrekavao i finansirao atentatore iz Mlade Bosne.

Kastore ne lupetaj jer mu Ferdinand nije bio sin
  • 0

#53 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 22 February 2008 - 05:38

Kastore ne lupetaj jer mu Ferdinand nije bio sin

Da, bio mu je bratić, a prestolonaslednik je postao nakon Rudolfove smrti. A ti se okani bezobrazluka, Milenko. Rekao sam šta sam čuo od austrijskog istoričara o tome kako je Frnac-Josif likvidirao svoje buduće naslednike, a u validnost priče nisam ulazio. Nije mi izgledala vredna truda i skoro da sam je i zaboravio.
  • 0

#54 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 22 February 2008 - 05:43

Da, bio mu je bratić, a prestolonaslednik je postao nakon Rudolfove smrti. A ti se okani bezobrazluka, Milenko. Rekao sam šta sam čuo od austrijskog istoričara o tome kako je Frnac-Josif likvidirao svoje buduće naslednike, a u validnost priče nisam ulazio. Nije mi izgledala vredna truda i skoro da sam je i zaboravio.

Pa napisao si sinove ali ajde
Nego da li je kustos objasnio ulogu kajzera Wilhelma u Lenjinovom putu iz Svajcarske za Rusiju?
Mislim ono cisto iz radoznalosti...
  • 0

#55 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 22 February 2008 - 05:49

Pa napisao si sinove ali ajde
Nego da li je kustos objasnio ulogu kajzera Wilhelma u Lenjinovom putu iz Svajcarske za Rusiju?
Mislim ono cisto iz radoznalosti...

Ta spletka je suviše glupa da bih se sad trudio da ti je ja razjašnjavam. Ako si baš toliko radoznao, imaš milion izvora da zadovoljiš svoju radoznalost. I zašto bi se kustos austrijskog vojno-istorijskog muzeja bavio njom?
  • 0

#56 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 22 February 2008 - 05:52

Ta spletka je suviše glupa da bih se sad trudio da ti je ja razjašnjavam. Ako si baš toliko radoznao, imaš milion izvora da zadovoljiš svoju radoznalost. I zašto bi se kustos austrijskog vojno-istorijskog muzeja bavio njom?

Mozda iz razloga jer je Ferdinand bio Franjin sin :rolleyes:
Dobro.Prekidam ovde.Ipak smo mi tu negde.Gde je KPS pa da vidi ovu slogu....
  • 0

#57 Guest_lepiaca_*

Guest_lepiaca_*
  • Guests

Posted 22 February 2008 - 06:39

Otduk u Hrvatskoj Albanci?
  • 0

#58 BoTa

BoTa
  • Members
  • 171 posts

Posted 22 February 2008 - 08:10

Činjenica je da je Srbija vrlo nestabilna i nesigurna zemlja

Tebi drago, aa?
Nema nemira, kad vlada jednoumlje!

...i strah od Srba!
  • 0

#59 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 22 February 2008 - 08:22

Otduk u Hrvatskoj Albanci?

"otduk" se jede 'leb.
  • 0

#60 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 22 February 2008 - 08:31

Tebi drago, aa?
Nema nemira, kad vlada jednoumlje!

Kod vas vidim cveta tisuće cvetova demokratije

...i strah od Srba!

Iskreno
napisao sam to i sinoć - žaljenje
Nakon onog impotentnog patetičnog mitinga što čovek da kaže - smešni ste.

Nego pustite vi te priče bre, što ćemo ako se Srbija stvarno nađe na USA listi terorističkih zemalja i onih koji podržavaju terorizam - moglo bi biti problema sa vizama, a i mnogo ozbiljnije stvari nisu isključene.
Druga je stvar što se niko nije ogradio od terorističkog akta te da ne podržava terorističke akcije kao borbu i pritisak zbog Kosova
Nije valjda da podržavate dizanje automobila u vazduh ?
  • 0