Jump to content


Photo
- - - - -

Saša Janković


  • Please log in to reply
2325 replies to this topic

#2296 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 05 April 2018 - 23:29

Eeeeeee......... raspali radule shibicar-partokrata otkriva raspalog "gospodina" prangiju kao DB shpijuna :s_d: ........ neko je ovde tvrdio da je to samo tako i nikako drugachije, a neki su vezivali pionirske marame i pevali prvo druze radule,​ pa onda druze prangija, mi ti se kunemo ..........  :thumbs:

 

Sada tih nekih vishe nema ......... stide se u coshkicu  :D. Akooooo. I treba tako.


Edited by Denis Jasharevic, 05 April 2018 - 23:31.

  • 0

#2297 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 26 April 2018 - 00:27

Shta je sa Prangijom? Nema ga. Da ga nisu u'vatili grchevi, opet?


  • 0

#2298 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 26 April 2018 - 01:23

...

 

... shta je sa Prangijom? Nema ga. Da ga nisu u'vatili grchevi, opet? ...

 

Mekece tuzno dok im AV zavlaci.

 

>> ... SNS pod pratnjom policije razvozi zaposlene u javnim preduzećima i upravama na doček Vučiću!
25/04/2018 15:03
SNS pod pratnjom policije razvozi zaposlene u javnim preduzećima i upravama na doček Vučiću!

Mobilne ekipe niških opozicionih političkih organizacija dokumentovale su danas upravo ono na šta smo upozoravali: da Srpska napredna stranka, uz otvorenu demonstraciju sile i zloupotrebu državnih organa, odvlači zaposlene u javnim preduzećima sa njihovih radnih mesta i poput talaca ih sili da „dočekuju" naprednjačkog šefa, Aleksandra Vučića.

Video materijal jasno ogoljava ovu prljavu praksu: pod pratnjom policije, zaposleni u javnim preduzećima autobusima se odvoze na ugovoreno mesto.

Ujedinjena niška opozicija razume i pruža punu podršku svojim sugrađanima koji, ucenjeni da će ostati bez posla, ne mogu da se odupru nasilničkim metodama naprednjačkog režima. Međutim, nema razumevanja za otvorene pretnje SNS moćnika koji, u nedostatku bilo kakvog logičkog argumenta za otimanje aerodroma od Nišlija, perfidno zloupotrebljavaju ljude koji se bore za golo preživljavanje i koriste ih kao statiste u svojim izrežiranim obmanama. Pritom, vrhunac brutalnosti je što sve javne resurse, pa i časne policijske službenike, izrabljuju i primoravaju da saučestvuju u njihovom partijskom poduhvatu.

Pozivamo građane da svojom voljom, slobodnim ubeđenjem danas od 18 časova na Trgu kralja Milana iskažu svoj stav o sudbini Aerodroma.

Saopštenje potpisuju:

Demokratska stranka
Dveri
Dosta je bilo
Levica Srbije
Narodna stranka
Niška inicijativa
Nova stranka
Pokret slobodnih građana
Pokret za preokret
Socijaldemokratska stranka
... <<

i ostali vrlo znacajni u politickom zivotu kurta & murta
:rotflmao:

I dobro - ovi su autobusima uz pratnju policije razvozili, a ovi su pratili / dokumentovali. So?

Udarila 'mobilna sila na mobilnu silu'!

:s_w:

 

Nego, sta bi na tom ish_iz_nis protestu?

Dogovorise li se nesto?

...


Edited by Kinik, 26 April 2018 - 01:25.

  • 1

#2299 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 26 April 2018 - 02:02

...

 

Demokratska stranka

Dveri
Dosta je bilo
Levica Srbije
Pokret slobodnih građana

 

 

Kakav ochaj yebote ......... josh samo draza mihajlovic i slobodan penezic - krcun fale, zagrljeni ........ ali oni su bili opravdano odsutni.

 

Mala zemlja, a veliko chudo!

 

I u Rusiji su staljinisti i belogardejci ujedinjeni, ali za svog predsednika, a ne protiv njega  :rotflmao: 


  • 1

#2300 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 02 May 2018 - 12:58

...

 

Kakva neopisiva budaletina!

:twak:

>> ... Ako je vrhunski cilj Prištine članstvo u Ujedinjenim nacijama (UN), Janković i za to ima rešenje: slično Ukrajini i Bjelorusiji u nekadašnjem Sovjetskom Savezu, Beograd bi mogao ne da se protivi, nego čak da inicira članstvo Kosova u UN, ali uz sporazum po kojem to članstvo ne znači formalnu neovisnost.

Sporazum bi važio na, recimo, 30 godina, posle čega bi se ponovno razmotrila htenja Beograda i Prištine, pa ili bismo napravili novi ili bi, ako ne bude saglasnosti, originalni sporazum važio daljih 30 godina, objasnio je Janković.

U međuvremenu bi Srbi odmah dobili najviši stepen teritorijalne i personalne autonomije, sva ljudska prava, uključujući i imovinu, naravno, eksteritorijalnost crkava i manastira, istakao je Janković, a Republika Srbija imovinska, vlasnička prava tamo gde postoje.

Voleo bih, naravno, da Kosovo bude deo Srbije. Ali vidim samo jedan način za to – da jednom u budućnosti i Albanci požele da bude tako, jer je Srbija zemlja demokratije i blagostanja, nešto slično kao što smo mi poželeli da budemo
u EU. Taj cilj samo tako možda možemo postići, nikako silom, inaćenjem ili ratom, zaključio je Janković. ... <<

...


  • 0

#2301 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 02 May 2018 - 14:23

...

 

Kakva neopisiva budaletina!

:twak:

>> ... Ako je vrhunski cilj Prištine članstvo u Ujedinjenim nacijama (UN), Janković i za to ima rešenje: slično Ukrajini i Bjelorusiji u nekadašnjem Sovjetskom Savezu, Beograd bi mogao ne da se protivi, nego čak da inicira članstvo Kosova u UN, ali uz sporazum po kojem to članstvo ne znači formalnu neovisnost.

Sporazum bi važio na, recimo, 30 godina, posle čega bi se ponovno razmotrila htenja Beograda i Prištine, pa ili bismo napravili novi ili bi, ako ne bude saglasnosti, originalni sporazum važio daljih 30 godina, objasnio je Janković.

U međuvremenu bi Srbi odmah dobili najviši stepen teritorijalne i personalne autonomije, sva ljudska prava, uključujući i imovinu, naravno, eksteritorijalnost crkava i manastira, istakao je Janković, a Republika Srbija imovinska, vlasnička prava tamo gde postoje.

Voleo bih, naravno, da Kosovo bude deo Srbije. Ali vidim samo jedan način za to – da jednom u budućnosti i Albanci požele da bude tako, jer je Srbija zemlja demokratije i blagostanja, nešto slično kao što smo mi poželeli da budemo
u EU. Taj cilj samo tako možda možemo postići, nikako silom, inaćenjem ili ratom, zaključio je Janković. ... <<

..

 

Srbija ima pravo da se bori za teritoriju koja joj je nekada legitimno pripadala. Ako moze Izrael , moze i Srbija.


  • 0

#2302 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 02 May 2018 - 14:45

Srbija ima pravo da se bori za teritoriju koja joj je nekada legitimno pripadala. Ako moze Izrael , moze i Srbija.

 

Sta cekas?


  • 0

#2303 Hamilton

Hamilton
  • Members
  • 7,473 posts

Posted 02 May 2018 - 14:46

Motiku u ruke.
  • 0

#2304 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 02 May 2018 - 14:49

Motiku u ruke.

 

:lol+: Eh ...... to bi vec zahtevalo preveliku zrtvu ....... "forum u ruke" je mnogo bogougodnije i srBskiJe.


Edited by Denis Jasharevic, 02 May 2018 - 14:50.

  • 0

#2305 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 02 May 2018 - 14:50

Sta cekas?

Kada moze Izrael da ubija nemilosrdno ...
  • 0

#2306 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 02 May 2018 - 14:50

Kada moze Izrael da ubija nemilosrdno ...

 

Pa da ..... mozes i ti ..... pa zato te i pitam, sta cekas?

Hocesh da ti dam koordinate za Bondsteel?  :rotflmao: Da ne trazish, idi pravo tamo i ozezi !!!  :lol+:


Edited by Denis Jasharevic, 02 May 2018 - 14:52.

  • 0

#2307 Hamilton

Hamilton
  • Members
  • 7,473 posts

Posted 02 May 2018 - 14:53

Bato, znas li ti koliko kosta put do tamo??
  • 0

#2308 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 19 May 2018 - 20:40

...

Ovaj lik se nacisto pogubio - ne zna vise sta laprda.
Doduse, kad je pa znao?

Tipicno opozicijonarsko hocu pisi - hocu kaki.

:lol+: QQLL


>> ... Janković: Želimo da stvorimo čvrst politički savez
Beograd -- Lider PSG Saša Janković izjavio je da PSG želi tehničku saradnju sa svim opozicionim organizacijama radi stvaranja uslova za fer i slobodne izbor.
Izvor: Beta, subota, 19.05.2018.

    Kako je rekao, najbližu političku saradnju žele sa onima sa kojima dele iste ili slične vrednosti.
    "Želimo da stvorimo čvrst politički savez sa organizacijama zasnovanim na sličnim vrednostima i političkim opredeljenjima kako bi Srbija imala politički izbor i mogla da se opredeli u političkom pravcu", kazao je Janković na Prvoj godišnjoj skupštini.
    On je rekao da PSG želi da sarađuje i sa političkim organizacijama sličnih programskih opredeljenja iz zemljama u okruženju i svetu, a da nema mesta za saradnju sa "ekstremistima, fašistima, ultranacionalistima, kriminalcima" čak i ako hoće da smene Aleksandra Vučića.
    "Hoćemo da sarađujemo, a znamo kako i sa kim", rekao je Janković i čestitao rođendan PSG-u uz poruku da politička scena u Srbiji ne bi bila ista bez tog pokreta.
    On je kazao da PSG bez sumnje želi saradnju sa Demokratskom strankom, ali kao strankom koja je "svoje prošle grehe i ljude koji su je iskrivili stavila iza sebe" i okrenula se budućnosti Srbije, a ne svojoj budućnosti.
    "Budućnosti koju politički i vrednosno vidimo na sličan način. Ali, to treba graditi iskreno i sa ljudima koji veruju u to što javno pričaju, a ne priželjkuju samo da zamene mesto sa ovim režimom. Ima i jednih i drugih. Želimo uspeh izvornoj ideji te stranke i očekujemo saradnju sa ljudima koji su pravi nosioci te izvorne ideje i koji će raskrstiti sa mangupima iz svojih redova", kazao je Janković.
    Lider PSG-a je kazao da kada govori o DS-u onda suštinski priča o preostalom delu građanske opozicije, jer su "sve to ljudi i organizacije proistekle iz izvorne Demokratske stranke" i da PSG pored nekih razlika, vidi velike sličnosti sa njima i spreman je na saradnju.
    Janković je kazao da se PSG zalaže za koncept saradnje, ne ujedinjavanja, i da želi saradnju i sa nacionalno orijentisanim organizacijama, ali na drugačiji način.
    "Ne možemo biti jedno, ali možemo da sarađujemo. Mi smo davno pre beogradskih izbora napravili sporazum o strateškoj saradnji sa Nardonom strankom. Rekli smo mi smo s ove strane političkog spektra, oni su s one", rekao je Janković.
    Janković je rekao da Srbija nema privilegiju da sedi na dve stolice i da "propada između", i da PSG Srbiju vidi na Zapadu, dok sa ljudima koji vide interes na nekoj drugoj strani može da sarađuje, ali ne i da se ujedinjuje.
    "U ovom momentu Zapad, EU, čak i SAD vidi svoj interes u stabilnom Balkanu. Ne naš interes, koliko svoj interes. Njima treba stabilan Balkan. Mislim da nekome na Istoku u nacionalnom geostrateškom interesu da ima trn u peti u Evropi, a to je Balkan. Dakle, nestabilnost Balkana... U našem interesu je stabilnost Balkana i zato nemamo više šta da biramo", kazao je on.
    Janković je podsetio da je PSG pre dva meseca napravio dokument "381 za Srbiju" koji sadrži odgovore na pitanja ko, na koji način i zbog čega u opoziciji treba da sarađuje radi bolje budućnosti i uništetnja partokratije.
    "Cilj nije samo smena SNS, već je smena SNS uslov da dođemo do cilja - Srbije slobode i pravde. Ništa ne sme da nas onemogući da to ostvarimo kada pobedimo", rekao je on.
    Janković je kazao da su ljudi u PSG Evrpoljani i da žele da Srbija uđe u EU, ali da neće na evropskom putu podržavati sve što im se kaže, navodeći da su mu četiri ambasadora moćnih zemalja rekla "da mora" da učestvuje u unutrašnjem dijalogu o Kosovu i da im je on rekao da neće lažni dijalog.
    On je kazao da odbornička grupa PSG u Skupštini Beograda svojim aktivnostima može biti vidljiva, i da će ukoliko gradska skupština "zaliči" na Skupštinu Srbije, odnosno ako "ne bude više predstavnički dom, već pozornica za cirkuske predstave organa vlasti i obesmišljavanje demokratskih procedura", napustiti beogradski parlament i odobrnički rad nastaviti spolja.
    "Oni su odobrnici Skupštine grada sedeli na tom prostoru ili ne. Oni će to raditi, ali učestvovati u tom cirkusu ne", kazao je Janković.
    On je preneo da je davno na sastanku sa Vukom Jeremićem i Draganom Đilasom rekao da treba da se dogovore za beogradske izbore.
    "Rekao sam tada 30 odsto, 30 odsto, 30 odsto - odgovornosti i svega izemeđu nas i 10 odsto svima ostalima. Pitao me jedan od njih zašto tako, realno nemamo po 30 odsto, velike su razlike, ja sam rekao hajde da pokažemo jedinstvo, zajedništvo i solidarnost, da se ne prebrojavamo", kazao je Janković.
    Dodao je da su ga juče izvestili da još razgovori o tome da 30 odsto novca ide odbornicima PSG-a nisu urodili plodom i da neko premišlja da li će PSG-u da da 30 odsto njegovih para. ... <<


...


  • 0

#2309 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 23 May 2018 - 11:26

Nema vishe onih Prangijinih ratnika na ovom delu foruma koji su penili mesecima sledeci svog heroja za koga nije trebalo biti ni prosechno inteligentan da bi se shvatilo kako se radi o sitnom sluzbeniku takozvane drzavne bezbednosti i provincijskom liku kome je najveci domet bio i ostao da se provincijalno grchi po evropskim hotelskim sobama kada izadje iz Beograda kojeg se dochepao tako teshko i uz ogromne napore i vredni rad na poslovima koje je dobijao iz "bezbednosnih struktura"  :rotflmao: neupseshno glumeci "gospodina" ...... a i preuspeshni, proslavljeni kosharkashki trener se izgleda snashao oko gfradjevinske dozvole za taj golubarnik  :lol+: u Grockoj  :rotflmao:

 

 

SUNOVRAT SAŠE JANKOVIĆA Kako je čovek koji je viđen za lidera opozicije, došao na IVICU CENZUSA

 

 

Pokret su redom napuštali Kokan Mladenović, Božo Prelević, Srđan Škoro (posebno ogorčeno), Dušan Teodorović, Duda Ivković (koji se distancirao od rada Pokreta), Zoran Ivošević, Sreto Malinović, Marinika Tepić, Nikola Kojo, Branislav Trifunović... "Rastanci" su bili posebno gorki, što ilustruje i, na primer, "oproštajni govor" akademika Teodorovića:

- Nikada tokom svoje dugogodišnje karijere u zemlji i inostranstvu nije mi se desilo da toliko pogrešim u proceni radnih sposobnosti i moralnog kodeksa jednog čoveka. Pogrešio sam, i to je moja velika krivica. Primite moje izvinjenje. PSG ne pripada bračnom paru Janković - rekao je on.

 

 


Edited by Denis Jasharevic, 23 May 2018 - 11:31.

  • 0

#2310 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 23 May 2018 - 12:31

...

 

Stara vest, ali dobro poznata prica.

;)

 

>> ... HAOS U PSG
NOVI SLOBA I MIRA BI NAS ODVELI DIREKTNO U PROPAST:

U pokretu Saše Jankovića upravo je eksplodirala politička atomska bomba
Politika 21.11.2017.

Dosadašnji član Predsedništva Pokreta slobodnih građana Srđan Škoro potvrdio je da je podneo ostavku na mesto u predsedništvu Pokreta i da je na internetu objavio pismo u kojem oštro kritikuje Sašu Jankovića i njegovu suprugu Slavicu.
 
Efekat ove političke "atomske bombe" koja je danas kasno popodne "eksplodirala" u pokretu Saše Jankovića dodatno je pojačan oštrim i kritičnim javnim pismom koje je, paralelno sa Škorom, objavio akademik Dušan Teodorović, jedan od potpisnika "Apela 100" i ideologa i osnivača Pokreta. Teodorović je vrlo rano po osnivanju napustio pokret, ali nikad do sada nije javno govorio o suštinskim razlozima zbog kojih je to učinio. Sada je podržao Škora u potpunosti i takođe izneo veoma oštre optužbe na račun Saše Jankovića.

"Redovno abrovisanje i cinkarenje"
Škoro je u pismu ostavke naveo da "nismo Pokret, a ni slobodni građani", jer "pokretom i njegovom organizacijom upravlja isključivo bračni par Janković".
"U Pokretu vlada totalna dezorganizacija. Sve što se po danu teškom mukom uspešno uradi, pod okriljem noći se razgradi. Izjave Saše Jankovića, izrečene u Pokretu i u javnosti, bez dogovora s predsedništvom i članovima, s kim i kako idemo na izbore, doprinose dodatnoj konfuziji", napisao je Škoro.

"Slavici Janković neposredno i na fin način pokušao sam da objasnim da ne treba o svemu da odlučuje. Nije pomoglo. Naravno, pokušao sam i sa Sašom Jankovićem više puta da razgovaram u četiri oka. Takođe, nije pomoglo. Probleme sam izneo i na predsedništvu Pokreta. U zapisniku sa sednice predsedništva to nije nijednim slovom pomenuto. Tražio sam da se zapisnik ne usvoji i napiše novi. Nikad nije stigao. Oformljena je i neka 'njihova ekipa', a svi drugi su po strani ili isključeni iz dešavanja. Redovno abrovisanje i cinkarenje deo su stalnog blata na umišljenom dvoru Jankovića. Ko bolje cinkari, taj više napreduje. Što veći poltron to više funkcija u Pokretu", tvrdi Škoro.

Škoro kaže da priznaje da "nije na vreme shvatio da se pred mojim očima formira privatna firma Slavice i Saše, koja se lažno predstavlja kao Pokret, okružena njihovim prijateljima i stvorenim podanicima koji imaju status kućnih ljubimaca".
"Svaka izrečena kritika doživljava se kao lično neprijateljstvo protiv bračnog para Janković.
Tako se ne može promeniti ova loša i nepodnošljiva vlast. Zameniti ogromno trenutno zlo manjim zlom, za mene nikada nije bila opcija. Stvaranje novih Slobe i Mire odvelo bi nas direktno u propast.

Nisam u stanju više da uveravam građane da glasaju za Sašu Jankovića, jer ni sam posle svega šta sam video i sagledao ne bih ponovo glasao za njega. I mnogo mi je žao zbog toga. Žao mi je i svih dobrih ljudi iz Apela 100 koji su se pre mene, pretpostavljam iz istih razloga, distancirali od Jankovića. Kao potpisnik Apela 100, osnivač i član predsedništva Pokreta slobodnih građana dugujem veliko izvinjenje građanima što sam i njih dovodio u zabludu svojom zabludom", piše Škoro u tekstu ostavke.

"Ne sastajemo se još od grčenja u Beču"
Škoro je potvrdio autentičnost pisma objavljenog na internetu. On navodi da je tražio da se o njegovoj ostavci izjasni i Predsedništvo Pokreta i osnivači. Škoro tvrdi da se PSG već neko vreme proređeno sastaje, kao i da nisu imali nijedan sastanak “od Jankovićevog desetodnevnog boravka u Beču, gde se grčio u sobi”.
- Sutra bi trebalo da bude održan sastanak Predsedništva, a u petak sastanak sa osnivačima, ako ga bude, pošto se dosta ljudi distanciralo od Pokreta - rekao je Škoro.

Član predsedništva Pokreta slobodnih gradjana Srdjan Škoro potvrdio je večeras agenciji Beta da je podneo ostavku u toj političkoj organizaciji i da očekuje da se o tome sutra raspravlja na predsedništvu, ali i u petak na sastanku osnivača stranke.
On je kazao da ne zna kako će na njegovu ostavku i obrazloženje reagovati u pokretu i napomenuo da se sa liderom PSG Sašom Jankovićem nije video još od njegovog povratka iz Beča pre nekoliko dana.
Škoro je u ostavci koju je uputio predsedištvu, a u koju je Beta imala uvid napisao da se u toj organizaciji odluke donose na nedemokratski način i da organizacijom upravlja bračni par Janković.

On se osvrnuo i na tvit Jankovića o "grčenju" u centru Beča u hotelskoj sobi navodeći da je to osramotilo pokret i da se tako pre izbora ne ponaša.
On je kazao da je odlučio da je bolje da napusti pokret nego da nastavi da obmanjuje ljude sa pričom za koju je "utvrdio da nije dobra, ni zdrava" i koja, pre svega nije onakva u kakvu je verovao da jeste na njenom početku. "Jer, ne daj ti Bože da Jankovići sa svojim navikama i stavovima ikada dodju u priliku da budu na vlasti u Srbiji", napisao je Škoro.

(Kurir.rs/Blic/Beta) ... <<

...


  • 0