Jump to content


Photo

Nije zainteresovan ili ?


28 replies to this topic

#1 HelloItsMe

HelloItsMe
  • Members
  • 10 posts

Posted 02 November 2016 - 18:15

Poz ljudii.. U semi sam sa jednim deckom, super se slazemo, pricamo o svemu. Ali postoji problem sto kada se javi, posalje poruku pa onda ne odgovori, ili odgovori sutra dan, ili posle par sati. A kada smo zajedno drugaciji je i okej je skroz. Pre nedelju dana smo pricali o osecanjima, pitao me je da li osecam,i sta osecam prema njemu.. Nisam puno obracala paznju na to jer sam mislila da me bezveze pita. Eh sad... pre neki dan sam ga pitala da se vidimo, rekao je da su mu iskrsli neki problemi i da nije bas za druzenje, i posle toga se nismo culi neka 2,3 dana. I ja mu posaljem poruku u petak, pitam ga jel umro, posto vidim nije se javio posle toga kad sam ga pitala da se vidimo, a ja sam mu tad napisala u poruci da je bezveze sto kad on zove ja uvek idem da se vidim sa njim a on sad ne moze, i seenovao mi je poruku. I naravno, posto je rekao da je mrtav pijan, ja ko svako zensko popizdim, proradi mi sujeta, i napisem mu da jedan drugar hoce da budemo zajedno i pitam ga sta misli o tome. On je napisao 'ako je to tvoja zelja, budi ali meni se vise ne javljaj'. Tu me je zacudio odgovor,i  pitam ga zasto,nismo zajedno i nema pravo da se ljuti. Nije odgovorio.. I juce mu posaljem ' jel si ljut' , on seen i to je to.. Haah raspisala sam se,ali jbg :)


  • 0

#2 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 02 November 2016 - 19:12

Eh, ova danasnja omlatina. :D


  • 0

#3 HelloItsMe

HelloItsMe
  • Members
  • 10 posts

Posted 02 November 2016 - 19:20

Eh, ova danasnja omlatina. :D

Ajde kad si vec toliko stariji-starija hhaha i verovatno imas iskustva, reci bar sta mislis ? :D


  • 0

#4 ArtVandelay

ArtVandelay
  • Members
  • 492 posts

Posted 03 November 2016 - 04:40

Verovatno nece nista, ali kuliraj ga pa vidi, ako se ne javi, teraj dalje. :D
  • 0

#5 HelloItsMe

HelloItsMe
  • Members
  • 10 posts

Posted 03 November 2016 - 13:01

Verovatno nece nista, ali kuliraj ga pa vidi, ako se ne javi, teraj dalje. :D

Par dana pre toga sve je super bilo. Bila sam kod njega, prespavala, znaci sve okej. Zato mi nije jasno ovo ponasanje. Ali necu mu slati nista, ako se ne javi bar znam na cemu sam:D


  • 0

#6 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 03 November 2016 - 13:06

Udara ti ceznju.
  • 1

#7 uoɹǝɯɐƆ oɹǝԀ ™

uoɹǝɯɐƆ oɹǝԀ ™
  • Members
  • 6,012 posts

Posted 03 November 2016 - 14:18

Zumbule odgovori devojci...... nemoj posle opet da pises referat na kafani. :D


  • 0

#8 HelloItsMe

HelloItsMe
  • Members
  • 10 posts

Posted 03 November 2016 - 14:34

Udara ti ceznju.

Udaricu ja njega nekim tupim predmetom ahhaahah :D

Jbt lik je gori od zena kad je ljutnja u pitanju


Zumbule odgovori devojci...... nemoj posle opet da pises referat na kafani. :D

Haahaahahah (y)


  • 0

#9 ZoltanGeraTucheKera

ZoltanGeraTucheKera
  • Members
  • 9,821 posts

Posted 03 November 2016 - 17:43

Udaricu ja njega nekim tupim predmetom ahhaahah :D
Jbt lik je gori od zena kad je ljutnja u pitanju

Haahaahahah (y)

Nepoznata devojko, vidis, postoje muskarci koji vole da udaraju ceznju kao sto kaze Sprivel. Ja sam to jednom uradio i o glavu mi se obilo, pa zalim i dalje za tim, no to nije tema.
Mozda ima i neki drugi problem, ali ako je heroj javice se i reci ce razlog. Moj savet je da stavis ti to na cekanje uz blago razmisljanje o tome sta ces dalje (ako ti je zaista bilo stalo, onda neces lako preci preko toga), ko zna, mozda ce ispuzati iz rupe.
Zumbul se odjavljuje. :D Makar sam saznao kako ovo izgleda iz zenskog ugla.
  • 2

#10 A sad

A sad
  • Members
  • 3,504 posts

Posted 03 November 2016 - 21:25

Ma daj ti njemu sut kartu. To je neka budala ili je hteo samo sex.
  • 0

#11 HelloItsMe

HelloItsMe
  • Members
  • 10 posts

Posted 03 November 2016 - 21:53

Nepoznata devojko, vidis, postoje muskarci koji vole da udaraju ceznju kao sto kaze Sprivel. Ja sam to jednom uradio i o glavu mi se obilo, pa zalim i dalje za tim, no to nije tema.
Mozda ima i neki drugi problem, ali ako je heroj javice se i reci ce razlog. Moj savet je da stavis ti to na cekanje uz blago razmisljanje o tome sta ces dalje (ako ti je zaista bilo stalo, onda neces lako preci preko toga), ko zna, mozda ce ispuzati iz rupe.
Zumbul se odjavljuje. :D Makar sam saznao kako ovo izgleda iz zenskog ugla.

 

Hvala na misljenju :D 

Nisam znala da muskarci vole da udaraju ceznju, ako je to vec slucaj i ovde, a mozda i nije. Bar znam da treba dobro da razmislim sta cu ako se javi. Ili pak bolje receno, da li cu se ja njemu javiti i ako mi ne odgovori, i poniziti se do kraja. 


  • 0

#12 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 03 November 2016 - 21:55

Oh, ne zelis se prva javiti. Tu si potpisala kapitulaciju.
  • 0

#13 HelloItsMe

HelloItsMe
  • Members
  • 10 posts

Posted 03 November 2016 - 21:55

Ma daj ti njemu sut kartu. To je neka budala ili je hteo samo sex.

Pa sad, da je hteo seks to znam i ja, kao sto i napisah u semi smo. To jest bili, jer sad se ni ne javlja. Nego mi nije jasno da odjednom se to sve desi, a do sad je bilo okej. Da ima drugu ili da ne zeli da se vidjamo, ja bih to prihvatila, i ne bih se bunila. Ne znam kako muskarci razmisljaju kad su takve stvari u pitanju, i da li ne smeju reci razlog odjebavanja i kad su u semi sa nekom devojkom. 

Da je budala, to znam i ja hahahahaa :D


  • 0

#14 HelloItsMe

HelloItsMe
  • Members
  • 10 posts

Posted 03 November 2016 - 21:58

Oh, ne zelis se prva javiti. Tu si potpisala kapitulaciju.

Javila sam se prva, poslednja dva puta i ako nisam trebala, jer me je iskulirao. Pre toga nije ni bitno ko se prvi javljao jer je tad bilo okej, koliko toliko. :D 

Sad cekam, pa mozda se i desi cudo :P :D


  • 0

#15 ZoltanGeraTucheKera

ZoltanGeraTucheKera
  • Members
  • 9,821 posts

Posted 03 November 2016 - 22:08

Pa sad, da je hteo seks to znam i ja, kao sto i napisah u semi smo. To jest bili, jer sad se ni ne javlja. Nego mi nije jasno da odjednom se to sve desi, a do sad je bilo okej. Da ima drugu ili da ne zeli da se vidjamo, ja bih to prihvatila, i ne bih se bunila. Ne znam kako muskarci razmisljaju kad su takve stvari u pitanju, i da li ne smeju reci razlog odjebavanja i kad su u semi sa nekom devojkom.
Da je budala, to znam i ja hahahahaa :D

Pa da, jedino je mene devojka drzala na kratkom lancu. :D Ko zna sta je tu po sredi, a daleko bilo po cetvrtku.
Kad je neko budala, onda ga pustis da bude budala, dok jednoga dana mu ne bude krivo. Tu se stvar iskristalise, tad prestaje da bude budala, tada je i pacenik i budala. Evo, ja ne bih verovao devojci da joj se svidjam sve ni da mi otpeva Vondervol od Oazisa. :D
Ako cemo realno, ja sam u poslednjih mesec dana propustio (ili bolje receno, nisam zeleo nista sa njima) nekoliko devojaka posle kraceg dopisivanja, znaci nisam im davao nade, vec sam im rekao kako stoje stvari kad vidim da nema varnice u meni. Zasto se svi moji ovotematski postovi pretvaraju u male oglase?
Sve je stvar sta ti zelis, koliko ti se taj cverglan svidja i koliko si spremna daleko da ides zbog toga. Ostalo mozemo mi da laprdamo do prekosutra, ali dzaba ako neces ich poslusati. Sto kazu Indijanci, sledi svog inner medjeda. :D
  • 0



Reply to this topic