Jump to content


Photo
- - - - -

VN SAD 2016


  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#31 Ripper

Ripper
  • Members
  • 4,494 posts

Posted 23 October 2016 - 21:42

alonso za precednika


  • 0

#32 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 23 October 2016 - 21:42

Alonso yeeehaw. :D
  • 0

#33 lemiwili

lemiwili
  • Members
  • 631 posts

Posted 23 October 2016 - 21:47

Cestitke Luisu na pobedi svaka cast cisto. Velika borba ce biti do kraja. Rozberg za mene iznenadjenje sezone,jer tri trke pred kraj ima velike sanse za titulu. Bolje receno ako je sad ne osvoji tesko da ce imati ovakvu priliku.

 

Ferariju, kao sto rekoste ovde, dzaba vrhunski vozaci koji ocigledno dolaze u ovaj tim zbog prestiza inace, druge poente nema. Pitanje je kad ce napraviti sampionski bolid.

 

RB nije ispratio situaciju do kraja sa VSC, mislim da bi Ricardo odbranio drugo mesto.

 

Williams kuku majko lele :-1:


  • 0

#34 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 23 October 2016 - 21:59

Kakav bi nam podijum bio da nema Rikarda. Covjek nabaci kez i odmah extra atmosfera.
  • 0

#35 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 23 October 2016 - 22:43

Ja sam ubedjen da će ovo Nico uzeti, nikad ga nisam video ovoliko uravnoteženog. 'Ladno će da uzme titulu na još tri druga mesta.

 

Mi smo kraljevi, pozovemo Vettela u box u 54. krugu da bi uzeo FL :lol+: ... A točak, pa jbg, desi se.

 

Koliko ne valja motor je pokazao Sainz, a ove prijatelje što seruckaju po Ferrariju bih zamolio da malo o'lade. Tradicionalno razvoj bolida u Maranellu prestaje posle Monze, realno je bilo da se uzme 4. mesto i bez odustajanja, a za točak, već sam rekao.

 

Vi ste sad prijatelji napravili od Ferrarija smeće kao Manor, nemojte tako, 'leba vam.


Edited by alberto.ascari, 23 October 2016 - 22:44.

  • 0

#36 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 23 October 2016 - 22:45

Muko moja predji na drugoga... nacekacemo se mi poprilicno da ponovo osvojimo nesto. Ne bi me cudilo da McL pre nas dodje do samionskog auta.

 

Necemo skoro ni mi ni vi!


  • 0

#37 Hertzog

Hertzog
  • Members
  • 2,572 posts

Posted 24 October 2016 - 07:24

Nismo kao Manor, ali smo daleko i od drugog mesta, a ni to ne bi bio problem da se pokazuje neki napredak po sezonama, ali od toga nema nista. Iz godine u godinu sve losiji rezultati, uz povremeni trzaj. Evo skoro smo 10 godina bez titule, ali i to bi bilo prijvatljivo da postoji neka naznaka napretka, al jok, u timu se ne zna ko pije a ko placa, ljudi u vrhu menjaju tim svako malo, a da pri tome dobode kada upitnog kvaliteta i znanja
  • 0

#38 staneC

staneC
  • Members
  • 864 posts

Posted 24 October 2016 - 08:02

Kaze nece da ponude Vetelu produzenje sledece godine.....pa jebote ja ne znam zasto bilo ko pristaje da vozi za njih od zvucnih imena....koji luzeri Sent from my LG-D838 using Tapatalk

Vettel u Mercedes, Hamilton u Ferrari- 2018.

 

Radoje, reko ja, da Brown dolazi u Mclaren  ;)


  • 0

#39 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 24 October 2016 - 09:28

Ja sam ubedjen da će ovo Nico uzeti, nikad ga nisam video ovoliko uravnoteženog. 'Ladno će da uzme titulu na još tri druga mesta.

 

Mi smo kraljevi, pozovemo Vettela u box u 54. krugu da bi uzeo FL :lol+: ... A točak, pa jbg, desi se.

 

Koliko ne valja motor je pokazao Sainz, a ove prijatelje što seruckaju po Ferrariju bih zamolio da malo o'lade. Tradicionalno razvoj bolida u Maranellu prestaje posle Monze, realno je bilo da se uzme 4. mesto i bez odustajanja, a za točak, već sam rekao.

 

Vi ste sad prijatelji napravili od Ferrarija smeće kao Manor, nemojte tako, 'leba vam.

Onda budi faca pa pruzi ruku mehanicarima, jbg, desi se, a ne cvike i kapa i stura na avion za Mexico. Al dobro to je tipicno za Ledenoga. 


  • 1

#40 alpiner

alpiner
  • Members
  • 11,330 posts

Posted 24 October 2016 - 11:32

18-Usa-Race1-4k-EN.jpg


  • 0

#41 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 24 October 2016 - 14:17

U onoj farsi od glasanja za vozaca dana na f1.com je opet pobedio Ferstapen :rotflmao:


  • 0

#42 Hertzog

Hertzog
  • Members
  • 2,572 posts

Posted 24 October 2016 - 15:51

Troluje narod momacki :lol+:
  • 0

#43 alek_the_great

alek_the_great
  • Members
  • 3,044 posts

Posted 24 October 2016 - 15:54

Mali je opet pokazao kakav je specko. Sumnjam da je bio nesporazum, resio decko sam da promeni gume. Sent from my LG-H850 using Tapatalk
  • 0

#44 Dzoni_m

Dzoni_m
  • Members
  • 1,793 posts

Posted 24 October 2016 - 16:47

Pa na kraju to nije ni bitno. Imao je kvar tako da uopste ne znamo sta bi ta greska donela/odnela. 


  • 0

#45 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 24 October 2016 - 20:55

Max je direktno kostao tim drugog mesta, jer da je parkirao van staze dok je jos mogao Rosberg ne bi preskocio Rikarda, mada i on je poranio bez ikakve potrebe na promenu guma. Znalo se da ce pre 35-og kruga svi koji budu menjali ici na medium, a sa njima nije bas tako lako napraviti undercut (znam da rogobatno zvuci, ali ne znam kao bih smislemno rekao na srpskom).


  • 0