Jump to content


Photo

Keeper liga, NBA Fantasy 2016/17 (H2H-9 cat)


  • Please log in to reply
256 replies to this topic

#31 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 05 October 2016 - 21:38

Offline Your league conducts its own offline draft and you submit the results manually.    

 

Mislim da nam ovo ne gine, ako hoćemo da propuštamo runde, a ti Lavrnja vidi kako ćemo da se organizujemo. 

 

Skinuo sam limit centara sa 5, na 4. 5 je stvarno mnogo, a i nema puno smisla gomilati centre u ligi bez dd i of rbs.

 

Rok za keepere je 17. oktobar 12AM. Imate vikend pre toga da pogledate šta hoćete da ostavite, a i nije neka mudrost izabrati 3 najbolja na rosteru,

 

Ostaje taj draft datum, stavio sam 20. okt. 4:00 PM, ali to možemo i pomeriti za kasnije, pošto ćemo odraditi neki naš interni draft, pa pešaka ubaciti igrače na rostere.

 

 

 

 

 


  • 0

#32 hakeem

hakeem
  • Members
  • 82 posts

Posted 06 October 2016 - 08:42

ako neko odustane ja sam zainteresovan da se "ubacim" u ligu...


  • 0

#33 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 06 October 2016 - 09:15

ako neko odustane ja sam zainteresovan da se "ubacim" u ligu...

Ima već 1 otkaz.


  • 0

#34 Chaos Is Me

Chaos Is Me
  • Members
  • 16,595 posts

Posted 07 October 2016 - 16:02

A jel moramo da ostavljamo sva 3 keepera ili možemo recimo samo 1-og ili nijednog?


  • 0

#35 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 07 October 2016 - 18:01

A jel moramo da ostavljamo sva 3 keepera ili možemo recimo samo 1-og ili nijednog?

Radićemo offline draft, pa možemo i tako nešto da uradimo, samo meni je ovo sve zamršeno. Ja bih po 3 keepera i snake online draft, obrnutim redosledom od plasmana na kraju reg. dela. 

 

Videćemo šta će Lavrnja da kaže posle vikenda  :D


  • 0

#36 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 07 October 2016 - 18:03

bice malo zajeban draft ako neko ima nekoliko pickova vise nego ostali, no?


  • 0

#37 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 07 October 2016 - 18:09

bice malo zajeban draft ako neko ima nekoliko pickova vise nego ostali, no?

Da, biće. I ovako je komplikovano, još ako imamo i različit broj keepera dodatno ćemo iskomplikovati draft.


  • 0

#38 BarryWhite1

BarryWhite1
  • Members
  • 6,712 posts

Posted 08 October 2016 - 19:57

Igramo i mi.
  • 1

#39 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 08 October 2016 - 21:25

Ako sam dobro pohvatao, imamo ovu situaciju:

 

OKK Lamelice -Matic – igra

Uini I Loshmi – igraju

NBG Matchice – igraju

Team Woo – igra

Jump for Glory – Lavrnja – igra

Amen Ra – Chaos – igra

Team Block – The Seventh Seal – igra

Sinovi Anarhije – komesar Mare – čekamo potvrdu

Mile i Twister – igraju

Old Bears – PYM – igra

Skomi i Vevezec…Misko i Squabbit – igraju

Native Americans – Trip i Nele – otkazali

?? - NBK - igra

BG Konkvistadori – igraju

Luzeri – Gaga – otkazao

Team Ret – Jurgen – čeka se

Ljute Papricice – Nicklord – igra

Dno dna… - Realni – čeka se

 

13 potvrda, 2 otkaza i čekamo još 3 ekipe da se izjasne. Još ranije se Davai Davai raspitivao za ovu ligu, a i novopridošli kolega Hakeem se prijavio, ako bude otkaza.

 

Možda će biti zanimljivije ako srežemo na 16 ekipa, a igrače iz Luzera i NA ubacimo na FA? Ili da popunimo do 18?


Edited by Wook, 08 October 2016 - 22:02.

  • 0

#40 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 08 October 2016 - 23:34

Tu sam...


  • 0

#41 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 09 October 2016 - 00:18

OKK Lamelice -Matic – igra

Uini I Loshmi – igraju

NBG Matchice – igraju

Team Woo – igra

Jump for Glory – Lavrnja – igra

Amen Ra – Chaos – igra

Team Block – The Seventh Seal – igra

Sinovi Anarhije – komesar Mare – čekamo potvrdu

Mile i Twister – igraju

Old Bears – PYM – igra

Skomi i Vevezec…Misko i Squabbit – igraju

Native Americans – Trip i Nele – otkazali

?? - NBK - igra

BG Konkvistadori – igraju

Luzeri – Gaga – otkazao

Team Ret – Jurgen – igra

Ljute Papricice – Nicklord – igra

Dno dna… - Realni – igra


Edited by Wook, 09 October 2016 - 09:33.

  • 0

#42 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 10 October 2016 - 08:29

Nakon što sam iskusno žrtvovao prvu sezonu i dočepao se prvog pika ,sadaa sam spreman za povratak u velikom stilu  :wicked:

 

 

Ostaju 3 kipera?

 

Toliko mi je ova ekipa ostala u lošem sećanju, ali sad kad pogledam još i imam koju trojicu da ostavim. 


Edited by realno *W, 10 October 2016 - 08:32.

  • 0

#43 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 10 October 2016 - 09:08

3 keepera. Mogli bi da ih označimo do petka-subote, a da draft radimo sledeći ponedeljak/utorak/sredu.

 

Još samo da vidimo kako da nahvatamo Mareta, da se on izjasni oko učešća i ako treba da dopunimo ligu novim ekipama.

 

Čekamo i Lavrnju da javi šta je smislio oko drafta, mada, vidim da će biti poteškoća. Npr. Realni ima 1. pika na draftu i ostavlja pikove 1. i 2. runde, ali sledeći ispod njega ne ostavlja pik 2. runde, već bi trebao da bira pre Realnog, a ima lošiju draft poziciju?? Ili neko ima u timu 2 pika iz iste runde drafta, pošto je jednog dovukao trejdom. 

 

Igrače koji nisu draftovani, kao npr. Crowder kod mene (top 40 prošle god.) bi mogli računati kao pik poslednje runde. To nije problem, pa i 2 iz iste runde, kod mene npr. Green i Horford - 2. runda, nisu problem, jedan od njih bi se računao kao pik 3. runde, ako ostavim obojicu.

 

Ako ovo ne uspemo da rešimo predlažem najjednostavnije rešenje - ostavljanje 3 najbolja igrača, nebitno na rundu u kojoj su birani i biranje po utvrđenom redosledu - snake draft.


Edited by Wook, 10 October 2016 - 09:09.

  • 0

#44 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 10 October 2016 - 11:23

Ako ovo ne uspemo da rešimo predlažem najjednostavnije rešenje - ostavljanje 3 najbolja igrača, nebitno na rundu u kojoj su birani i biranje po utvrđenom redosledu - snake draft.

 

Po kom osnovu "najbolja igrača"?

 

 

Ja bih recimo zadržao igrače iz 1. 3. i 6. runde drafta.


Edited by realno *W, 10 October 2016 - 11:31.

  • 0

#45 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 10 October 2016 - 11:29

 

 

Čekamo i Lavrnju da javi šta je smislio oko drafta, mada, vidim da će biti poteškoća. Npr. Realni ima 1. pika na draftu i ostavlja pikove 1. i 2. runde, ali sledeći ispod njega ne ostavlja pik 2. runde, već bi trebao da bira pre Realnog, a ima lošiju draft poziciju?? Ili neko ima u timu 2 pika iz iste runde drafta, pošto je jednog dovukao trejdom. 

 

Igrače koji nisu draftovani, kao npr. Crowder kod mene (top 40 prošle god.) bi mogli računati kao pik poslednje runde. To nije problem, pa i 2 iz iste runde, kod mene npr. Green i Horford - 2. runda, nisu problem, jedan od njih bi se računao kao pik 3. runde, ako ostavim obojicu.

 

 

ne znam sta te zbunjuje.

gleda se draft pozicija ali u okviru svake runde

 

u prvoj rundi imas npr 3 tima koja su bacila svog prvog pika (ne verujem da ce ih cak i toliko biti al' ajde) - ta tri tima biraju po redosledu koji si postavio dok se ostali sushe posto jel'te imaju pika prve runde;

 

i tako za svaki freakin' krug

 

edit

Ili neko ima u timu 2 pika iz iste runde drafta, pošto je jednog dovukao trejdom.

 

 

e ovo je vec misterija

 

ma nemam pojma, radite kako hocete, samo recite kad je taj draft da javim loshmiju


Edited by uini, 10 October 2016 - 11:31.

  • 0