Jump to content


Photo
- - - - -

KK Crvena Zvezda 2016/2017


  • This topic is locked This topic is locked
42129 replies to this topic

#1 Fender

Fender
  • Members
  • 15,377 posts

Posted 29 September 2016 - 09:28

*
POPULAR

                                                                         50 NIJANSI - CRVENA 

 

 

 

 

 

 

 

 

KUP

 

 

Zvala se sasvim obicno, Marija. I  po mirisu sam osecao da je pripadala meni. Stalno je prolazila pored moje kuce. Sirila je miris kifli I svezih kora za pitu, radila je u pekari u nasoj ulici. Mi smo bili fina crveno bela familija. Otac je bio vatreni navijac Crvene Zvezde, obozavao je sezonu a mrzeo prelazni rok i cim se prvenstvo zavrsavalo izbacivao je televizor napolje
Bata_tv1.gif
 
Kaze da ga nervira prelazni rok a tokom leta ima puno pametnijih stvari da se radi, npr da se zaposlim u pekari da ispecem zanat. Ja sam kao mlad i zelen obozavao prelazni rok pripremne utakmice, pratio stampu slusao traceve ko dolazi ko odlazi koliko placamo igrace koga dovode protivnici, cak sam jednom krisom i pokusao da vratim tv ne bi li gledao neku pripremnu utakmicu 
Stimac_tv_1.gif
 
 
Uvek mi je objasnjavao i otvarao oci, govorio je ne budi glup celog zivota....
TEIverg.gif
 
 
Njegov omiljeni igrac je Carls Dzenkins, jedini put da sam video oca da place je bilo kada se Djenka vratio....
p15Rugl.gif
 
Bila je drazesna, primetio sam u pekari da je levoruka, sto mi se posebno svidjalo.  Svaki dan sam je mirisao svaki dan sam sanjao o njoj…Uglavnom nisam mogao da izdrzim…znao sam da je moja. Bacio sam se na nju kao Branko Lazic na loptu, stegao je kao Kuzmic, i krenuo da je napadam kao Guduric, sporo ali sa jasnim ciljem i idejom...
wMqtETd.gif
 
 
...bili smo tako tri godine zajedno posle me je ostavila I otisla za Nis, pisao sam joj ali sam samo dobio odgovor da I dalje misli na mene I da ce za uvek biti moja, I da obavezno dodjem u Nis u februaru, tada je najlepsi, sa prozora se vijore crveno bele zastave, devojke bacaju ruze sa prozora a iz kafana stari cigani sviraju Dobro znaj da uvek tu sam ja...
 
 
 
 
 
JADRANSKA
 
- Prvo si mi doneo potvrdu da si zavrsio skolu, onda potvrdu da nisi nikada isao na tudje utakmice, onda si mi doneo potvrdu da si isao da gledas sezonu sa Uvalinom, onda si mi doneo...pitaj Boga sta je ovo... sezonska iz 2001-e godin..., sada si mi doneo sve osim para za novu sezonsku. 
- Donecu u ponedeljak cika Rade sigurno evo pre utakmice sa Cedevitom, stvarno mi treba, znate kakva je to zenska, upoznali se na Jadrasnkom moru, voli Zvezdu ide na utakmice a ja nemam kartu, mislim to je bas ozbiljno, base se volimo, mozda i svadba bude. Ako moze cika Rade...
- Nisam ja za tebe cika! Ima da doneses u petak inace sa MZT-om ima da gledas na televizoru, sam ko pustinjak!
- Ali evo da vas zamolim ako moze u ponedeljak....
 
DHYRBfz.gif
 
 
G3opjdu.gif
 
 
Asff3xB.gif
 
hPKKAAb.gif
 
LtNF2zV.gif
 
79WAKL3.gif
 
 
 
 
 
DOMACICA
 
- Ja sam Marija. Jel ti vruce? Upeklo za juni mesec. Hoces da skines sako?
- Fender. Dobro mi je, pusti muziku neku, nadji ono Sa nama se moze sve sto se pozeli....
- Ta mi je omiljena, u stvari druga omiljena, najvise volim onu Svuda grmi okolo....
- Dobar izbor. Ali to ces pustiti na kraju.  
 
pDDilFg.gif
 
- Studiras?
- Ne ja sam domacica. 
- Odlicno ne volim devojke koje studiraju. Volim domacice.
- Osvojices me?
- Osvojicu te! Izistinski bez foliranja! Jako i do samog kraja! Znaci nema frke. Za dva meseca. Neces znati sta te je snaslo. Necu imati poraz do kraja lige. Vristaces jos, jos, ti si moja ja sam tvoj. Bez milosti cu se popeti na podijum i podici te visoko iznad glave. Sijaces u mojim rukama.  
- Fendere....
- Da?
- Jaka Blazic...

 

 

 

 

 

 

 

 

Sloba-7a0f7e.jpg

 

 

 

 

 

Spoiler

Edited by Fender, 29 September 2016 - 09:29.

  • 205

#2 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 29 September 2016 - 09:31

Kad das dvojici ludaka da otvore topik :rotflmao:

Aj, nek`vam je sa srecom :rotflmao:


  • 37

#3 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 29 September 2016 - 09:34

Vrh  :lol+:


  • 0

#4 Jenkins

Jenkins
  • Members
  • 1,564 posts

Posted 29 September 2016 - 09:37

Toooo breee :D Dobar dan Cigani, srecan pocetak nove sezone  :s_d:


  • 0

#5 Fender

Fender
  • Members
  • 15,377 posts

Posted 29 September 2016 - 09:37

*
POPULAR

Da se javno zahvalim gospodinu 

uoɹǝɯɐƆ oɹǝԀ #

 

Sto je imao strpljenja da saslusa sve moje gluposti, budalizacije, izopacenosti i fantazije i sto je uspeo da od nicega napravi nesto. Nek nam je sa srecom cigani gimnastiko i da bude opet Kalemegdan u junu  :D

A ovaj uvod je jedan mali omaz nasim proslavljenim glumcima i velikim navijacima Crvene Zvezde, Bati Stojkovicu, Draganu Nikolicu i Bati Zivojinovicu. 

 

p.s. Nadam se da se cika Sloba nece ljutiti sto smo iskoristili njega i psecu mu avetinju za otvaranje topika, do sada su nam bili talija pa neka tako i ostane ubuduce  :)


Edited by Fender, 29 September 2016 - 09:40.

  • 99

#6 Milan33

Milan33
  • Members
  • 3,843 posts

Posted 29 September 2016 - 09:38

Odlican uvod!Cigani neka nam je sa srecom i nadam se da cemo se na kraju radovati!


  • 0

#7 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 29 September 2016 - 09:43

pravda za euroleague  : /

fensi cica n stuff


Edited by uini, 29 September 2016 - 09:44.

  • 3

#8 calisthenics routine

calisthenics routine
  • Members
  • 8,407 posts

Posted 29 September 2016 - 09:45

 

A ovaj uvod je jedan mali omaz nasim proslavljenim glumcima i velikim navijacima Crvene Zvezde, Bati Stojkovicu, Draganu Nikolicu i Bati Zivojinovicu. 

 

 

 

A napad na zonu je omaz Radonji.  :lol+:


  • 1

#9 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 29 September 2016 - 09:47

A napad na zonu je omaz Radonji.  :lol+:

 

to & gde ti je tetka - u zelezniku = pobedilo


  • 7

#10 zemljoradnik

zemljoradnik
  • Banned
  • 874 posts

Posted 29 September 2016 - 09:48

Bravo za obojicu, sjajni ste. :+1:


  • 0

#11 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 29 September 2016 - 09:54

Bravo Fender&(obrnuti) Pero   :thumbs: 

Nek nam je sasrecom Cigani i zapamtite - dve titule u nizu su samo dve titule,a tri su - pocetak vladavine (dinastije).  -_-  ;) 
Ajmooo  :+1:


  • 0

#12 In the middle of nowhere

In the middle of nowhere
  • Members
  • 438 posts

Posted 29 September 2016 - 09:56

Svaka čast, kao i uvek vrhunski i originalno!!!
  • 0

#13 HereComesJohnny

HereComesJohnny
  • Members
  • 735 posts

Posted 29 September 2016 - 09:59

Odlicna...Svaka cast forumasima na trudu. Bice opet Kalemegdan u junu


  • 0

#14 onetwo

onetwo
  • Members
  • 788 posts

Posted 29 September 2016 - 09:59

E aj nek nam je sa srećom :)

zabranjeno mračenje na topiku (barem do februara)


Edited by onetwo, 29 September 2016 - 10:02.

  • 0

#15 SokobA2njac

SokobA2njac
  • Members
  • 144 posts

Posted 29 September 2016 - 10:02

Uz nekoliko kovertiranih razvoda, sa ispucanim limitima na debitnim i kreditnim karticama, na letnjim gumama bez šara i improvizovanim crevima za gorivo... Sokobanjčani su spremni za sezonu !

Preko Kosmaja, Žirafe, Šabačkog slatinca, Cigle i krigle, Piva i kobaje, Kalenića, Orača, Minersa, Tošinog bunara, Stare Hercegovine, Arene i Pionira do Kalemegdana u junu... 

 

Jer ako izađeš iz kuće, a imaš sezonsku u džepu, ne moraš da paziš gde će put da te nanese... Zna se.

 

Cigani .. Juriiiiššššš !

 

Kao i uvek, setepenice A2

 

Živi bili


Edited by SokobA2njac, 29 September 2016 - 10:04.

  • 30