Jump to content


Photo

Izjava premijera


7 replies to this topic

#1 ObiVan

ObiVan
  • Members
  • 3 posts

Posted 22 August 2016 - 19:43

Pročitao sam na B92 premijerevu izjavu da će u petak dodeliti novčane nagrade za naše olimpijce. Mislim da poruka doktora Prleinovića nije bila ta, da dobiju olimpijci novac, već da se mnogo više ulaže u sport u Srbiji.
Pošto me je prozvao da sam ja jedan od ološa koji je pratio naše sportiste na olimpijskim igrama 24 sata dnevno, a ja sam glasao na prethodnim izborima za njega smatrajući da će napraviti nešto bolje za ovaj narod u odnosu na njegove prethodnike, sada se obavezujem da ću bilo gde i bilo kada biti protiv njega i ako ima imalo muda može bilo kada da me pozove na razgovor - 065 522 6611, Zoran Ristić


  • 1

#2 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 22 August 2016 - 20:10

Oboji slova u crveno, veci impact. I povecaj size.


  • 0

#3 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 22 August 2016 - 20:16

...

 

Kako ce ovo kurobecanje brzo da nestane na deponiji!

;)

 

...


  • 0

#4 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 22 August 2016 - 20:24

...

 

:+1:

 

...


  • 0

#5 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 23 August 2016 - 07:08

Pročitao sam na B92 premijerevu izjavu da će u petak dodeliti novčane nagrade za naše olimpijce. Mislim da poruka doktora Prleinovića nije bila ta, da dobiju olimpijci novac, već da se mnogo više ulaže u sport u Srbiji.
Pošto me je prozvao da sam ja jedan od ološa koji je pratio naše sportiste na olimpijskim igrama 24 sata dnevno, a ja sam glasao na prethodnim izborima za njega smatrajući da će napraviti nešto bolje za ovaj narod u odnosu na njegove prethodnike, sada se obavezujem da ću bilo gde i bilo kada biti protiv njega i ako ima imalo muda može bilo kada da me pozove na razgovor - 065 522 6611, Zoran Ristićzez

Sad bih ti ostavio kontakt telefon neke od medicinskih institucija, ali ne verujem da srpska medicina, strahovito napredovala tokom vladavine onih za koje si glasao, moze da ti adekvatno pomogne.

 

Ja se obavezujem da cu bilo gde i bilo kada biti protiv budalasa poput tebe.


  • 0

#6 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 24 August 2016 - 03:52

Jbt, ima osoba koje i ovome udele plus.


  • 0

#7 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 24 August 2016 - 11:04

Jbt, ima osoba koje i ovome udele plus.

 

Taj je dick. 


  • 0

#8 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 24 August 2016 - 23:30

...

 

Ma, najbolja mu je ona fora - 'ako ima muda nek me pozove na fontele'.

:rotflmao:

 

Nesto nalik na predratni (pre rata '41.) stos o nekim mangupima kad jedan fingira ljutnju pa kaze ortaku: pridrzi mi semenke da ga prebijem!

 

...


  • 0



Reply to this topic