Jump to content


Photo
- - - - -

Polufinale


  • Please log in to reply
228 replies to this topic

#211 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 07 July 2016 - 22:16

Nego...zanima me tvoje mišljenje...jel bio penal, i faul nad Zetom pre penala... :D

 

Na kraju se ipak videlo da je udario rukom, ali ne bih sudio taj penal. Faul je bio, samo postoji jedan snimak na kom se to vidi. Ali faul kao sto je i penal - guranje pred korner, klasika.

 

Drugo, svaka slicna situacija, recimo faul nad Krosom gde je isto bio na granici, ali je ipak bio napolju, nije sudio - plus je to zuti karton za Pogbu.

 

plus nisu imali srece. Ako su se Portugalci provlacili, ne znam sta su radili Francuzi.

 

 

"On est en finale - on est en finale - on est - on est - on est en finale!"

 

Pa otprilike je jedino ovako i moglo, suspenzija i povreda glavnih stopera, guranje sudija i zesca doza srece :)

 

Iskreno se nadam da su je istrosili, pa ako mora Kristina da osvoji, sto se mora nije tesko.


  • 0

#212 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 07 July 2016 - 22:25

Je l' boli? I treba!
  • 0

#213 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 07 July 2016 - 22:27

Je l' boli? I treba!

 

Jok vala. Kradja u sportu koliko hoces, naviklo se ;)


  • 0

#214 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 07 July 2016 - 22:34

Mogao bi Miler da umuva jedan, nestvarno deluje podatak da je bez gola na ovom EP.

Nestvarno deluje podatak da nije dao gol na 10 meceva na EPu, ukoliko Aca ne laze.

Zaboravio sam i Barda. Pokazace i na kraju utakmice, mada se sasvim jasno videlo da nije udario rukom. A kazem, i da jeste udario rukom, u onakvoj poziciji to nema veze sa penalom. Mislim, mozemo da usvojimo i takva pravila, onda ce biti 10 penala po utakmici. Sto ne bi bilo lose, bar bi bilo vise golova posto ovo sad ne lici ni na sta.

Ako ce igraci ovako dizati ruke, onda neka se svira 10 penala po utakmici. Ovo se svira 1/1, samo sto je Rizzoli bio u jako losoj poziciji da vidi to.


  • 0

#215 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 07 July 2016 - 22:36

Kada sutra budeš čitao sportsku štampu, slobodno postavi članak (jedan jedini) koji će tom terminologijom okarakterisati večerašnji meč...

(ipak boli) ;)
  • 0

#216 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 07 July 2016 - 22:39

Kada sutra budeš čitao sportsku štampu, slobodno postavi članak (jedan jedini) koji će tom terminologijom okarakterisati večerašnji meč...

(ipak boli) ;)

 

Boli. Ali cose da se vise cimam oko ovoga.

 

Samo nemoj tebe da boli posle finala ;)


  • 0

#217 ras kass

ras kass
  • Members
  • 7,285 posts

Posted 07 July 2016 - 22:42

Bas slabo Ep. Francuzi igraju koliko znaju i umeju, nisu oni krivi za slabu igru ostalih.
  • 0

#218 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 07 July 2016 - 23:07

Generalno navijam protiv Francuza uvek i svuda ali mozda nije lose sto su prosli... lakse ce Kristijano da podigne pehar.

Taman da se duel Kristijano-Grizman zavrsi isto kao i pre mesec i po dana. ^_^


Edited by steva8lfc, 07 July 2016 - 23:08.

  • 0

#219 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 07 July 2016 - 23:35

Je l' boli? I treba!

:ajme:


  • 0

#220 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 07 July 2016 - 23:42

Ja finale neću ni da gledam. U nedelju se vraćam s mora i taman uhvatim Ljubljana Silverhawkse na wild card u austrijskoj ligi, kako razbijaju neke šalabajzere, napijem se do bola od sreće i ispratim neki baseball u free game opciji na mlb.tv.... Jebeš fudbal, kad nema švaba. -_-


  • 0

#221 ZoltanGeraTucheKera

ZoltanGeraTucheKera
  • Members
  • 9,821 posts

Posted 07 July 2016 - 23:51

Ja ne znam za koga da navijam, ne volim nijednu ekipu. Najgori moguci scenario, nadao sam se Nemcima.

Mozda cu za Francuze, posto Portugalce i Spance ne mogu da smislim. :D


  • 0

#222 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 08 July 2016 - 01:11

Dug istorijat imaju FRA i RFA/GER ('82, '86) Noćas se slavi jedna velika pobeda nad jačim protivnikom, kod kuće (pod pritiskom), u SF. Ovo je prva takva još od '58!!!

Tamo gde smo bili najslabiji (odbrana) najbolje smo odigrali: Lloris, večeras, bolji od najboljeg golmana na svetu. Koscielni držao kormilo. Umtiti odigrao, pazi vamo, drugi meč u reprezentaciji. Sagna odličan. Evra borben, stamen.

Sredina je disciplinovano odradila zadatak i igrala egal u duelima kada je bilo presudno.

Gore je Grizi odlično kombinovao sa Žiruom. Payet izgoreo defanzivno i nije imao snage za više. Napadi su nam bili oštriji i opasniji od njihovih.

Golovi sjajni: Trebalo je onako vrhunski poslati Nojera na pogrešnu stranu i plasirati loptu. Onaj rad Pogbe desnom i prolaz levo uz odličnu skok igru Žirua i brutalno efikasnu završnicu ubedljivo najboljeg strelca šampionata.

Jedino mogu reći: Bravo!



Finale je u nedelju...
  • 1

#223 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 08 July 2016 - 04:17

Kakvo cisto i namerno igranje rukom Svajnija, lose je odglumeo.

Potpuna dominacija u prvom poluvremenu,

ali ipak ostaje cinjenica da Nemci nisu mogli da daju gol.

Tu je kraj price.


  • 0

#224 Ne sam Safete

Ne sam Safete
  • Members
  • 29,994 posts

Posted 08 July 2016 - 08:15

Faul je bio, samo postoji jedan snimak na kom se to vidi. Ali faul kao sto je i penal - guranje pred korner, klasika.

Qx7D7FA.gif

 

Cist faul  :P


  • 0

#225 Miskooo

Miskooo
  • Members
  • 4,089 posts

Posted 08 July 2016 - 09:17

Sinocno sudjenje ide u prilog tome da Francuzi ne organizuju dzabe EP/SP. Treba Ricoli da sudi i finale, dobro se pokazao, zna sta treba da radi.


  • 0