Jump to content


Photo

FK Partizan 2016/17


  • Please log in to reply
6152 replies to this topic

#16 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 21 June 2016 - 11:24

tmt_-DJURDJIC-_6-21-2016_01_37545.jpg


  • 2

#17 Arsenije Pesic

Arsenije Pesic
  • Members
  • 13,862 posts

Posted 21 June 2016 - 12:04

Ako ništa drugo, bar mu prve izjave nisu kliše, to jest, sviđaju mi se.

 

jedva čekam prvi trening, da krenemo da radimo

Nisam individualac, mnogo zavisim od ekipe, ali kada sam na visokom nivou mogu mnogo da pomognem

 

 

Nadam se da će me i na terenu prijatno iznenaditi.


  • 0

#18 simple minds

simple minds
  • Members
  • 11,226 posts

Posted 21 June 2016 - 12:38

Najveće pojačanje uz dolazak Đurđića je odlazak Ostojića. Vidim da se na pripreme vode i Kosović i Jevtović, to je dokaz da se škart nije potpuno odstranio. Najviše bih voleo da ostane Bandalovski, čujem da i on i Vulićević imaju slobodu da idu, ali bolje neka ide Vule, zaslužio je. Ono je bila novinarska patka da je Božinov produžio ugovor, i očekujem njegov odlazak u neku egzotičnu zemlju do kraja prelaznog roka.

Valjalo bi se što pre kompletirati i uigrati jer nas odmah čeka ozbiljan protivnik po meri u Evropi.

Protiv Bačke i ostalih livadara kasnije što se mene tiče mogu da igraju i Marjanovići, Đuričkovići i ostali krš, isti đavo.


Edited by simple minds, 21 June 2016 - 12:50.

  • 0

#19 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 21 June 2016 - 13:01

Ja sam se baš ponadao da ćemo zaists igrati 3-5-2.

One 4-2-3-1 varijacije sa posedom lopte (Vermez, Rašović) koje smo ranije furali i u JSL i Evropi nemaju prođu, što se nas tiče, u ovoj drugopomenutoj sredini.

Najviše mi se svidelo kod Kize što je odlično bazirao igru na kontre, a cenim da sada imamo ok bekove i krila da budemo još direktniji i brži.

Iako je još rano da pričamo o tome, mislim da će Tomić i pored najava bržeg i direktnijeg fudbala primeniti rečeno.
  • 0

#20 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 14,742 posts

Posted 21 June 2016 - 13:06

Bozinov i Djurdjic u napadu  :hail:

 

Kakav tandem  :thumbs:


  • 0

#21 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 21 June 2016 - 13:10

Ja se nadam da će Boža otići za ok kintu.

Isto tako baš bi nam leg'o Leonardo ili neki jgrač tog tipa, kada će već Mire igrati iza napadača, dakle kreativac koji igra po strani.

Đurđić

Mihajlović. Radović. Leonardo

Uz konstantno kretanje, menjanje strana i pozicija ovo je sasvim ozbiljna 'navala'.
  • 0

#22 simple minds

simple minds
  • Members
  • 11,226 posts

Posted 21 June 2016 - 13:15

Taj Leonardo je navodno vrlo problematičan igrač. Klauzula u ugovoru da može više puta da ide kući u Brazil... Samo da ne bude od onih što kad odu prvi put, više se ne vrate.


  • 0

#23 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 14,742 posts

Posted 21 June 2016 - 13:19

Pretpostavljam da su ti termini prihvatljivi za klub (repr pauze).

 

Najbitnije je da bude miran do kraja avgusta, posle moze i da se izmotava :D


  • 0

#24 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 21 June 2016 - 13:19

Pitanje je koliko istine ima u tome.
Ali svakako da je problematična ta klauzula, u teoriji...

Ali tačno nam fali igrač tog tipa.
Jedino ako je Janković unapred projektovan na tom mestu, to bi bilo neozbiljno barem u trenucima pre priprema i treninga.
Mada sudeći po izjavama Ilieva, cenim da će Janković biti na desnoj strani kao starter.
  • 0

#25 mozzer

mozzer
  • Members
  • 6,471 posts

Posted 21 June 2016 - 13:25

Napad me uopste ne brine, ovo su dobri igraci (ja bih ubrojao i Marjanovica) i tu smo vrlo dobri. Glavni zadatak za Tomica je da napravi pravu formaciju, zakuca startnih jedanaest i, po meni, da uigra stoperski par. Da budemo tvrdi i cvrsti, imamo Evija, onda zavisi i od formacije koliku ce pomoc imati od srednjaka i napadaca.


Edited by mozzer, 21 June 2016 - 13:26.

  • 0

#26 alek_the_great

alek_the_great
  • Members
  • 3,044 posts

Posted 21 June 2016 - 15:31

Kazu da ta vest iz Zurnala za Leonarda nije tacna i da se ceka 18h i njegov odgovor. Kratak rok je dat jer ga zele odmah na pripremama. Cekaju se ponude za Brasanca i Bozu, i jednog beka - za koga prvo stigne taj ide. Generalno bih voleo da dodje neki novi bek, a da Vule ode. Jevtovic je pod ugovorom, ne moze tek tako da se odstrani. Teba ga placati da igra ili da greje klupu, nikako tribine. Isto vazi i za Kosovica. Celoj prici pored centralnog beka falice i jos jedan napadac, ali drugacijih karakteristika od Djurdjica i Vlahovica. Mozda moze i Radovic to da pokrije, ali to znaci da cemo uglavnom igrati 4-5-1. Sent from my LG-H850 using Tapatalk
  • 0

#27 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 21 June 2016 - 15:35

Ne razumem zasto bi tako lako odbacivali Kosovica i Jevtovica. Mi pored njih dvojice i Lukica, Marjanovica i Radina nemamo vise nijednog igraca (pretpostavka da Branezac odlazi) a nije nemoguce ocekivati da Tomic u nekim duelima igra u nekoj 4-5-1 formaciji, dakle bez isturene 10-ke vec sa Evertonom kao zadnjim veznim i dva srednja veznjaka.


  • 0

#28 Knipex®

Knipex®
  • Members
  • 6,408 posts

Posted 21 June 2016 - 15:38

Juce pricam sa kolegom, inace navijac Partizana, i rece mi za Leonarda da je Anzi raskinuo ugovor sa njim posle saobracajne nesrece u kojoj je ubio neku zenu. Malopre sam guglao da vidim o cemu se radi i nadjem tekst na mozzart sportu. On je i dalje osumnjicen za ubistvo i pretpostavljam da je ta klauzula za povecani broj odlazaka u Brazil povezana sa odlascima na sud. Ne znam koliko je uopste bilo pametno sa njim potpisivati ugovor.

 

Drugi, znatno veći, proistekao je usled saznanja da je u januaru osumnjičen za ubistvo bez predumišljaja. Naime, dok je bio na odmoru u Brazilu,Da Silva je bio učesnik saobraćajne nesreće u kojoj je, posle sudara sa njegovim vozilom, jedna žena poginula na licu mesta, a dve su teže povređene. Prema medijskim natpisima,Leonardo je tada vozio u alkoholisanom stanju i posle nesreće utekao sa lica mesta.

 

Izvor: Mozzartsport


  • 0

#29 simple minds

simple minds
  • Members
  • 11,226 posts

Posted 21 June 2016 - 15:55

Čovek je mačka u džaku i bez tog slučaja ubistva.


  • 1

#30 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 21 June 2016 - 17:14

Ovo je misljenje brazilskog novinara, koji jako dobro poznaje brazilske igrace (radi skauting Brazilaca za football manager),o njemu:
 

He is a pretty unprofessional player, had a lot of problems at Anzhi. He can play in midfield/wing, can take free kicks, ok passing


Edited by Kad ja podjoh, 21 June 2016 - 17:23.

  • 0