Jump to content


Photo
- - - - -

Reprezentacija Srbije


  • Please log in to reply
10063 replies to this topic

#10036 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 03 April 2019 - 13:48

Smejali ste se kad sam rekao da jedino Kardif i Hadersfild imaju goreg startnog spica.

 

Mada dosta je golova i dao, realno.


  • 1

#10037 Milenko Barkley

Milenko Barkley
  • Members
  • 5,470 posts

Posted 03 April 2019 - 13:53

Da, baš je taj broj šuteva jedino merilo na osnovu koga se određuje kvalitet centarfora. 


  • 0

#10038 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 03 April 2019 - 14:01

Kakav debilni tekst ovog iz indexa. Mitrovic nije medju top 3 promasaja u svojoj ekipi kamoli u celoj Pl

Edited by J.Cole, 03 April 2019 - 14:42.

  • 0

#10039 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 03 April 2019 - 14:32

Mislim da ovo nije tekst Indeksa već nekih engleskih portala a oni uzeli i prepisali. Doduše simpatičan im ovaj spin oko frke između Kamare i Mitra  :lol+:

 

Inače Indeks nije ni u HRV cenjen. Slično kao Informer recimo kod nas  :kece: Njima ovakvi tekstovi i jesu svojstveni.


  • 1

#10040 svengali

svengali
  • Members
  • 1,430 posts

Posted 03 April 2019 - 15:29

кад се сетим приче на почетку како ће митар да буде први стрелац пл ха-ха

 

али јесте индекс смеће. по овој статистици је и салах никакав играч

 
нама није ни потребан трећи нападач, посебно јер су пријовић, павков и слични сви исто дрвље, а за класу су слабији него митар
 
али са оваквим тимом и оваквом формом јовића... не знам шта изводи крстајић
 
напокон имамо екипу за брз и нападачки фудбал

  • 0

#10041 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 03 April 2019 - 15:43

Ma te statistike se vade na osnovu trenutne forme igrača. Sećam se recimo kad je Mitrović bio u formi kako je izašlo na tviteru Sky Sports-a nešto u fazonu kako Mitrović jedini pogađa za Fulham i kako kad on igra Fulham dobija toliko procenata mečeva. Sad kad je u nikakvoj formi naravno da se vadi loša statistika. Kad bude pogađao opet pisaće se pohvalno o njemu i tako.

 

Mada moguće da je Indeks sam izvukao naslov iz ovoga  :D

 

Iz nekog razloga Fulham je bio kanta u PL ove sezone a napadački deo tima je najmanje kriv za to. Čak i kad je Mitrović pogađao ili kad su onog malog Sessegnona hvalili na sva usta, Fulham isto nije blistao i jedva čupao neke bodove ili ih nije osvjao u opšte. Dali su otkaz Jokanu, a ovi ostali su zakucavali sve više i više Fulham za dno. Na kraju ono što se već dugo vremena i znalo postalo je zvanično. Fulham se vratio u niži rang, a Mitrović nek ovog puta ima više sreće u izboru kluba.


  • 0

#10042 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 05 April 2019 - 18:03

 

Kad ćemo mi imati ovakve analize igrača  :lol:

 

Trebalo bi da je sa zvaničnog youtube kanala Bundeslige, čudi me samo što je na engleskom? Ne bitno, vrlo zanimljiv opis Jovića u ovih nekoliko minuta, ali i njegovih saigrača bez kojih ovakva sezona sigurno ne bi bila moguća. 

 

Možda bi mogao ovo poslati na sajt FSS-a da pogleda Krstaja kako bi mogao da napravi sistem koji će funkcionisati bolje  :lol+:


Edited by lajavi_krelac, 05 April 2019 - 18:05.

  • 0

#10043 Milenko Barkley

Milenko Barkley
  • Members
  • 5,470 posts

Posted 05 April 2019 - 20:44

Misliš da bi razumeo nešto? :D
  • 0

#10044 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 05 April 2019 - 22:31

Nek nauči, vreme mu je  :lol+:


  • 0

#10045 dolce gusto

dolce gusto
  • Members
  • 253 posts

Posted 08 April 2019 - 19:46

Ljajic 2 gola i 3 asistencije.
  • 0

#10046 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 08 April 2019 - 21:19

Pogledao staistiku turske lige posle ove stvarno odlične partije Ljajića i sa 2 ova gola ima 7 golova sada u ligi plus 3 asistencije. Ovo su mu bile prve asistencije u ligi. I onda vidim statistiku Danijela Aleksića koji igra za pretpostavljam slabiji klub. Danijel ima 9 golova i 4 asistencije do sada. Jebote led i Danijel Aleksić koji je davno kao precrtan je bolji u toj ligi od Ljajića.

 

Mislim da se nikada u životu nisam zajebao za nekog fudbalera kao za Ljajića. I sad će svi mediji da jave kako je Adem imao simultanku i jeste to tačno, ali koliko su onda članka napisali o Aleksiću koji očigledno igra bolje u toj ligi od Ljajića? 


Edited by lajavi_krelac, 08 April 2019 - 21:20.

  • 1

#10047 svengali

svengali
  • Members
  • 1,430 posts

Posted 08 April 2019 - 21:40

није све у статистици...

и писало се о алексићу

љајић целу каријеру игра топло-хладно и има понекад одличне партије

алексић игра прву озбиљну сезону у каријери... мада није ни турска нека квалитетна лига... али га треба имати у виду, ипак је био највећи таленат своје генерације

мада тренутно не могу да се пореде њих двојица... љајић је опет остварен фудбалер који је годинама играо стандардно у серији а

Edited by svengali, 08 April 2019 - 21:41.

  • 1

#10048 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 08 April 2019 - 22:01

Ma ne kažem ja ovo jer mislim da Aleksić treba da se nađe na spisku za reprezentaciju. Više zbog toga što me je Ljajić baš razočarao s obzirom kakvo sam imao mišljenje o njemu kao fudbaleru i potencijalu koji poseduje. 

 

Slažem se da Ljajić i Aleksić ne mogu u istu rečenicu sveukupno gledano. Al ja od Aleksića baš ništa nisam očekivao jer ga nikada nisam video da igra neku ulogu u ozbiljnom fudbalu, a Ljajić je imao sjajnu sezonu u Fiorentini pred odlazak u Romu i to kao klinac.   


  • 0

#10049 Green23

Green23
  • Members
  • 3,978 posts

Posted 08 April 2019 - 23:46

Aleksić igra za petoplasirani tim, koji je do pre par nedelja bio 3. i 4., ali su se baš raspali poslednih 8,9 kola. On ima i 6 mečeva više od Ljajića. I Ljajić ima 7 asistencija ove sezone.


  • 0

#10050 Duh koji lebdi

Duh koji lebdi
  • Members
  • 2,838 posts

Posted 11 April 2019 - 08:07

Urnebesan Kokezin intervju za Mozzartsport, urnebesan! Kaze zvali Grujica, nije se javljao na telefon, pa su zakljucili da je ljut :) Vrv je zvonilo tri puta i oni prekinuli vezu. Kakve dijabole...
  • 0