Jump to content


Photo
- - - - -

Reprezentacija Srbije


  • Please log in to reply
10063 replies to this topic

#10021 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 26 March 2019 - 22:28

Koji je Moral of the story poslednje recenice?


 


  • 0

#10022 Marokanac

Marokanac
  • Members
  • 1,140 posts

Posted 26 March 2019 - 22:50

:)
  • 0

#10023 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 26 March 2019 - 23:30

Što se tiče Milinkovića-Savića ne izmišljaju naši novinari priče o njemu niti oni mogu da mu dignu cenu. Nego naši novinari prepišu članak iz italijanske štampe, engleske, francuske, španske, nemačke itd. Ako Marca recimo napiše Sergej u Realu za 120 miliona eura i to stavi na naslovnu sajta da ti vest bude preko pola ekrana normalno je da će ovi naši da se utrkuju da prepišu.

Druga stvar nikakvo pisanje ne može toliko cenu da mu digne kao njegove igre. Cenu su mu digli 12 golova u ligi kao vezni igrač, plus još nekoliko u Evropi, plus asistencije, plus što je igrao kao vrhunski box to box igrač, agresivno ulazio u duele, jak kao stena kad uzme loptu da se dvojica odbijaju od njega, igrao na prvu bez greške i pored svega toga izvodio atraktivne poteze koji su bili korisni u samoj igri, a sve to kao mlad igrač.

Ok je ako ga neko ne voli jer je kao razlog za smenu Muslina, ali nemojte da lupetate i da pišete gluposti kako novine dižu cenu njemu jer je to van svake pameti posle sezone kakvu je imao. Da je takvu sezonu odigrao u Juventusu recimo a ne u Laziu, ne bi vredeo koliko je vredeo nego duplo više od toga.

Edited by lajavi_krelac, 26 March 2019 - 23:31.

  • 0

#10024 red_white

red_white
  • Members
  • 319 posts

Posted 27 March 2019 - 00:40

Dobro nije valjda da neko stvarno misli da je Sergeju neko dizao cijenu preko srpskih medija? 😂😂😂
100% menadzeri i skauti nekog Reala, Juventusa uz jutarnju kaficu klikcu po mozzartsportu i bale na tekstove o njemu.
Ti tekstovi su kao sto vec napisa covjek, prepisivanje od zabara i spanaca, i kontam da im je cilj bio da ga tako uguraju u reorezentaciju. Da malo puste vise price o njemu u javnost, da ljudi komentarisu vise sto ga nema i slicno. I Darko Lazovic dibro igra u Djenovi ali se malo kada nesto o njemu pisalo, pa je i slabo ko postavljao pitanje, gdje on u reprezentaciji.
  • 0

#10025 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 01 April 2019 - 23:19

Čovek podiže trofej a mi možemo da se smejemo  :kece:

 

 

 

Mitrović osvojio Liga Kup pa poručio: Posumnjaće u tebe mnogi…
profile_photo-80.jpg?1554160290

Objavljeno

 21:22h,

 

 01.04.2019.
starsport-Stefan-Mitrovi%C4%87.jpg
Stefan Mitrović (Foto: Starsport)
  •  
  •  
  •  
  •  
  • viber_PNG16.png
  •  
  •  
 
 
<div id="mvp-content-body-top" class="left" relative"="" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline; float: left; width: 740px;">

Povremeni srpski reprezentativac u Fudbalu, Stefan Mitrović, dosta je emotivno proslavio osvajanje Liga Kupa Francuske. Naš štoper je sa kapitenskom trakom oko ruke u subotu predvodio Strazbur do značajnog trofeja, pošto je u finalu posle penala savladan Gengan.

Kvota u MaxBetu na pobedu Liona protiv Rena je 1.55.

Mitrović je podigao trofej Kupa, sa srpskom trobojkom opasanom oko sebe. Kada su se slegli utisci, obratio se putem Instagrama.

– Posumnjaće u tebe mnogi. Neće znati tvoje granice, strast i zelju za pobedom. Posumnjaćeš i sam u sebe, imaćes one dane slabosti, kad si ranjiv i desiće se da im poveruješ na momente da su u pravu i da neceš uspeti. A onda se setiš zbog čega je uopšte sve i počelo i pustiš da proradi onaj ludi inat i sportsko srce. I… Na kraju sav onaj znoj, bol i trud dobiju svoj smisao – poručio je Mitrović.

Ovaj 28-godišnji defanzivac je u Strazbur došao na početku ove sezone iz Genta, a za reprezentaciju Srbije je do sada odigrao 14 utakmica.

 


  • 0

#10026 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 02 April 2019 - 22:06

Mitrogoltm je jedan od boljih štopera & halfova po potrebi (u skoku i ponekom faulu) u reprezentaciji, pošto se gaji stil igretm koji sredinu vidi kao skrolovanje postova koji nas ne zanimaju. Van toga je trom, diskutabilne tehnike, tempirana bomba za žuti/crveni, kilaža, potrošač šansi big time...

 

Doskora nismo imali bolje, šta je tu je, ali danas imamo sigurno jednog koji bi trebalo po svemu da bude prvi špic. Mitrović ima svoje adute i kvalitete, ali uglavom kao igrač sa klupe ili na gostovanjima gde treba da se odradi muscle, poput Portugala pre desetak dana. Slično je i sa Pavkovim, s tim što taj momak poseduje taliju koju ovaj nema. Nije neki argument, ali to prokleto prolazi i skoro se usuđujem da opažaj pretvorim u tvrdnju.

 

Svakako je Mitroviću mesto u reprezentaciji, da se razumemo. 


Edited by barracuda, 02 April 2019 - 22:09.

  • 0

#10027 Milenko Barkley

Milenko Barkley
  • Members
  • 5,470 posts

Posted 02 April 2019 - 22:31

Čekaj, uspeo si da uporediš Mitrovića i Pavkova?  :rotflmao:


  • 0

#10028 Green23

Green23
  • Members
  • 3,978 posts

Posted 02 April 2019 - 23:01

Čekaj, uspeo si da uporediš Mitrovića i Pavkova? :rotflmao:


A jel Mitar dao dva gola Liverpulu??? :D
  • 0

#10029 darko_dj

darko_dj
  • Members
  • 575 posts

Posted 02 April 2019 - 23:06

Mitrogoltm je jedan od boljih štopera & halfova po potrebi (u skoku i ponekom faulu) u reprezentaciji, pošto se gaji stil igretm koji sredinu vidi kao skrolovanje postova koji nas ne zanimaju. Van toga je trom, diskutabilne tehnike, tempirana bomba za žuti/crveni, kilaža, potrošač šansi big time...

Doskora nismo imali bolje, šta je tu je, ali danas imamo sigurno jednog koji bi trebalo po svemu da bude prvi špic. Mitrović ima svoje adute i kvalitete, ali uglavom kao igrač sa klupe ili na gostovanjima gde treba da se odradi muscle, poput Portugala pre desetak dana. Slično je i sa Pavkovim, s tim što taj momak poseduje taliju koju ovaj nema. Nije neki argument, ali to prokleto prolazi i skoro se usuđujem da opažaj pretvorim u tvrdnju.

Svakako je Mitroviću mesto u reprezentaciji, da se razumemo.


Mitrović je najefikasniji špic kojeg smo imali. Nema tu šta diskutovati. Problem je druge prirode (Krstajić i FFS, ovaj FSS), tako nije toliko važno da li igra Janko ili Marko kada ti je na klupi neiskusni diletant i moralna nula.
  • 1

#10030 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 02 April 2019 - 23:55

Mitrović jeste najefikasniji špic - so far. :)

 

To ne znači i da je najbolji a pogotovo dok ne završi karijeru.

 

 

Čekaj, uspeo si da uporediš Mitrovića i Pavkova?  :rotflmao:

 

Jedini kriterijum po kojm sam ih uporedio je da su obojica konji.

 

 

Neka mi neko kaže, da li je Tadiću u današnjoj formi potreban konj za realizacju ili okretniji i bezobrazniji špic, koji je svetlosnim godinama daleko od ovog "prvog"? Taj "prvi" ima Pavkova za alternativu, što samo može biti dobro osim što treba da je "drugi". Ili, da se igra sa dva napadača. Ovaj budući "prvi" za sada nema alternativu a mi kao repka imamo još manje vremena za gubljenje i dosadno bunarenje na - konje. Par neplasmanatm i odoše karijere...

 

Razumem i klubaške afinitete, ali se nadam da verujete da ova priča nema taj motiv. Valjda sam to do sada dokazao, yesss?

 

Postoje samo 'svi'. :)


Edited by barracuda, 03 April 2019 - 00:43.

  • 1

#10031 Milenko Barkley

Milenko Barkley
  • Members
  • 5,470 posts

Posted 03 April 2019 - 07:58

...ima problema sa realizacijom... ali je najefikasniji špic (by darko_dj)... jeste, do sad... pa da, to se ne broji nego živimo u budućnosti (dodajem ja)...

 

...doskora nismo imali bolje... ali je trpao koga je stigao, u našoj igri bez igre (opet ja)...

 

...ko bolje odgovara ovakvom Tadiću... igrao je i Mitar pre nekoliko meseci sa tim Tadićem pa je trpao kao lud, zaboravljamo?

 

...stalno rizik za crveni... kada ga je dobio poslednji put?

 

...nisam uporedio Mitra i Pavkova, osim po fizičko-igračkim karakteristikama, ali su alternative i Pavkov ima taliju a ovaj nema ni to... ALTERNATIVE, TALIJA??????? 

 

Ne znam šta je razlog, ali se ove priče ciklično ponavljaju. Izmisli Mitar neki gol u našoj igri bez igre, pa se onda zaćuti, prođe malo vremena, pokriju sve prašina i zaborav, pa krenemo ispočetka.

 

Najtužnije je to što se stalno Mitar omalovažava da bi se dodatno podigla vrednost Joviću. Za tim nema potrebe, Jović je paklen igrač, ne treba da mu se traži mesto u timu besmislenim prozivanjem konkurenata. Treba da igra, imao je mesto i protiv Portugala, makar 30 minuta (ako pretpostavimo da ''selektor'' ne želi da menja standardni tim, a kod dobrog dela selektora bi on i počeo, s obzirom na formu), ali nije Mitar razlog njegovog neigranja niti bi Jović u onakvoj postavci načinio čuda nego bi se ubio od jurnjave na 40 metara od našeg gola. Ne bi videli loptu ni on ni Tadić. Ili bi mogao da nam objasniš kojom bi magijom naša sredina izgledala bolje da je on bio na terenu.

 

NIje Mitar kriv što mi samo znamo da bunarimo, zajebite više tu zamenu teza. Kao, ako ga nema, prestaćemo da bunarimo, nego valjda sad moramo da ga ispoštujemo, šta li... Pisao sam već, on je odličan Krstajin alibi za nesposobnost da uspostavi krštenu igru na sredini. Još kad ubode, što je redovno radio do Portugala, puna kapa. Ali nije to njegova greška nego kvalitet. To što ga Krstajić neumereno koristi jer ne zna šta bi drugo ne govori ništa o Mitru nego o neznalici na klupi.


  • 3

#10032 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 03 April 2019 - 08:13

Mitrovic je elitan Target man. I kao takav on ima svoje mesto u startnoj postavi. 
Francuska je igrala sa Giroud u toj ulozi pa nije smetao ostalima kao konjina vec je imao svoju ulogu i radio je. 
 


  • 0

#10033 Chaos Is Me

Chaos Is Me
  • Members
  • 16,595 posts

Posted 03 April 2019 - 13:05

Giroud je tehnički virtuoz za Mitrotelija.

 

Al slažem se generalno da Mitrović nije nikakav problem za reprezentaciju, šta više jedan je od retkih segmenata čitave te priče koja korektno funkcioniše.


  • 0

#10034 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 03 April 2019 - 13:17

Giroud je tehnički virtuoz za Mitrotelija.

 

Al slažem se generalno da Mitrović nije nikakav problem za reprezentaciju, šta više jedan je od retkih segmenata čitave te priče koja korektno funkcioniše.

Naravno da Mitrović nije problem, problem je što nismo videli tandem Mitrović-Jović, što je po meni dobitna kombinacija. 

 

Zašto se od toga beži, meni nije jasno, ali imamo stručnjaka na klupi, pa će on verovatno reći da su kvalitetniji igrači koji ne igraju u svojim klubovima, nego oni koji su gotovo pa vodeći u svojim klubovima.


  • 1

#10035 Marokanac

Marokanac
  • Members
  • 1,140 posts

Posted 03 April 2019 - 13:17

Srpski napadač najveći promašaj Premiershipa: Treba mu 11 šuteva za jedan gol..

https://www.index.hr...ol/2075649.aspx
  • 0