Jump to content


Photo
- - - - -

Reprezentacija Srbije


  • Please log in to reply
10063 replies to this topic

#8836 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 14 October 2018 - 17:21

Koji je uopste nas najbolji tim? Mislim to je sve sbbkbb jer tesko da cemo u skorije vreme izaci sa najboljim timom, pritom je suvislo o svemu pricati dok je SNSkrle selektor.

 

Paunovic ide iz Cikaga, ali i on ima vrlo bednu sezonu tamo, mada je za razliku od SNSkrleta trener. 

 

Dmitrovic- Gajic, Milenkovic, Nastasic, Kolarov- Matic, SMS, Tadic- Zivkovic, Radonjic, Mitrovic

 

Rajkovic, Rukavina, Spajic, Veljkovic, Rodic, Milivojevic, Maksimovic, Ljajic, Gacinovic, Kostic, Prijovic, Jovic

 

Ovo je nas najbolji tim. Al i to je sve u teoriji, s obzirom da mladji narastaji malo igraju i da sustinski nemamo trenera. 


  • 0

#8837 Giacomo Casanova

Giacomo Casanova
  • Members
  • 6,909 posts

Posted 14 October 2018 - 17:25

Rukavina :(


  • 0

#8838 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 14 October 2018 - 17:39

Mislim da ne možemo biti u 2. šeširu, nego samo u 3. ili 4., za sada mo pri kraju 3. pota.

Sa 10 grupa?

 

Mislim da nam je treći šešir garantovan.


  • 0

#8839 Decembarski

Decembarski
  • Banned
  • 1,439 posts

Posted 14 October 2018 - 18:09

Legenda kaže da je Rukavina jednom pogodio šesnaesterac iz centaršuta.
  • 0

#8840 dekifisher

dekifisher
  • Members
  • 1,308 posts

Posted 14 October 2018 - 18:10

Jos jedna odlicna igra nase repke.

Naravno dezurni pljuvaci su tu.  Pitam se samo ako su Kokeza i Krstajic razlog za ovoliku mrznju, zasto navijaju za Zvezdu i Partizan kada ista SNS govna vode i jedne i druge? Jbt, ovi momci su evropski i svetski prvaci, zasto ih hebeno ne podrzite???

Lukic i Maksimovic fenomenalni, posebno u defanzivi.

Odbrana isto tako. Bez greske na dve utakmice.

Tadic prilicno lezeran, cak bih rekao neozbiljan na vec drugoj utakmici. Mozda je vreme za fosnu, da se malo spusti na zemlju.

Mitar je bogotac, pored svega sto uradi napred stigao je i da da dva nestvarna pasa za Radonju, posle kojih smo imali mrtve sanse.

Jedina zamerka selektoru je sto nije zamenio Radonjica na poluvremenu jer je decko potpuno neupotrebljiv na postavljenu odbranu. Btw, odlicno je odigrao prvo.


  • 0

#8841 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 14 October 2018 - 18:19

Osim sto standardno seruckas i glumis neku velicinu, mogao bi nekada, eventualno, da pokusas da napises koju o igri, igracima i/ili nesto na slicnu temu. 

 

Mislio sam u prvom trenutku da rumunski štoper nije zakačio Mijata. Pokazali su situaciju iz tri ugla ali tek onaj treći dovodi u sumnju da ga je ipak očešao. Ne mogu da se setim gde je sudija stajao u tom trenutku, možda nije ni mogao videti šta se zaista desilo (Mijate, odmah video na Instagram, uvo u gro - planu, i da vidimo da li te je zakačio?) ali bi, u slučaju da nije bio kontakta, trebalo da je pokazao na indirekt i po žuti - Rumunu za opasnu igru a Gaćinoviću za pokušaj iznuđivanja penala.

 

Tadiću je trebalo i ranije oduzeti pravo da šutira penale jer se već ispromašivao do kompleksa. Pritom, nije elementarni kiser i tremaroš, ovo uvalivanje mu je čista medveđa usluga. Trebalo je Mitrović da ga izvede a onda, kad je već rumunski igrač iskljućen, dati još jedan ako ne i dva komada. Računam da bi ga Mitrović dao, kao i protiv CG - rutinski.

 

Jasno se na snimku vidi da Rajković nije dirao loptu već rumunski napadač, rukom. Iz TV - ugla je izgledalo kao da je bila ruka golmana van 16erca, ali ostale kamere pokazuju da ipak nije, ili neka me neko ispravi ako grešim? Bilo je još par pokušaja Rumuna da isprovociraju kartone i utiču na sudiju ali, kao što napisah, sve se svelo na nemušte pokušaje.

 

Izmena Rodić - Miletić je bila besmislena. Čak smo gotovo svi po tom pitanju složni... Međutim, imali smo igrača više i inicijativa nije dolazila u piitanje. Bio bih slobodan da tvrdim da je Krstaja gledao da spreči svaku pomisao na kontru tom izmenom, umesto što bi otvorio prostor za Rumune uvođenjem Prijovića. Gol su realno mogli dati i bez njega s obzirom da protivnik nije preterano insistirao na kontrama i da su (imho) prrilično zadovoljni ovim bodom na kraju.

 

Mitrović igra u dobroj (da ne kažem "životnoj") formi, ali kontrola lopte & mrtve šanse su mu ispod svake kritike. Jbg, kad primiš bar tri+ lopte kao danas i ne napraviš ništa, pa se to protegne na godine takve prakse i podvuče crta, učinak je generalno dikutabilan. Zatim, disciplina mu je i dalje vrlo upitna - i dalje ima prekratak fitilj, što se videlo po reakcijama na odluke sudija. Čak je stigao i žuti da zaradi, magarčina.

 

Štoperi dobri, da kucnem u drvo, ako je moguće biti objektivan kada se ima igrač više. Ovaj tandem svakako treba uigravati i menjati samo po sili stvari. Tadiću bi trebalo skrenuti pažnju da nisu dovoljne samo ovacije fanova Ajaksa i sjajna igra u LŠ... Rukavina je, nažalost, trenutno nešto najupotrebljivije što imamo na desnom beku. Još više brine činjenica da je pri zalasku karijere a mi na tom mestu imamo gotovo nikakav izbor. Radonjić i dalje robuje "potezu više" i rešenjimaTM koja vidi samo on i niko više. Svakog trena, kad bi prestajao da palamudi, lopte koje je primao i davao su itekako imale smisla...

 

Ostale su još dve tekme do kraja ovog ciklusa, obe kod kuće Litvanija i Crna Gora. Sa 4 boda iz obe završavamo kao prvi u grupi. Ne znam sad kakve su propozicije, da li idemo na EP kao prvi u grupi (?) ili treba da se poklopi plasman sa kvalifikacija. U sledeće dve utakmice bi ovaj naš selektor u pokušaju već morao imati ideju kako će izgledati A - selekcija. Po završetku LN, trebalo bi da znamo i mi ovde ko će igrati, ko je u rotaciji, ko je trećepozivac a ko otpada definitivno. 

 

Očekujem da budemo prvi, čak nemam ni tremu. :D

 

 

 

 

Ako ti kapaciteti uopste dozvoljavaju  ;)

 

Šta će ti ovo? Ja te nisam uvredio.


  • 0

#8842 Somerset

Somerset
  • Members
  • 132 posts

Posted 14 October 2018 - 18:35

Jos jedna odlicna igra nase repke.

Naravno dezurni pljuvaci su tu.  Pitam se samo ako su Kokeza i Krstajic razlog za ovoliku mrznju, zasto navijaju za Zvezdu i Partizan kada ista SNS govna vode i jedne i druge? Jbt, ovi momci su evropski i svetski prvaci, zasto ih hebeno ne podrzite???

Lukic i Maksimovic fenomenalni, posebno u defanzivi.

Odbrana isto tako. Bez greske na dve utakmice.

Tadic prilicno lezeran, cak bih rekao neozbiljan na vec drugoj utakmici. Mozda je vreme za fosnu, da se malo spusti na zemlju.

Mitar je bogotac, pored svega sto uradi napred stigao je i da da dva nestvarna pasa za Radonju, posle kojih smo imali mrtve sanse.

Jedina zamerka selektoru je sto nije zamenio Radonjica na poluvremenu jer je decko potpuno neupotrebljiv na postavljenu odbranu. Btw, odlicno je odigrao prvo.

 

Odlična igra a 50 minuta sa igračem više ne možemo dati gol protiv slabijeg protivnika.


  • 0

#8843 dekifisher

dekifisher
  • Members
  • 1,308 posts

Posted 14 October 2018 - 20:02

Odlična igra a 50 minuta sa igračem više ne možemo dati gol protiv slabijeg protivnika.

Nemamo kvalitet ofanzivno a uspeli smo da promasimo i penal. I Mitar ima svoje limite.

A protivnik i ovaj a posebno prethodni je kvalitetom priblizan nama, ali mi igramo odlicno a oni ne.

Zaboravih malopre... cini mi se da sudije navlace na nasu stranu. Tesko mi je da poverujem ali vrlo cudno sudjenje imamo od pocetka ovog takmicenja?!


  • 0

#8844 dekifisher

dekifisher
  • Members
  • 1,308 posts

Posted 14 October 2018 - 20:06

...Takodje, glede Rodica... jbt, covek je imao grceve i verovatno trazio izmenu!!!


Edited by dekifisher, 14 October 2018 - 20:07.

  • 0

#8845 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 14 October 2018 - 20:14

krstaja undefeated... u inat svima vama :lol+:


  • 0

#8846 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 14 October 2018 - 20:22

krstaja undefeated... u inat svima vama :lol+:

 

Brazil ne računamo? :)


  • 0

#8847 Somerset

Somerset
  • Members
  • 132 posts

Posted 14 October 2018 - 20:29

Nemamo kvalitet ofanzivno a uspeli smo da promasimo i penal. I Mitar ima svoje limite.

A protivnik i ovaj a posebno prethodni je kvalitetom priblizan nama, ali mi igramo odlicno a oni ne.

Zaboravih malopre... cini mi se da sudije navlace na nasu stranu. Tesko mi je da poverujem ali vrlo cudno sudjenje imamo od pocetka ovog takmicenja?!

 

Kvalitetom približan nama, a samo SMS vredi više nego cela Crna Gora i Rumunija zajedno. Barem na papiru.


  • 0

#8848 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 14 October 2018 - 20:55

Brazil ne računamo? :)

 

Ni Svajcarsku. 


  • 0

#8849 azazelkg

azazelkg
  • Members
  • 1,120 posts

Posted 14 October 2018 - 21:08

Koji je uopste nas najbolji tim? Mislim to je sve sbbkbb jer tesko da cemo u skorije vreme izaci sa najboljim timom, pritom je suvislo o svemu pricati dok je SNSkrle selektor.

Paunovic ide iz Cikaga, ali i on ima vrlo bednu sezonu tamo, mada je za razliku od SNSkrleta trener.

Dmitrovic- Gajic, Milenkovic, Nastasic, Kolarov- Matic, SMS, Tadic- Zivkovic, Radonjic, Mitrovic

Rajkovic, Rukavina, Spajic, Veljkovic, Rodic, Milivojevic, Maksimovic, Ljajic, Gacinovic, Kostic, Prijovic, Jovic

Ovo je nas najbolji tim. Al i to je sve u teoriji, s obzirom da mladji narastaji malo igraju i da sustinski nemamo trenera.


Kažeš mladji naraštaji malo igraju... Koji je to stariji igrač, sem Rukavine, bio u postavi u pve dve utakmice? Drugačije rečeno, gde ćeš mlađe od ovoga viđenog...
  • 0

#8850 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 14 October 2018 - 21:13

Kažeš mladji naraštaji malo igraju... Koji je to stariji igrač, sem Rukavine, bio u postavi u pve dve utakmice? Drugačije rečeno, gde ćeš mlađe od ovoga viđenog...

 

Malo igraju u svojim klubovima, tako da je vrlo tesko u ovom trenutku reci koji je to nas najbolji tim/tim koji moze najvise da pruzi. 


  • 0