Jump to content


Photo
- - - - -

Reprezentacija Srbije


  • Please log in to reply
10063 replies to this topic

#8596 Milenko Barkley

Milenko Barkley
  • Members
  • 5,470 posts

Posted 24 September 2018 - 11:32

Cenim da ste svi imali razumevanja kada mu je Keka rekao da ide u FKP i da se on tu ništa ne pita. Ali to je Srbijica...

 

Ja ne branim njegovu izjavu. Lupeta, javna ličnost, uobičajene rekcije na takve ispade, sve ok. Ali daj da ne idemo u drugu krajnost - vera za večeru, partijski sendvičar, pa Informer...


  • 0

#8597 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 24 September 2018 - 11:32

Matic je bio na  cuvenom spisku za Vucica. I cutao je dok su menjali kapitena tako da deo posta i za njega vazi. Samo su Luka i Nastasic digli glas od iskusnih pa vidimo gde su.


  • 0

#8598 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 14,742 posts

Posted 24 September 2018 - 11:34

digli su kad su izvisili


  • 0

#8599 Dropkick Murphys

Dropkick Murphys
  • Members
  • 10,291 posts

Posted 24 September 2018 - 11:39

U ovoj sprdnji od države svako normalan od 18 do 50 godina je spalio srpski pasoš i otišao preko grane da se više nikada ne vrati (ili je bar u poslednjoj fazi planiranja da učini isto). Stojković nije ni prvi ni poslednji koji će to uraditi, već samo jedan od mnogih. To može da čudi samo partijske sendvičare. Još par godina i u ovoj "državi" će ostati i pasoš Srbije imati samo deca, starci, partijski poslušnici i budale.

:unsure:


  • 0

#8600 NMX

NMX
  • Members
  • 11,160 posts

Posted 24 September 2018 - 11:47

:unsure:

 

Ko kaže da si ti normalan? :D

 

Ima matora kuka Darbi poentu za to ali je svakako ne treba vezivati za odlazak (naravno, nepostojeći) Stojketa. Niti je on personifikacija ljudi koji odlaze jer je zemlja takva kakva je, niti će ikada biti. Šta više, on je često personifikacija svega onoga što čini ovu državu takva kakva je (neiskrenost, licemerje, okruženost ljudima sumnjivih biografija, skandali, bahatost...). 


  • 1

#8601 Chaos Is Me

Chaos Is Me
  • Members
  • 16,595 posts

Posted 24 September 2018 - 12:31

Vladimir Stojković je pre svega jedan izrazito glup momak. I među poslovično ne baš najbistrijim fudbalerima, izdvaja se svojim nedostatkom intelekta. 


  • 1

#8602 Ikac

Ikac
  • Members
  • 2,242 posts

Posted 25 September 2018 - 19:17

Ma meni je samo bitno da ne brani za reprezentaciju više. Priče kako 'nema boljih' su smešne pošto imamo 2 golmana u španskoj ligi, Rajkovića za kojeg se nadam da će uskoro otići iz Izraela, a možda i Svilara. Stojković je bio u sve 3 države i na gol više od 5 minuta su ga stavili samo u Izraelu.
  • 0

#8603 Starešina

Starešina
  • Members
  • 10,905 posts

Posted 25 September 2018 - 20:43

Ma meni je samo bitno da ne brani za reprezentaciju više.

 

+1

 

Ostace zapamcen kao najboji igrac i jedina svetla tacka reprezentacije u poslednjih 10 godina i zaista nema potrebe

da ucestvuje u ovoj Krstajicevoj saradi.


  • 0

#8604 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 26 September 2018 - 12:43

A ucestvovanje u Krstajicevojc saradi je ispod casti za razliku od ucestvovanja Advokatovoj/Curcicevoj i Pizonovoj saradi.

 

Mada i Mihajlovic iako se dokazao u inostranstvu je pravio mozda i najveci cirkus sa svojim odlukama. Prvi selektor zbog kog sam nakon mesec dana kvalifikacija izgubio volju da pratim dalje nastupe reprezentacije, Krlo preti da ga ugrozi mada mi ako ne budemo prvi u grupi verovatno dobija otkaz pa cemo kvalifikacija za EP docekati sa novim selektorom.

 

Za razliku od prethodnih ciklusa sada imamo boljeg golmana od njega, iako ce naravno Stojkovicevi sticenici da love greske njegovog naslednika.

 

Ako se Svilar opredeli za nas, brzo ce svi golmani u ovom milenijumu da padnu u zaborav.


  • 0

#8605 Starešina

Starešina
  • Members
  • 10,905 posts

Posted 26 September 2018 - 14:00

A ucestvovanje u Krstajicevojc saradi je ispod casti za razliku od ucestvovanja Advokatovoj/Curcicevoj i Pizonovoj saradi.

 

U Pizonovoj nije posto su pokusali da ga lincuju u Italiji pa je Pizon shvatio da ne treba ni on da se kocka sa glavom.

Uostalom, ja ne pricam o Stojkovicevom stavu, on bi branio i sada da je pozvan jer zna da je najbolji.Ovo gore je moje misljenje; Da ova reprezentacija i kriminalci i dunsteri koji je vode ne zasluzuju takvog golmana.

 

Eto im tamo Dmitrovici i ini pa cemo videti kad ce bilo ko da prinese Stojkovicu i njegovim partijama u reprezentaciji.


  • 0

#8606 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 26 September 2018 - 15:09

Stojkovic jeste bio najbolji golman u prethodnom periodu i zasluzivao je poziv, ali u ovom trenutku je Dmitrovic verovatno kvalitetniji.

 

Sa druge strane, ne bismo ni raspravljali o tome da se ne radi o njemu. Mi nemamo kvalitetnog golmana bukvalno decenijama, Stojkovic je samo najmanje los u prethodnih 7-8 godina.


  • 0

#8607 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 26 September 2018 - 15:35

Stojkovic je dijabola. Dobar je golman, ima 35 godina, prosao je stio i reseto, manje-vise su ga svi prihvatili i nikom ne smeta i on posle derbija kao reprezentativac Srbije izadje sa onako debiloznom izjavom (mislim sve ok, nek kaze sta misli, ali majstore, sad kad hoces da vratis pasos, branices, al za Svajcarsku, ako te puste) i ponovo podigne tenziju.

 

Tako da, Dmitrovic, Rajkovic i Jovanovic. Sasvim solidan trio. Nema potrebe da neko ko je spreman da vrati pasos, predstavlja ovu zemlju bilo gde, ni u pekari, a ne u reprezentaciji. 


Edited by Markoss, 26 September 2018 - 15:36.

  • 0

#8608 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 26 September 2018 - 19:52

Stojkovic je vec trebalo da se oprosti od reprezentacije, mator je a vise i nije nas najbolji golman. Ovo sto je izjavio je samo glupa izjava u afektu i ne vredi komentara, kamoli da se na osnovu nje donose neke odluke. O njegovoj inteligenciji i moralu ima pikanterija za knjigu a ne za post ali kad bismo po tome vrednovali fudbalere ne bi imao ko da igra ni u reprezentaciji ni po klubovima.


  • 0

#8609 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 27 September 2018 - 08:47

U Pizonovoj nije posto su pokusali da ga lincuju u Italiji pa je Pizon shvatio da ne treba ni on da se kocka sa glavom.

Uostalom, ja ne pricam o Stojkovicevom stavu, on bi branio i sada da je pozvan jer zna da je najbolji.Ovo gore je moje misljenje; Da ova reprezentacija i kriminalci i dunsteri koji je vode ne zasluzuju takvog golmana.

 

Eto im tamo Dmitrovici i ini pa cemo videti kad ce bilo ko da prinese Stojkovicu i njegovim partijama u reprezentaciji.

 

Moja greska za to prvo.

 

Sada je sarada, a nije bila pre cetiri godine kada su svakakvi igraci u bitnim mecevima u kvalifikacijama za SP. Ono sto sam odmah primetio u tvom postu su dvostruki standardi. Sada idu komentari bravo Stojke sto si napustio saradu, a ucestvovao si u vecem cirkusu gde smo mnogo pre kraja kvalifikacija izgubili sansu za SP tada je bilo ok. Tako da mi sada itekako smeta podrzavanje Stojkovica.

 

Sa druge strane ima 35 godina, a mi imamo golmana koji brani u spanskoj ligi. Nijedan nas golman duze vreme nije dobacio do toga da bude standardan u najjacim ligama. Stojkovic tesko da ce sa jedne strane da bude na nivou iz prethodnog kvalifikacionog ciklusa, sa druge Dmitrovic moze jos da napreduje. Mada ne verujem da ce on dugo da bude prvi golman u reprezentaciji i da ostavi neki jaci trag, tesko da cemo da imamo susu golmana kao sto smo imali dok nam je Stojkovic bio starter. Dmitrovic je prihvatljivo prelazno resenje. To sto je Stojkovic imao dobre partije i zadrzao se dugo na golu reprezentacije je najvise posledica nepostojanja prave konkurencije.


  • 0

#8610 pantelia24

pantelia24
  • Members
  • 1,151 posts

Posted 27 September 2018 - 09:04

Stojkovicevo mesto u reprezentaciji za mene nikad nije bilo upitno. Naravno uz poznate mane kao sto su centarsutevi i sutevi sa distance, bio je najbolje resenje za golmana u prethodnih 10-ak godina. 

 

Takodje, smatram da je sada Dmitrovic bolji od njega, mladji je 9 godina, i da je zasluzeno prvi golman. Rajkovic moze da ga nadmasi ako se makne iz Izraela. Svilara nisam gledao.

 

To nema nikakve veze sa Stojkovicevim suludim izjavama. Takodje, nema nikakve veze sa tim da je sramota sto mu ono SNS govno od selektora nije saopstilo u lice da ga vise nece zvati.


Edited by pantelia24, 27 September 2018 - 09:05.

  • 1