Jump to content

Photo
- - - - -

Reprezentacija Srbije

• Please log in to reply
8580 replies to this topic

#8311 Green23

Green23
  • Members
  • 1,930 posts

Posted 11 July 2018 - 17:44

A ko se smatra kod nas fudbalskim stručnjacima? 😀
  • 0

#8312 Hamilton

Hamilton
  • Members
  • 6,874 posts

Posted 11 July 2018 - 20:36

SVI.
  • 1

#8313 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Members
  • 17,987 posts

Posted 11 July 2018 - 21:43

pokazalo se sve na ovom SP

Koliko se ti, u stvari, lozis na te fore necu da ti kazem, raspricaces. :lol+:

• 1

#8314 Ikac

Ikac
  • Members
  • 1,987 posts

Posted 12 July 2018 - 00:13

Koje su vam prognoze za spisak za septembarske utakmice Lige nacija?

Trebali bi da se vrate Nastasic i Gacinovic.
Ne znam da li se jos neko od starijih sem Rukavine penzionise iz reprezentacije.

Rukavina je penzioner već odavno, sad samo konačno neće ni igrati više.

Mislim da je pravo vreme i kraj za Baneta, Kolarova, Stojkovića.
Matić aludira na penzionisanje, gotivim ga kao igrača, ali kako igra u poslednje vreme ne bi mi bilo žao.

Gajić mora na desnog beka jer nema ko drugi. Levo nema baš baš niko, tako da bih razmislio o formaciji sa 3 nazad ponovo i Kostićem kao wingom.

Dmitrović, Milenković, Veljković, Nastasić, Gajić, Kostić, Milivojević, SMS, Tadić, Živković i Jović.

Rajković, Spajić, Maksimović, Lukić, Gaćinović, Radonjić, Mitrović.

Ostatak nek popune neki pomalo zaboravljeni tipa Marković može da igra desnog wing backa i standardnih nekoliko menadžerskih igrača koji će moći da igraju tek za najranije 2 godine.
  • 0

#8315 Miskooo

Miskooo
  • Members
  • 3,968 posts

Posted 12 July 2018 - 06:48

Zasto Mitrovic na klupu?

Umesto Markovica moze random forumas da igra.

• 0

#8316 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 13,423 posts

Posted 12 July 2018 - 08:16

A ko se smatra kod nas fudbalskim stručnjacima?

Evo jedan se jutros javio :D

Prvi čovek Sportskog društva Crvena zvezda, Nebojša Čović, prokomentarisao je istorijski uspeh fudbalske reprezentacije Hrvatske.

Hrvatska je napravila čudo na Mundijalu u Rusiji. Vatreni su izborili plasman u finale SP, pošto su posle produžetka savladali Englesku sa 2:1. 

"Gledao sam polufinalne utakmice Svetskog prvenstva. Moram sportski da čestitam Hrvatima na pobedi, igrali su dobro, super... Novak Đoković je dao definiciju određenih stvari... Moram da kažem da oni imaju taj sindrom "malih"... To se vidi po načinu na koji oni slave uspeh. Oni slave inateći se prema Srbiji... To su ulični svirači, pevači po ulicama… Treba da se odmaknu od mantre koja ih prati da su stvoreni da mrze Srbe. Nisam navijao za Hrvatsku... Navijao sam za Srbiju, za svoju zemlju, a neke simpatije sam imao prema Brazilu, ali oni nisu prošli. Za Britance nisam navijao jer je njihova spoljna politika oduvek bila brutalna prema Srbiji", rekao je Čović.

Čović je istakao koje su po njegovom mišljenju razlike između fudbalskih reprezentacija Hrvatske i Srbije.

"Fudbaleri Hrvatske su maksimalno posvećeni, maksimalno se bore, imaju dobar ambijent, dobro su vođeni i imaju tu strast, tu želju...Kod nas sam to video, a i nisam baš. Treba gledati malo unazad... Skoro svi igrači su prošli Mamićevu školu, znamo šta je on, ali nisam video da su za menadžera imali Faljija Ramadanija, kao što je to slučaj u Srbiji. Drugo, treba analizirati gde je naša omladinska selekcija, gde su oni", rekao je Čović gostujući u emisiji "Jutro sa Natašom".

Daklem

mali Hrvati, pevaju protiv Srbije, i Englezi nas ne vole, Hrvati nemaju Faljija, imaju jednog Mamića i  imaju bolju omladinsku selekciju.

Sve pogrešno :D

• 1

#8317 perkos

perkos
  • Members
  • 25,828 posts

Posted 12 July 2018 - 08:19

Koliko se ti, u stvari, lozis na te fore necu da ti kazem, raspricaces. :lol+:

pre će biti da bacam udicu klupskim činovnicima :lol+:

Edited by perkos, 12 July 2018 - 08:19.

• 0

#8318 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,405 posts

Posted 12 July 2018 - 09:11

Evo jedan se jutros javio :D

Daklem

mali Hrvati, pevaju protiv Srbije, i Englezi nas ne vole, Hrvati nemaju Faljija, imaju jednog Mamića i  imaju bolju omladinsku selekciju.

Sve pogrešno :D

Kralj.

1. Hrvatski igrači neprimjereno slave jer mješaju politiku i sport. 2. Nije navijeo za Engleze jer je njihova politika prema Srbiji loša. :lol+:

• 1

#8319 DZoNidzOneDzOn

DZoNidzOneDzOn
  • Members
  • 3,737 posts

Posted 12 July 2018 - 13:40

Tačno se oseća koliko boli ovaj uspeh komšija one koje treba da boli i baš mi je drago zbog toga. Jos kad bi se porazboljevali od tuge, jer je sasvim jasno da neke ljude iz našeg sporta samo priroda može da reši.
  • 2

#8320 Giacomo Casanova

Giacomo Casanova
  • Members
  • 6,765 posts

Posted 12 July 2018 - 13:48

Mene samo interesuje da li je Matica, Sergeja i ostale barem malo sramota kad vide jednog Modrica ( koji je 3-7 puta kvalitetniji igrac od njih) kako leti po terenu u 117. minutu i hapsi sve protivnike. Ili kad se Rebic unosi u facu stoperima Engleske i pokazuje zube . Da li ih je sramota pravljenja selfija sa Nejmarom, Kutinjom i ostalima, samo 2 minuta nakon ispadanja iz grupe? 

Edited by Giacomo Casanova, 12 July 2018 - 13:49.

• 2

#8321 raven11

raven11
  • Members
  • 391 posts

Posted 12 July 2018 - 13:48

Tačno se oseća koliko boli ovaj uspeh komšija one koje treba da boli i baš mi je drago zbog toga. Jos kad bi se porazboljevali od tuge, jer je sasvim jasno da neke ljude iz našeg sporta samo priroda može da reši.

Dobra dijagnoza. ☺
  • 0

#8322 DZoNidzOneDzOn

DZoNidzOneDzOn
  • Members
  • 3,737 posts

Posted 12 July 2018 - 23:55

Pa trčali bi možda i Matić i Sergej u 117. minutu da su imali prilike da trče tad 😂😂
  • 0

#8323 Lord of the Flies

Lord of the Flies
  • Members
  • 117 posts

Posted 13 July 2018 - 12:55

Ja nisam verovao da neka reprezentacija moze toliko da dodaje loptu golmanu kao sto su to Englezi uradili. Mislio sam da smo mi neprevazidjeni po tom pitanju.

• 0

#8324 Ikac

Ikac
  • Members
  • 1,987 posts

Posted 13 July 2018 - 16:15

Zasto Mitrovic na klupu?

Umesto Markovica moze random forumas da igra.

Mitrović kad pokaže da može da igra u boljoj ligi od Čempionšipa i da koristi i druge udove osim glave za kontakt sa loptom može da igra startnu postavu. Jović za sad fino napreduje u Bundesligi, za 2/4 godine projektuje se kao vrlo produktivan napadač.

Marković kao krilo je gotov, kao wing back može da dobije šansu pre svega zbog nedostatka igrača na toj poziciji. Videćemo i šta će biti sa Lazovićem, on bi trebalo da ostane u Seriji A.
  • 0

#8325 DZoNidzOneDzOn

DZoNidzOneDzOn
  • Members
  • 3,737 posts

Posted 14 July 2018 - 10:52

Ma Mitrović je prvi špic i tu nema dileme i naš je najbolji napadač još od ne znam ni ja koga. E sad koliko je to pohvalno to je na pojedinačnoj proceni. 

Mitrović daje golove i nogama i glavom i fizički je jak da se nosi sa najjačim defanzivcima, fali mu brzine i koncentracije i ovo drugo više čak nego brzine i bitnije je. Da popravi koncentraciju i biće vrlo dobar napadač. 

Jović fino napreduje i da bio je vrlo produktivan prošle sezone, ove nek bude još bolji i nek se izbori za još veću minutažu. Mislim da je nepravedno zapostavljen i da je trebao dobiti priliku na SP-u, pogotovo u utakmici sa Švajcarcima. 

• 0