Jump to content


Photo
- - - - -

Grupa B - ENG, RUS, WAL, SVK


  • Please log in to reply
377 replies to this topic

#346 mozzer

mozzer
  • Members
  • 6,471 posts

Posted 21 June 2016 - 07:36

Bravo za Wales, smekerski, majstorski, sjajna stvar za njih. Duh Ian Rusha :)

 

Za Ruse - ja sam napisao da ce proci Englezi i Rusi, ali nisam mogao ni da pretpostavim ovakvo survavanje. Ovo je ozbiljna sramota i za njihov fudbal, a rekao bih i sire. Oni igraci su jezivi (Kokorin mi lici recimo na razmazenog Lazara Markovica ili slicno, Dziuba je katastrofalan i sl.) a trener nije nista bolji. Na neki nacin dosta govori i o njihovoj ligi...


  • 0

#347 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 21 June 2016 - 09:22

Naši komentatori su već pre prve utakmice pričali o činjenici, da su Rusi dosta matori. Iznenadilo ih, da, recimo, nisu ubacili mlade igraće, da im ovo bude generalka za SP, koje ugostuju za dve godine..

 

Ovako, jučerašnji raspad se mogao nanjušiti; ja sam čak bio i optimista pa rekao, da će Wales pobediti samo 1-0... :blush:


  • 0

#348 Oi!

Oi!
  • Members
  • 5,168 posts

Posted 21 June 2016 - 09:36

Odličan Vels nema šta, ali mislim da su Rusi najgora reprezentacija na ovom EP, ni sami ne znaju kako su bod uzeli protiv Engleza.

 

Što se druge utakmice tiče, očekivano, kalkulisanje Slovaka i inicijativa Engleza, na kraju zasluženo te 3 ekipe idu dalje, nadam se.


  • 0

#349 simple red white

simple red white
  • Members
  • 12,615 posts

Posted 21 June 2016 - 10:15

Gledajući Ruse, video sam našu reprezentaciju...mnogo nabeđenih zvezda sa malo ili ni malo znanja (fudbalskog), bez ikakvog "nacionalnog naboja" 8 u pozitivnom smislu) kao da su naterani da tu budu...Očajne predstave i potpuno zaslužen ekspresan povratak kući.


  • 2

#350 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 21 June 2016 - 11:00

Ovo je bilo ocigledno i posle prve utakmice, ne znam gde su pojedini videli karakter, usralo ih je svetski tu, a i Hodzson je zestoko pomogao.


  • 0

#351 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 21 June 2016 - 11:05

Najveće prevare od igrača su ruski i turski igrači koji igraju u njihovim ligama. Klubovi ulažu velike pare za dovođenje stranih igrača a ti fudbalrečići iz Rusije i Turske su izdejstvovali da imaju strašno dobre ugovore kao domaći igrači a sav svoj "talenat i kvalitet" pokažu kad dođu na neko veliko reprezentativno takmičenje.
  • 0

#352 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 21 June 2016 - 11:31

Najveće prevare od igrača su ruski i turski igrači koji igraju u njihovim ligama. Klubovi ulažu velike pare za dovođenje stranih igrača a ti fudbalrečići iz Rusije i Turske su izdejstvovali da imaju strašno dobre ugovore kao domaći igrači a sav svoj "talenat i kvalitet" pokažu kad dođu na neko veliko reprezentativno takmičenje.

I onda na pitanje zasto ih nema u vrhunskim klubovima je odgovor da nemaju potrebu. Arda valjda imao potrebu.
  • 0

#353 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 21 June 2016 - 11:40

S tim sto Arda i Calhanoglu medju najgorima na ovom prvenstvu :D Doduse ne igraju na bas najboljim mestima u timu, zavise od ovih iza. Jos protiv Hrvata sam rekao da oni moraju da budu pozadi, ali evo protiv Ceha ce mozda imati sansu jer im ne igra Rosicki, pa ce mozda biti tu u ravnotezi i moci ce da napadnu u poslednjoj trecini preko ove dvojice. S tim sto Cesima treba pobeda za prolaz, a Turci su vec ispali.


  • 0

#354 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 21 June 2016 - 11:45

, a Turci su vec ispali.

Pobeda od dva i više gola ih vraća u igru.


  • 0

#355 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 21 June 2016 - 11:50

Pobeda od dva i više gola ih vraća u igru.

 

Uz poklapanje ostalih rezultata. Moguce je, ali jako malo verovatno. Najverovatnije samo jedna reprezentacija sa 3 poena ce proci, ostale ce imati vise.


  • 0

#356 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 21 June 2016 - 12:06

Pobeda od dva i više gola ih vraća u igru.

 

Obzirom na viđeno, razbiće ih Česi  samo tako.


  • 0

#357 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 21 June 2016 - 12:07

Remzi je ubedljivo najbolji igrac prvenstva do sad.

e jebava. Ne moze bit nikako, covek nista pod milim bogom nije uradio u ddugom kolu protiv Engleza s ni u orvom nije bio nesto odlican.
  • 0

#358 Misssa

Misssa
  • Members
  • 4,171 posts

Posted 21 June 2016 - 12:21

Remzi je ubedljivo najbolji igrac prvenstva do sad. 

Luka+Modric+Croatia+v+Spain+Group+C+UEFA

 

Neće moći, zna se ko diktira tempo


  • 0

#359 dijego

dijego
  • Members
  • 590 posts

Posted 21 June 2016 - 13:01

e jebava. Ne moze bit nikako, covek nista pod milim bogom nije uradio u ddugom kolu protiv Engleza s ni u orvom nije bio nesto odlican.

Asistencija za pobednicki gol protiv Slovaka nije nista?! A protiv Engleza, ne pamtim tako dobru partiju jednog coveka... ono je bilo neverovatno. Vels je bio mnogo, mnogo slabiji od Engleske na tom mecu, da li su se svesno povukli ili su se odsekli, nemam pojma, pa naravno da Remzi nije mogao da predribla sve kao Maradona i da gol ili da uradi ne znam sta... ali je njegovo letenje po terenu i cuvanje lopte u meri u kojoj je to bilo moguce u takvom stanju stvari bilo za divljenje. Konacno, Remzi je (sa Bejlom) vodja tima koji je doveo svoj tim do prvog mesta, ispred tih Engleza, sto je jos jedan argument da je najbolji (do sada).

 

Sto se Modrica tice, jednostavno ne moze da konkurise jer je izasao u drugoj utakmici u 60. minutu, i sudbina njegove ekipe jos nije jasna (proci ce 99%, ali sacekajmo). 


  • 0

#360 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 21 June 2016 - 13:02

Luka+Modric+Croatia+v+Spain+Group+C+UEFA

 

Neće moći, zna se ko diktira tempo

 

Ne može on,. Ima premalo golova i asistencija.


  • 1