Jump to content


Photo
- - - - -

Grupa D - ESP, CRO, CZE, TUR


  • Please log in to reply
740 replies to this topic

#721 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 22 June 2016 - 01:07

Ma ko spominje noge, samo sam reprezentativno pomerio De Heu u levo :D, da se vidi kako bi bolje bio postavljen, i da taj sut levom iskosa nema puno sanse da prodje u dalji ugao osim ako se ne sutne perfektno, i da se golman ne bi krivio, a svakako bi branio udarac u blizi ugao, cak i sa ovim mizernim odbitkom, koji se desio odmah u sutu, a ne neki metar posle.

I covece, da li je moguce da ti kacis ove suteve iz sredine i poredis ih sa sutom iz mrtvog ugla?! :D

evo ti situacija gde nije primio gol a ostavio je livadu na prvi ugao u koji je i sutnuto.

Spoiler


No, ni ova situacija nije relevanta, svaka situacija je priča za sebe. Gore pomenuta 2 klipa nisu bila da preslikaju ovu situaciju  nego da se vidi da njemu nije nemoguće da skine nešto što ide daleko od njega a jak je šut iz blizine i da otvorenije uglove može da skine ako se ne odbija ni od koga :)
Tako brani čovek, uspeva mu u prethodnih 3 godina. I mnogo teže šuteve, otvorenije uglove je skidao, pogotovo nogama.
 


  • 0

#722 dijego

dijego
  • Members
  • 590 posts

Posted 22 June 2016 - 01:21

Pomislice neko da mi je De Gea j... zenu, ali zavrsicu sa tri player ratingsa koja sam nasao gde je ocenjen kao najgori igrac na terenu i svi su se slozili da nije smeo da tako primi drugi gol, i zavrsio sam na ovu temu - http://www.espnfc.co...down-vs-croatia

 

http://outside90.com...oatia-2-spain-1

 

http://www.goal.com/...2024863/ratings , i neki funny tvitovi: http://www.sportsjoe...an-winner/83871


Edited by dijego, 22 June 2016 - 01:25.

  • 1

#723 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 22 June 2016 - 01:32

Ok, Hrvati pobedili, ja navijao za njih, DDG-u neće da kupi Real zbog kiksa, još ga nemam na fantasy-u. Svi srećni i zadovoljni :)

samo nemoj da kačiš espn-ovu sekciju za fudbal (kontam da je to Delaney davao ocene, pratim čoveka neko vreme, taj ti je irrelevantni prick)

a goal.com ti je možda najgori fudbalski sajt na celom internetu.

To ovako kažem, van ove priče. Mogu i da se složim da je loše reagovao nakon diskusije sa bilo kim na forumu, ali sigurno ne bih nakon čitanja goal.com-a ili espn-a čije ime brukaju ljudi koji pišu o fudbalu i fudbalskim aktuelnostima za tu kuću

 


Edited by Bowie Bolt, 22 June 2016 - 01:33.

  • 0

#724 Jockey888

Jockey888
  • Members
  • 214 posts

Posted 22 June 2016 - 02:26

Jebote da Repka sa skoro B sastavom dobije španjolski prvi sastav. 

 

Za rubriku, vjerovali ili ne.

 

Ja tvrdim sad jednu stvar, a vi se možete svi smijat, u španjolskoj momčadi samo je Iniesta svjetska klasa, svi ostali su samo dobri igrači.

 

Inače, Fabregas je takav propuh od igrača, loše do bola. 

 

Dok Morata garant ima pičku između nogu, uz onu koja mu je pored čela. 

 

Čestitke igračima Repke na pobjedi. 


  • 0

#725 Misssa

Misssa
  • Members
  • 4,171 posts

Posted 22 June 2016 - 02:41

Ramos je world class takođe. Za mene je bio još i onomad kad je prmašivao penale, a ljudi mu se iz neznjanja smejali.


  • 0

#726 lud

lud
  • Members
  • 867 posts

Posted 22 June 2016 - 04:51

Jebote da Repka sa skoro B sastavom dobije španjolski prvi sastav. 

 

Za rubriku, vjerovali ili ne.

 

Ja tvrdim sad jednu stvar, a vi se možete svi smijat, u španjolskoj momčadi samo je Iniesta svjetska klasa, svi ostali su samo dobri igrači.

 

Inače, Fabregas je takav propuh od igrača, loše do bola. 

 

Dok Morata garant ima pičku između nogu, uz onu koja mu je pored čela. 

 

Čestitke igračima Repke na pobjedi. 

Ja govorim od početka prvenstva:izbaci Fabregasa i ubaci Kokea. Španjolska bi izgledala 30% bolje. I što je najgore Del Bosque to hoce napravit protiv Italije. Ali nema veze dobili smo dvostruke europske i svjetske prvake iz 2010. Ni vodstvo ni penal im nisu bili dovoljni,


Edited by lud, 22 June 2016 - 04:53.

  • 0

#727 Lineker

Lineker
  • Members
  • 2,209 posts

Posted 22 June 2016 - 07:38

Gledam sad raspored, Hrvatskoj se otvorio ždreb sa ovom pobedom... Slovačka verovatno u 1/8 finala, pa pobednik meča Švajcarska-Poljska u 1/4 finalu... A u drugoj polovini ždreba Nemačka, Italija, Španija, Francuska, Engleska...


  • 0

#728 raven11

raven11
  • Members
  • 453 posts

Posted 22 June 2016 - 08:05

Ima i nema veze sa ovom temom, ali mi palo na pamet sad kad procitah @Lineker-ov post o otvaranju rasporeda i eventualno polufinale za Hrvate: nikad nisam dokucio koji je razlog nepostojanja utakmice za trece mjesto na EP-u (a pratim ih od 1988.).


  • 0

#729 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 22 June 2016 - 08:13

Šubašić nakon utakmice:  ,, Sačekao sam malo prilikom penala...'' :rotflmao:


  • 1

#730 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 22 June 2016 - 08:57

Ima i nema veze sa ovom temom, ali mi palo na pamet sad kad procitah @Lineker-ov post o otvaranju rasporeda i eventualno polufinale za Hrvate: nikad nisam dokucio koji je razlog nepostojanja utakmice za trece mjesto na EP-u (a pratim ih od 1988.).

Jako slaba posjecenost. Bila je ali su je ukinuli. Naravno, danas to ne bi bio slucaj, al prije 40 godina je bio. Po meni bi ju mogli vratit komotno.
  • 0

#731 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 22 June 2016 - 09:03


Evo, i kad ne igra, on napravi svoje. :D


  • 2

#732 Ne sam Safete

Ne sam Safete
  • Members
  • 29,994 posts

Posted 22 June 2016 - 11:37

Igru ste izanalizirali, ja bih da pohvalim momke iz CRO repke, gledao sam izjave neposredno poslije tekme, definitivno su me kupili! Francuzi dizvinu od danas su mi miljenik br 2.

Skromni, s nogama na zemlji a opet dovoljno smjeli da kazu da ce otici daleko... bez zamuckivanja i bez standardnih fudbalskih fraza. Marko Pjaca iznenadio elokventnoscu, izgleda kao super momak.

 

Eh da i dresovi mi se svidjaju.


  • 1

#733 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 22 June 2016 - 12:05

Dok Morata garant ima pičku između nogu, uz onu koja mu je pored čela. 

?


  • 0

#734 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 22 June 2016 - 12:37

Jebote da Repka sa skoro B sastavom dobije španjolski prvi sastav. 

 

Za rubriku, vjerovali ili ne.

 

Ja tvrdim sad jednu stvar, a vi se možete svi smijat, u španjolskoj momčadi samo je Iniesta svjetska klasa, svi ostali su samo dobri igrači.

 

Inače, Fabregas je takav propuh od igrača, loše do bola. 

 

Dok Morata garant ima pičku između nogu, uz onu koja mu je pored čela. 

 

Čestitke igračima Repke na pobjedi. 

 

što "verovali ili ne"? ispalo je odlično, Čačić je iskusno izveo na teren odmorne igrače protiv umorne Španije i uz malo sreće eto cela 3 boda. da ne govorim što je ovako put do polufinala vrlo izvestan....

svaka čast reprezentaciji Hrvatske, i pre početka EP sam napisao da su oni moj crni konj.

 

u iščekivanju/nadi za nove radosti večeras, u vidu plasmana Islanda u drugi krug, čestitke Hrvatima još jednom. :)

 

edit: da nije bilo ispada onih majmuna protiv Čeha, bilo bi punih 9 bodova u teškoj grupi. za moje poimanje fudbala - impresivno.


Edited by barracuda, 22 June 2016 - 12:45.

  • 0

#735 simple minds

simple minds
  • Members
  • 11,226 posts

Posted 22 June 2016 - 13:13

Svaka čast Hrvatima. Da nije bilo onih retarda koji su prekinuli utakmicu, imali bi svih 9 bodova. Zasluženo.


  • 0