Jump to content


Photo
- - - - -

Grupa C - GER, UKR, POL, NIR


  • Please log in to reply
233 replies to this topic

#61 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 12 June 2016 - 19:12

ja ipak mislim da će se provesti kao Irci. :P

psss gledaj sad taj dinamicni duo Konoplyanka i Yarmolenko


  • 0

#62 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 12 June 2016 - 19:14

Gogy koji švabonjzi :D kako precenjeni majke ti, mogu samo biti potcenjeni. Lewa, Krihoviak, Pišček, Milik, Glik, Puma, to su sve dobri igrači, dokazani. Evo i ovaj Kaputska mi deluje kao real deal. Nema nista precenjeno kod njih, mozda samo šuntavi golman.

 

Mah, sličnu ekipu su imali i na domaćem EP, kobajagi uau tim. Izvini, ali ekipu, koju je Slovenija izvozala 3-0 (jeste, prošlo je nekoliko godina) i pregazila da ni danas ne znaju, šta im se desilo, ja ne mogu da poštujem. :wicked:  Uvek su Poljaci 'skriveni favoriti', 'opasan tim', 'jaka imena' ali nije sve u tome. Oni su chokeri i ostaće chokeri. Podbace kad je najbitnije.


  • 3

#63 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 12 June 2016 - 19:16

Ih, kako moze da bude isti tim kad su Milik i Krihoviak bili decurlija. Glik nije bio formiran igrac, pa ni Pišček. Lewa još nije bio world class.
  • 0

#64 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 12 June 2016 - 19:19

Ovaj Lazarevic unosi i Simeunovica lagano :o torzo i nema neki (koj ce mu k****) , ali noge taj neki Lovernj bistialiti
Lele pogresan topik
  • 2

#65 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 12 June 2016 - 19:24

Ih, kako moze da bude isti tim kad su Milik i Krihoviak bili decurlija. Glik nije bio formiran igrac, pa ni Pišček. Lewa još nije bio world class.

 

Lewa i Blazcikovski su valjda tada već harali u Borusiji i na osnovu toga i činjenice da su domaćini, neki su ih već videli makar u polufinalu.

 

EDIT: a grupa im bila sa Grcima, Česima i Rusima. ^_^


Edited by Gogy, 12 June 2016 - 19:26.

  • 0

#66 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 12 June 2016 - 19:25

psss gledaj sad taj dinamicni duo Konoplyanka i Yarmolenko

 

Švabe da ne nabrajamo.

 

Spoiler


  • 1

#67 Krsm@

Krsm@
  • Members
  • 469 posts

Posted 12 June 2016 - 19:35

Mah, sličnu ekipu su imali i na domaćem EP, kobajagi uau tim. Izvini, ali ekipu, koju je Slovenija izvozala 3-0 (jeste, prošlo je nekoliko godina) i pregazila da ni danas ne znaju, šta im se desilo, ja ne mogu da poštujem. :wicked:  Uvek su Poljaci 'skriveni favoriti', 'opasan tim', 'jaka imena' ali nije sve u tome. Oni su chokeri i ostaće chokeri. Podbace kad je najbitnije.

 

Da, bas slicnu, zapravo toliko slicnu da samo pet igraca iz te ekipe igra danas u ovoj. 

I da, zaista je relevantno to sto je neka Slovenija izvozala tadasnju Poljsku pre ko zna koliko godina. 

 

I kako si to "uvek" rekao da su skriveni favoriti, kada im je ovo tek trece takmicenje u istoriji ? Kada su imali kvalitetan tim na SP, obicno su i isli do kraja kao sto je to bio slucaj u generacijama Latoa i Bonieka.


  • 0

#68 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 12 June 2016 - 20:04

uhh


  • 0

#69 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 12 June 2016 - 20:14


Mah, sličnu ekipu su imali i na domaćem EP, kobajagi uau tim. Izvini, ali ekipu, koju je Slovenija izvozala 3-0 (jeste, prošlo je nekoliko godina) i pregazila da ni danas ne znaju, šta im se desilo, ja ne mogu da poštujem. :wicked:  Uvek su Poljaci 'skriveni favoriti', 'opasan tim', 'jaka imena' ali nije sve u tome. Oni su chokeri i ostaće chokeri. Podbace kad je najbitnije.


 
Da, bas slicnu, zapravo toliko slicnu da samo pet igraca iz te ekipe igra danas u ovoj. 
I da, zaista je relevantno to sto je neka Slovenija izvozala tadasnju Poljsku pre ko zna koliko godina. 
 
I kako si to "uvek" rekao da su skriveni favoriti, kada im je ovo tek trece takmicenje u istoriji ? Kada su imali kvalitetan tim na SP, obicno su i isli do kraja kao sto je to bio slucaj u generacijama Latoa i Bonieka.

čitaj pažljivije - sličnu u stilu uau faktora. faktora 'mogli bi', 'imaju opasna imena'... i slično.

drugo, 'uvek' se odnosilo na poslednjih nekoliko godina - otkada su lewa i blažikovski harali u dortmundu.. praktično svake kvalifikacije ih svrstaju u one 'jake' ekipe. tu mislim medije, ne jakosne grupe, koje se prave prilikom svakog ždreba. kad im se čak i usere odraditi kvalifikacije kako treba, sami se svrstaju u velesile - kao što si i sam primetio - bez nekih večih argumenata.

Poslano z mojega SM-N9005 z uporabo Tapatalk


  • 0

#70 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 12 June 2016 - 20:16

Ako neko voli filmove o fudbalu, preporucujem Shooting for Socrates, o nastupu Severne Irske na Mundijalu 1986.

 

Dobar film

 


  • 1

#71 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 12 June 2016 - 20:18

Lewa i Blazcikovski su valjda tada već harali u Borusiji i na osnovu toga i činjenice da su domaćini, neki su ih već videli makar u polufinalu.

 

EDIT: a grupa im bila sa Grcima, Česima i Rusima. ^_^

Dobro i da su harali uveliko (samo što je Lewa bolji sad nego tad) kakve to veze ima, kad sad pored njih imaju još nekoliko vrhunskih igrača. Krihoviak, Milik, Glik, Pišček...
Jbmlg kako možeš da poistovećuješ tim sa 2 igrača dobra sa timom koji maltene je na svakoj poziciji pokriven sa vrhunskim igračem.


  • 0

#72 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 12 June 2016 - 20:21

Sudija težak slepac... Nemci jaki, prejaki.
  • 0

#73 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 12 June 2016 - 20:22

deutschland krenuo. eins Poslano z mojega SM-N9005 z uporabo Tapatalk
  • 0

#74 Krsm@

Krsm@
  • Members
  • 469 posts

Posted 12 June 2016 - 20:22

Pitanje je hoce li Ukrajinci pipnuti loptu ovde.
  • 0

#75 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 12 June 2016 - 20:27

Dve dobre odbrane Nojera.... 


  • 0