Jump to content


Photo
- - - - -

Slovenija


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#16 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 12 June 2016 - 22:56

Ja razmišljam da krajem avgusta skočimo tamo negde, trilema je SLO, Lošinj ili Portonovo...


  • 0

#17 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 16 June 2016 - 14:47

Kamo neki utisci, jeste li stigli ili jos putujete?
  • 0

#18 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 16 June 2016 - 23:39

Evo utisak: samo jedem :D
Ako zanemarim i jurcanje tamo ovamo, mislim sto je super, za sta sam putovala ako necu non stop da budem na nogama.
Pa utisak generalno je kao sto sam i ocekivala - mozda i ucitavam :) lepa zemlja, mali lep grad, ljudi zive mnogo lagodnije, sve je cisto i sredjeno. E da, i ljudi su mnogo fini i nasmejani, osim danas u Hoferu ali to cemo zaboraviti :)
Ali nije moja projekcija, jeste tako. Kapiram da cu se smoriti kad se vratim.
E sad deo u kome sam takodje bila u pravu: ne moze, jako smo ograniceni bebecom netrpeljivoscu premavoznji i to je to. Preplakao je pola puta , tome se ni u onoj verziji nisam nadala. Juce tu 10 min voznje i vrisak. Dakle, od obale nema nista, tim pre kazu da pocinju guzve. Hvala na preporukama, ali to ce ipak sacekati drugi put. Na Bled cemo ici. A opet, ima dosta i u Ljubljani da se vidi,pogotovo vidjanja s rodbinom, ali i ovako....:) kad budem bila na kompu stavicu neku sliku, s telefona numem.

Edited by John Finn's Wife, 16 June 2016 - 23:43.

  • 0

#19 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 17 June 2016 - 07:28

Ja razmišljam da krajem avgusta skočimo tamo negde, trilema je SLO, Lošinj ili Portonovo...

 

Nema trileme. Losinj!!!  :wub:


  • 0

#20 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 17 June 2016 - 20:03

Nema trileme. Losinj!!!  :wub:

 

Već sam bio. Nema greške, ali Portonovo, Ića, druga domovina....


  • 0

#21 markoizkule

markoizkule
  • Members
  • 1 posts

Posted 16 November 2017 - 09:08

Isao ove godine za Slo motorom sa curom. Svako ko uziva u voznji, ili autom ili motorom..ili biciklom, obavezno maršuta Tolmin - Bovec.

Ja sam isao iz Rijeke preko Postojne i Idrije prema Tolminu i posle Bovec. Cilj nam je bio najviši put i jedan od najlepsih puteva u SLo generalno a to je planinski vrh Mangart. Ulaz kolima/motorom se placa 5 eura.

 

Ko želi može da pogleda moje snimke. Priroda je zanimljiva i zagarantovan je dobar provod.

 

- put kroz Sloveniju

 

- penjanje na vrh Mangart


  • 0