Jump to content


Photo
- - - - -

Pripremne utakmice za Evropsko prvenstvo


  • Please log in to reply
70 replies to this topic

#46 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 20 May 2016 - 22:04

Od jacih Belgijanci, od slabijih Islandjani

 

Htedoh da napisem isti post, al ustedeo si mi slova.  :lol+:

 

Aj dodacu da bih navijao za Holandjane da su se plasirali, al jebiga. 


  • 0

#47 niko69

niko69
  • Members
  • 4,580 posts

Posted 21 May 2016 - 20:48

Ima li neko da skuplja sličice? :blush:

 

Fali mi jedno 200 komada, pa radi menjaže.

Imas PM.


  • 0

#48 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 22 May 2016 - 16:46

22 May
England v Turkey

 

pssk2.png18:15


  • 1

#49 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 22 May 2016 - 17:30

Kean iz oPsajda za 1:0 ,Cahanoglu postize prvi gol za tursku u susretima sa Engleskom (11 utakmica )


  • 0

#50 Faradejev kavez

Faradejev kavez
  • Banned
  • 417 posts

Posted 23 May 2016 - 18:59

Istina, svi najbolji (osim Lovrena) su na popisu, oni koji su zdravi naravno. Za sada što se toga tiče nemam nekih prigovora. Al vidjet ćemo kako će izgledat završni popis i tko će sve upisat minute na Euru.

 

Zašto neće biti Lovrena?


  • 0

#51 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 23 May 2016 - 19:24

Zašto neće biti Lovrena?

 

Naljutio se što ga je Čačić na prijateljskoj s Mađarima u Budimpešti poslao na zagrijavanje a nije ga uveo u igru. U biti samoinicijativno je nakon 10-15 min ( ovisi koga pitaš) prekinuo zagrijavanje i sjeo nazad na klupu. To i ne bi bio nerješiv problem, ali je par dana nakon toga izašao u novine s interviewom u kojem je rekao da ili će bit u 11, ili neće ni ić u Francusku. Jbg. šta god ja mislio o Čačiću, on tu nije imao puno manevarskog prostora.


Edited by Bugl Khan, 23 May 2016 - 19:25.

  • 2

#52 Fantom slobode

Fantom slobode
  • Members
  • 588 posts

Posted 24 May 2016 - 21:10

@UEFAEuros_2016

Breaking News: Rafael Varane ruled out of the European Championships. Adil Rami will replace him.

Ozbiljan udarac za njih. Ionako im je klimava odbrana. Dosta smanjene sanse za EP, a mislio sam da stavim pare.


  • 0

#53 crveno - beli

crveno - beli
  • Members
  • 6,335 posts

Posted 27 May 2016 - 00:15

Vidim ne pise se ...

Od simpaticnih reprezentacija tu su svi timovi sa ostrva osim Engleske, Island, Slovacka, Albanija, Rusija, Poljska i Portugal ... jbg, volim te price o ekipama koje su bile znj. sesir ali su napredovale do ucesca na prvenstvu ...


  • 0

#54 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 27 May 2016 - 13:53

27 May

Czech Republic v Malta
Wales v Belarus

Croatia v Moldova 20:30 HRT2_Logo_aktuell.jpg
England v Australia 20:45 pssk1.png

Republic of Ireland v Netherlands 21:00 logo_tvarenasport4_s.png


Edited by Baros, 27 May 2016 - 13:58.

  • 2

#55 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 27 May 2016 - 19:55

Rashford  :hail:


  • 0

#56 Matija76

Matija76
  • Members
  • 4,032 posts

Posted 28 May 2016 - 02:09

Francuzi na domacem terenu su uvek favoriti, ovog puta imaju i sasvim lepu ekipu, ali ako bi trebao da bacim pare na neku ekipu, to bi bila sigurno Spanija.

 

Nemci jesu prvaci sveta, ali ne znam, nisu mi bili ubedljivi u kvalifikacijama. Ne sumnjam da ce Lev da promesa tim, pogotovo imajuci u vidu da su neke poluge tima sa SP u fazi odlaska sa scene. Jaci su za Rojsa ovog puta i imaju Ozila koji je odigrao jako dobru sezonu. I kad se sve kaze o Nemcima, na kraju kod njih dolazi do izrazaja ono sto druge reprezentacije nemaju ni blizu, a to je sposobnost da im igraci u toj istoj reprezentaciji igraju bar za nijansu bolje nego u svojim klubovima! 

 

Voleo bi da vidim napokon Belgijance da odigraju u skladu sa kvalitetom igraca koje poseduju, bili bi prava zver od ekipe, ali mozda to nikad ne budemo ni videli.

 

Iz potaje, nekoj velikoj ekipi bi Hrvatska mogla da pomrse racune, ali samo pod uslovom da nekako uspeju da prikriju nedostatak kvaliteta poslednje linije. Kod njih je ogromna razlika u kvalitetu izmedju poslednje linije i ostatka tima.

 

I opet na kraju, ako se pogleda sta treba da ima sampionski tim na nekom ovakvom turniru, imajuci u vidu kvalitet, iskustvo, mogucnost rotacije i transformacije, treba samo pogledati na sastav Spanije. Mislim da je time sve receno...


  • 1

#57 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 28 May 2016 - 16:33

Sakho ce moci da igra na EP za Francusku ... Komedija od Uefe je pogresila to sto je uzimao nije na ban listi :lol:


  • 0

#58 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 28 May 2016 - 17:12

28 May
Switzerland v Belgium

 

1:2 Lukaku, De Brujne za Belgiju. Dzemaili za Svajcarsku


  • 1

#59 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 30 May 2016 - 09:57

Jbt, svi igraju međusobno ili protiv jakih reprezentacija koje se nisu plasirale, jedino mi podižemo samopouzdanje s Moldavijom i San Marinom. Još i to nije prošlo kako smo očekivali 1:0 s Moldavijom. Jbt, mogli su igrat protiv nekih niželigaša. Mislim, jebeni San Marino, kakva provjera se tu može napravit? Ako već Čačić kenja da mu te utakmice služe da vidi ko će uć u 23. Šta, netko će dominirat protiv San Marina i osigurat si mjesto za Francusku. Ok, mogu progutat Moldaviju, fali ti 5 igrača iz prvih 11 pa radiš provjeru sa slabijom reprezentacijom. Ali u punom sastavu provjera protiv San Marina, ne ide mi u glavu. Velim, niželigaš ili međusobno na treningu je bolja provjera.


  • 0

#60 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 30 May 2016 - 22:15

Francuzi ipak dobiše Kamerun :D NIsam gledao, samo video rezultat al pred kraj Kamerun izjednačio na 2:2 i odmah potom Francuzi za konačnih 3:2. 


  • 0