Jump to content


Photo
- - - - -

Pripremne utakmice za Evropsko prvenstvo


  • Please log in to reply
70 replies to this topic

#31 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 19 May 2016 - 20:00

Za Engleze naravno ali i za Italijane da roknu Nemce... nista mi ne predstavlja vece zadovoljstvo nego da gledam kako iz Italijani odradjuju sa pola gasa.
  • 1

#32 threepwood

threepwood
  • Members
  • 12,792 posts

Posted 20 May 2016 - 00:45

Od jacih Belgijanci, od slabijih Islandjani


  • 1

#33 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 20 May 2016 - 02:26

Nema čovek za koga da navija :(

Jel se sećaš prošlog svetskog?  :kece:


  • 0

#34 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 20 May 2016 - 08:43

Ja cu za Hrvatsku. Jbg. razum kaže jedno, al znam kad počne da ću opet bit na iglama


  • 0

#35 Miskooo

Miskooo
  • Members
  • 4,089 posts

Posted 20 May 2016 - 11:15

Pa normalno.
I mi bi za Srbiju, al prc. 😀
  • 2

#36 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 20 May 2016 - 11:41

Pa normalno.
I mi bi za Srbiju, al prc.

 

Ma naravno. Htio sam reć da je kod nas, među ljudima, dosta loša atmosfera trenutno što se tiče reprezentacije. Dosta ljudi uopće više ne prati reprezentaciju, čak ima nemali broj onih koji navijaju protiv. Jednostavno ju više ne doživljavaju svojom. Ne zna se koliko će naših navijača ići u Francusku, da li će ih ići jako malo, što bi prije nekoliko godina bilo nemoguće jer je reprezentacija na svakom Euru imala ogromnu podršku. I izbornik i igrači su u medijima komentirali taj odnos ljudi prema repki. E sad, meni je sve to jasno, i reprezentacija nažalost nije više ono što je bila, ali ja ne mogu da ne navijam za njih. Još uvijek mi se čini da reprezentacija nije potpuni trulež kao npr. GNK. E sad, da li je to moje samozavaravanje ili je stvarno tako ne znam, ali još uvijek navijam za Hrvatsku.


  • 0

#37 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 20 May 2016 - 12:00

Ma naravno. Htio sam reć da je kod nas, među ljudima, dosta loša atmosfera trenutno što se tiče reprezentacije. Dosta ljudi uopće više ne prati reprezentaciju, čak ima nemali broj onih koji navijaju protiv. Jednostavno ju više ne doživljavaju svojom.

Ovde je takva situacija godinama. Više se ljudi obraduju uspesima večitih rivala, nego reprezentacije. Zato su i "pobegli" iz Beograda, obzirom da bi tribine bile polu prazne. Dokaz ti je meč sa Portugalom, gde bi stadion bio skoro prazan da ga nisu popunjavali planski sa klincima i slično.

 

Ok. Druga je priča kada gostuju reprezentacije Hrvatske ili Albanije, tada je to super mesto za prosipanje nacionalističkih ideja, ali to nema veze sa  niti sa reprezentacijom, niti fudbalom.


  • 1

#38 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 20 May 2016 - 12:14

Vjerujem. Ali je kod nas ta reprezentacija uvijek imala status nečeg posebnog. Možda je izlizana riječ, fraza, ali baš je postojao taj kult reprezentacije. Bila je nešto oko čega su se svi u državi, i van nje slagali. U zadnjih par godina to se nažalost počelo mijenjati. Igrači se opraštaju, odbijaju igrat za reprezentaciju, to je npr. prije bilo nezamislivo, navijači joj okreću leđa, na klupu se postavljaju diletanti. Onak, kao da zadnja stvar koja je valjala u Hr nogometu polako odlazi u kuratz.


Edited by Bugl Khan, 20 May 2016 - 12:15.

  • 0

#39 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 20 May 2016 - 14:20

Pa normalno.
I mi bi za Srbiju, al prc.

:lol+:


  • 0

#40 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 20 May 2016 - 14:38

Tako je i kod nas krenulo kad su ljudi shvatili da je mafija preuzela sve fudbalsko. Ali jbg ljudi moraju da ukapiraju da se u fudbalu mnogo para vrti, negde više nego i u nekim jakim kompanijama a gde je para znate ko će uvek da bude odmah tu ubačen... politika, tajkuni, organizovan kriminal sve je to povezano. 

 

Ali mi nije baš najjasniji takav stav ljudi u Hrvatskoj u pogledu reprezentacije? Poznata mi je situacija što se tiče toga i čini mi se da ste baš samokritični. Evo recimo ako pogledamo ovaj sastav koji ise na euro realno to bi trebalo da bude to. Znam da mnogi recimo bi hteli da se reše Srne koji godinama nije odigrao ništa za nacionalni tim ali ne idu takvi rezovi baš tako, ne može sad neki trener da dođe i da kaže e Srna ajd sad pali iz reprezntacije. Možda bi to poteglo nezadovoljstvo kod cele ekipe, kod nekih igrača? Kod novinara isto pa kad oni krenu da spinuju spasavaj se ko može. 

 

Mislim da je ovaj spisak najbolje što Hrvatska trenutno ima. Poznati iskusni igrači koji čine godinama okosnicu ekipe + zaista talenti koji zaslužuju da budu tu poput Pjace, Ćorića, Halilovića. Opet to su sve igrači Dinama ali jel kriv neko Hajduku što recimo Vukušić il Radošević se nisu razvili u željenom pravcu pa bi sad i oni imali igrače u reprezntaciji.? 

 

A što se tiče saveza i stvari vezanih za njega džabe je to kritikovati jer jednostavnu i kod nas i kod vas glavni ljudi tamo ne mogu doći koji su pošteni i koji nemaju mrlje u svojoj prošlosti. Tako je jebiga. Ostaje jedino nada da ti koji dođu žele raditi u interesu fudbala više nego oni prethodni i to je to.


  • 0

#41 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 20 May 2016 - 14:58

Istina, svi najbolji (osim Lovrena) su na popisu, oni koji su zdravi naravno. Za sada što se toga tiče nemam nekih prigovora. Al vidjet ćemo kako će izgledat završni popis i tko će sve upisat minute na Euru.


  • 0

#42 Chaos Is Me

Chaos Is Me
  • Members
  • 16,595 posts

Posted 20 May 2016 - 15:14

Ima li neko da skuplja sličice? :blush:

 

Fali mi jedno 200 komada, pa radi menjaže.


  • 0

#43 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 20 May 2016 - 15:24

Ima li neko da skuplja sličice? :blush:

 

Fali mi jedno 200 komada, pa radi menjaže.

Samo ako imaš za onaj ciganjski album, ovaj nisam uzeo iz principa. Em su sjebali album sa onim sličicama iz tri dela, em su tu Island, Albanija, Serverna Irska, Vels, pa mi muka što nema nas :)


Edited by DonJuan, 20 May 2016 - 15:24.

  • 0

#44 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 20 May 2016 - 15:28

Jaooo ja nisam imao neki album još od EP-a 2008.  :(  A jeste fora.


Edited by dzone87, 20 May 2016 - 15:28.

  • 0

#45 simple minds

simple minds
  • Members
  • 11,226 posts

Posted 20 May 2016 - 18:32

Ima li neko da skuplja sličice? :blush:

 

Fali mi jedno 200 komada, pa radi menjaže.

baš je loše urađen album


  • 0