Jump to content


Photo
- - - - -

Samo Jako....


  • Please log in to reply
1346 replies to this topic

#976 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 25 March 2017 - 15:23

Kraj vica...


Vic je kada neko glasa za konja.
  • 0

#977 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 25 March 2017 - 15:47

Vic je kada neko glasa za konja.

 

 

I to ima malo dublji smisao, ali ti to ne bi mogao da dohvatiš...

 

Vic je kada se u petak u jugovićkoj kafani (gde sa zemljacima raspravljaš o visokoj politici - Kremlj, Bela kuća, Putin, Tramp) odvališ od loše gazdine brlje pa ti se sutradan u podne priviđaju konji s krilima, jednorozi, kentauri...


  • 4

#978 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 25 March 2017 - 15:57

I to ima malo dublji smisao, ali ti to ne bi mogao da dohvatiš...

Vic je kada se u petak u jugovićkoj kafani (gde sa zemljacima raspravljaš o visokoj politici - Kremlj, Bela kuća, Putin, Tramp) odvališ od loše gazdine brlje pa ti se sutradan u podne priviđaju konji s krilima, jednorozi, kentauri...


Kad si vec tako dobro upoznat sa 'jugovickim' kafanama mogao bi da mi preporuchish neku poshto za ovih 18 godina nisam posecivao.

Nemash pojma koliko lupetash i koliko si u loshem tripu.
  • 1

#979 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 25 March 2017 - 16:00

Vic je kada neko glasa za konja.

Neće svi za AV.. ;)


  • 0

#980 Doc Holliday

Doc Holliday
  • Members
  • 3,537 posts

Posted 25 March 2017 - 16:01

Vic je kada neko glasa za konja.

 

 vic je i kad neko glasa za Tomu diplomu stiroporca

 

u ovoj zemlji je sve vic.  i to crni humor monty pitona....

 

  beli je samo onaj ogoljeni vic a ne uvijen u oblande


  • 1

#981 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 25 March 2017 - 16:03

...

 

... kraj vica...

 

Kraj tog vica je bio i pre nego je poceo.

 

Ostalo je samo kreveljenje.

 

...


  • 0

#982 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 25 March 2017 - 16:22


I to ima malo dublji smisao, ali ti to ne bi mogao da dohvatiš...
 
Vic je kada se u petak u jugovićkoj kafani (gde sa zemljacima raspravljaš o visokoj politici - Kremlj, Bela kuća, Putin, Tramp) odvališ od loše gazdine brlje pa ti se sutradan u podne priviđaju konji s krilima, jednorozi, kentauri...


Koji dublji smisao? Da pokažeš kako je konj iznad srpskih političara? Mo'š misliti, ala ste ih z.
Hahaha, koji ste vi paceri i kako vas vozaju kafandžije!
O kakvim kafanama pričaš? Takvih nema kod mene.
  • 0

#983 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 25 March 2017 - 16:45

 vic je i kad neko glasa za Tomu diplomu stiroporca

 

u ovoj zemlji je sve vic.  i to crni humor monty pitona....

 

  beli je samo onaj ogoljeni vic a ne uvijen u oblande

 

 

 

Jel ti misliš da išta od toga ukače ovi što cene da se floskula Srbija izvozi pamet odnosila na njih?

 

:lol:

 

 

Evo ti primer gastoza iznad.


  • 2

#984 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 25 March 2017 - 16:54

Jel ti misliš da išta od toga ukače ovi što cene da se floskula Srbija izvozi pamet odnosila na njih?

 

 

 

 

Evo ti primer gastoza iznad.

 

Vidish ...... ja se, dece mi :lol+:  nisam smatrao 'mozgom' kada sam otishao i dugo godina posle odlaska ........... tek sada, sa ove vremenske, geografske i starosne distance ........ i kada vidim vas nesrecnike i kad chitam kako ste zaostali, zatucani, lakoverni i tupavi i kako vas vozaju mnogo, neuporedivo gluplji od mene ........ smatram se prilichno inteligentnim  :lol+: .... i zato vam hvala braco.

 

Da nije vas ........  ovde bi samo bio jedan od 35 miliona gradjana koji zive prilichno dosadan, kako bi gospodin Prangija rekao - shvajcarski/nemachki usrani nesrBski zivot  :rotflmao:


Edited by Denis Jasharevic, 25 March 2017 - 17:25.

  • 2

#985 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 25 March 2017 - 17:09

 
 
 
Jel ti misliš da išta od toga ukače ovi što cene da se floskula Srbija izvozi pamet odnosila na njih?
 
:lol:
 
 
Evo ti primer gastoza iznad.


Nisam radio IQ test ali kontam da im je bila dovoljna moja diploma i što brzo učim. A sad, možda i ne kapiram filozofiju konja u srpskoj politici, a i koji će mi to? Vidim da ni vama ne koristi. Baciće se tih 10- 15 % glasova i nikom ništa.

  • 0

#986 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 25 March 2017 - 17:17

 

 

kako bi gospodin Prangija rekao - shvajcarski/nemachki usrani nesrBski zivot  :rotflmao:

 

jao on je to stvarno rekao  :ajme: 

 

`fuj bljak zapadnjacka cistoca, finoca i disciplina

fuj bljak njihov red i rad,

ziveo opusteni srbovski smrad`

 

 

....da sam narod kome se ovaj lik obraca bila bih totalno zbunjena - ko sta gde wtf :lol+:
 


  • 1

#987 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 25 March 2017 - 17:17

Vidish ...... ja se, dece mi :lol+:  nisam smatrao 'mozgom' kada sam otishao i dugo godina posle odlaska ........... tek sada, sa ove vremenske, geografske i starosne distance ........ i kada vidim vas nesrecnike i kad chitam kako ste zaostali, zatucani, lakoverni i tupavi i kako vas vozaju mnogo, neuporedivo gluplji od mene ........ smatram prilichno inteligentnim  :lol+: .... i zato vam hvala braco.

 

Da nije vas ........  ovde bi samo bio jedan od 35 miliona gradjana koji zive prilichno dosadan, kako bi gospodin Prangija rekao - shvajcarski/nemachki usrani nesrBski zivot  :rotflmao:

 

 

:lol:

 

 

Kada odem preko kod mojih prijatelja (koji nisu Srbi) crvenim i sramotim se zbog vas takvih tamo. Ubeđujem ih neuspešno da niste svi takvi prosti, bandoglavi, zatucani pajseri neuklopivi u sredinu u koju su otišli (i zbog toga vam je ovaj forum iz matice prozor u svet), kojima praziluk još iz dupeta viri.

 

Naravno da nisu svi koji ovde pišu takvi, ali se većina uklapa u stereotip. Ti si jedinica mere za to.


  • 10

#988 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 25 March 2017 - 17:20

:lol:

 

 

Kada odem preko kod mojih prijatelja (koji nisu Srbi) crvenim i sramotim se zbog vas takvih tamo. Ubeđujem ih neuspešno da niste svi takvi prosti, bandoglavi, zatucani pajseri neuklopivi u sredinu u koju su otišli (i zbog toga vam je ovaj forum iz matice prozor u svet), kojima praziluk još iz dupeta viri.

 

Naravno da nisu svi koji ovde pišu takvi, ali se većina uklapa u stereotip. Ti si jedinica mere za to.

 

Sumnjam brale da bi ti mogao pored mene da crvenish, shto se ne bi moglo reci obratno, ali dobro ....... forum je, trpi sve ....... samo ti idi okolo, stavljaj nam praziluke u doope i vodi nas u jugovicke kafane ....... mozda ti se i posreci.


  • 1

#989 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 25 March 2017 - 17:24

jao on je to stvarno rekao  :ajme:

 

`fuj bljak zapadnjacka cistoca, finoca i disciplina

fuj bljak njihov red i rad,

ziveo opusteni srbovski smrad`

 

 

....da sam narod kome se ovaj lik obraca bila bih totalno zbunjena - ko sta gde wtf :lol+:
 

 

Ma kakvi zbunjeni ....... potrefio ih u zicu :rotflmao: , nece ni oni takav zivot, sterilan, da ne kazem ushtrojen.

Shto bi rekao ugledni struchjak za srBska pitanja, gospodin Milenko Puzigaca ...... to hoce da ludiiiiii, da besni ...  :lol+:


  • 0

#990 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 25 March 2017 - 17:24

Sumnjam brale da bi ti mogao pored mene da crvenish, shto se ne bi moglo reci obratno, ali dobro ....... forum je, trpi sve ....... samo ti idi okolo, stavljaj nam praziluke u doope i vodi nas u jugovicke kafane ....... mozda ti se i posreci.

 

 

 

Da si se ti tamo uklopio i da je sve to kao što pričaš, znaš li ti, brale jel da, koliko bi tebi sevala paja za Srbijom, a još više da pišeš na nekom opskurnom forumu iz matice.

 

Ne, burazeru, ti onda nemaš s kim da izmeriš kiticu, jer tamo je svima veća. Dođeš, siroma, ovde da se dupetaš kako si uspeo u životu :lol:


  • 6