Jump to content


Photo

Buducnost seksa, zablude proshlosti .....


  • Please log in to reply
223 replies to this topic

#91 boktemazo

boktemazo
  • Banned
  • 1,342 posts

Posted 10 February 2016 - 15:39

 Sve u svemu, sa tom devojkom sam ostao i sad cekamo bebu, tako da je prica hepi end. 

 
Nije te ostavila znajuci kroz kakve si muke pros'o.  ;)

To je sustina. Kad je videla kroz sta sam prosao zbog nje morala je da se uda za mene :) :D
  • 0

#92 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 10 February 2016 - 15:43

U mom sluchaju religija se zvala fimoza, ali naravno, svako bira sebi frizuru. Samo kazem da je vishe plus nego minus, lichno vidjenje.

Edited by Denis Jasharevic, 10 February 2016 - 15:48.

  • 0

#93 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 10 February 2016 - 15:44

Nije te ostavila znajuci kroz kakve si muke pros'o. ;)


Krvavo je on to zaradio.
  • 2

#94 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 10 February 2016 - 15:50

Krvavo je on to zaradio.

Sta sve muskarac nije u stanju da uradi za tu stvar, kad covek nije izgin'o.


  • 0

#95 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 10 February 2016 - 16:02

Yebiga .... Umesto Ron Jeremy ispade Ron Jeremija (TM Magnus/Bunker).
  • 1

#96 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 10 February 2016 - 16:18

Yebiga .... Umesto Ron Jeremy ispade Ron Jeremija (TM Magnus/Bunker).

Valjda funkcionise bolje nego Jeremija, onaj nikad p…. nije video.


  • 0

#97 nijesvejedno

nijesvejedno
  • Members
  • 290 posts

Posted 10 February 2016 - 17:27

Sa godinama se menjaju kvantitet i kvalitet. Ovaj prvi se smanjuje, a ovaj drugi povecava. I sve je to normalno.Ono 2-3 puta dnevno se pretvori u 2-3 puta nedeljno.
Ali da ne generalizujem ima nas i koji smo vecito gladni :blush:

Bogougodno telo i lik su naravno pozeljni i dobrodosli, ali ono sto je za mene najveci kvalitet koji sex-partnerka moze da ima je upravo - GLAD  :)


Edited by nijesvejedno, 10 February 2016 - 17:29.

  • 1

#98 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 10 February 2016 - 18:45

To je sustina. Kad je videla kroz sta sam prosao zbog nje morala je da se uda za mene :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=MXvpwhAG26Y

Jes` dobio "udarnicku znacku"?  :lol+:


  • 0

#99 boktemazo

boktemazo
  • Banned
  • 1,342 posts

Posted 10 February 2016 - 19:09



Jes` dobio "udarnicku znacku"?  :lol+:

Bar da jesam, pa da kazem da je vredelo, ovako ćorak - dobre stvari se brzo zaborave! :( :D
  • 0

#100 Saveta

Saveta
  • Members
  • 41 posts

Posted 11 February 2016 - 11:55

Nazvacemo to greskom zbog nezrelosti i mladosti. :DUpoznao devojku i nesto mi flipnulo da budem veci alfa muzjak nego sto ocigledno jesam. Nekih 6-7 dana bili kod mene, bilo leto, odmori, prevelike vrucine za setnju u toku dana. Posle par dana glumljenja Rona Dzeremija skontam prilikom mokrenja da sam naneo sebi lakse telesne povrede, ali kontam - jebi ga sad, bice bolje, mazi Pavlovicevu i proci ce (kad ona ode kuci). Negde pred kraj tog intervala od nedelju dana nisam mogao kako treba da odem do wc-a, tj. mokrio sam kao devojka i tu se zavrsi cela ta seansa i devojka ode kuci. Nedugo zatim (par dana posle) sednemo u kola i otputujemo na jednu planinu u Bosni, priroda, izolacija, nesto sto sam uvek voleo. Do tada uredno mazao neki kortikosteroid (Belogent) koji su mi prepisali i Pavlovicevu mast. Isto vece kad smo dosli doslo je do odnosa koji je prekinut jer je frenulum doslovce pukao, otkacio se, kako god da nazovemo. Sta cu, seo u kola, dosao do KBC-a Bezanija i tu me odmah operisali. Lokalna anestezija, opsti hirurg i jos par stazista. Sve je proslo kroz sprdnju "doktore, ne skracuj ga dodatno, matere ti", "ode ponos", "dosao malisa na frizuru", "vid ćune, prava pionirska" i slicno, ali uzasan osecaj dok posmatras kako ti skalpelom i nekim nalik makazama "sredjuju" polni organ. Najveci utisak svega toga je zaista kolicina krvi, ni dan danas ne verujem u ono sto sam video. :wacko:Sve u svemu, sa tom devojkom sam ostao i sad cekamo bebu, tako da je prica hepi end. Uvek budite svesni svojih (ne)mogucnosti! :D


Hihihi pavloviceva mast,"melem za sve boljke"
  • 0

#101 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 11 February 2016 - 14:43

Vaistinu tabu...

Literatura s'kraja XX i početkom XXI veka je krenula da ga raskrinkava i desakralizuje, no čini mi se da je zalogaj preveliki, te da će humanoidi nastaviti da polusvesno mute u mraku očekujući da im neko, nešto drugo, upali svetlo i pokaže put...

Naravno, fiasko Esalen/Mai '68/New Age pokreta je ostavio društvo u vrlo nezahvalnom položaju: Hiperindividualizacija i konzumerizam s'jedne, te virtualizacija interakcija sa druge, bez mogućnosti racionalizacije diskursa te pronalaženja nove duhovnosti koja bi donela neki smisao koji ne sputava i ne zamenjuje samoostvrenje, već otvara nove mogućnosti nekog budućeg "mi"...

Šetajući juče po gradu, na pešačkom stoje dve srednjoškolke, neadekvatno obučene za vetrovito i hladnjikavo vreme u Parizu. Jedna, ona što je perfektno našminkana, sa sređenom kosom i dugačkim nožicama koje prkose februarskom sivilu i i razvijenim grudnim košem koji se nazire ispod neke sweat shirt à la mode, diže glavu i počne da me meri. Onako opušteno me 'zove' da je i ja izmerim, no tamne naočare reflektuju nepoznanicu i navode je na introspekciju. Sexualno temporalni paradox...

( jeb'o, nejeb'o - kurcu vreme prodje ) :)
  • 0

#102 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 11 February 2016 - 15:25

Zablude proslosti:

- Instant erekcija moze se ostvariti za 3 sec.

- Sex traje 35 sec.

- Ima se, moze se.

 

Svetla buducnost:

- Hemijski preparati za postizavanje erekcije su stigli, fijuf, jedna briga manje

- Ko ne voli hemiju, tu su pumpe I turbine

- Sve je pod kontrolom, samo Opusteno....


  • 0

#103 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 11 February 2016 - 22:48

...

 

Od vremena nikova Tonino11 i Sapunjar - nije bilo glupljeg treda.

 

Doduse, februar je, pava sezona.

 

[attachment=113721:macori u februaru .jpg]

 

No, kako se kaze - ni manjeg q, ni vece dreke.

 

...


  • 0

#104 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 12 February 2016 - 00:34

Bash sam se pitao shta je sa samozvanim kraljem foruma .... nekako sam primetio da ovih dana nema vesti ni o samozvanoj divi, Karleushi. Da nije neki simpozijum samozvanih? Sava Centar? 

 

Koga boli "mali q" shta je tebi glupo, a shta nije? Evo, pozivam da se javi forumash koji se uzbudio zbog tvog mishljenja. Sumnjam. Ja kad vidim tvoj post meni spadne ..... volja za chitanjem.

 

Nego kad si nam ga vec premerio nestashko jedan, red je da chujemo kolika je tvoja mera ...... mozda te proglasimo za pochasnog chlana topika, poshto nisi aktivan poslednjih nekoliko decenija, po tvom iskazu, u ovoj disciplini ..... da pokazemo rispekt za lava, king size je king size. Bash sam se uzeleo pretkosovskog ciklusa u ovoj pechalbi .... Sto Momchilu do kolena beshe, Vukashinu po zemlji se vuklo.

 

Ali pre svega duzan si nam objashnjenje shto si pobegao sa treda kad si izvalio na samom pochetku "smrdusha donja" i shta si pod tim mislio  :D .... neko selo ili ...... bad experience.


  • 1

#105 Saveta

Saveta
  • Members
  • 41 posts

Posted 12 February 2016 - 02:23

Svakog cuda za tri dana dosta pa tako i ovaj topic.Imalo bi tu dosta toga da se pise ali bojim se da diskutanti nisu dorasli temi.
  • 0