Jump to content


Photo
- - - - -

Kanabis Srbija - kanabis svet, za i protiv


  • Please log in to reply
1734 replies to this topic

#1726 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 27 January 2019 - 16:11

...

 

 

 

... 

...

 

 

:ajme:

 

'Kolacici'?

 

Attached File  Ko je deblji, Marina i Zorica_1000x0.jpg   75.56KB   2 downloads

 

...


  • 0

#1727 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 27 January 2019 - 16:42

 

 

 

...

 

 

15-pieces-of-wisdom-from-dazed-and-confu


  • 0

#1728 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 27 January 2019 - 17:07

...

 

Attached File  vodka-temperature.jpg   56.38KB   0 downloads

 

...


  • 0

#1729 lokarda

lokarda
  • Members
  • 2,255 posts

Posted 27 January 2019 - 17:28

Vidi se da pušiš na limenku, pa space cookies se može napraviti i kući...a da nije ovako fancy...

Za daljnje informacije kontaktirajte Šveđanku :D


  • 0

#1730 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 27 January 2019 - 18:01

Vidi se da pušiš na limenku, pa space cookies se može napraviti i kući...a da nije ovako fancy...

Za daljnje informacije kontaktirajte Šveđanku :D

 

Imam recepte i za cookies i za smoothies vec desetljecima. Ovo je deo promotivnog paketa od vlasnika kompanije, poklon, a pokloni se ne odbijaju, nepristojno je. 

Kolachici su zaista ukusni, prava mera, savrsheni. I to je to, nije velika stvar.


  • 1

#1731 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 28 January 2019 - 00:45

Ne znam da li je zbog kolachica, ali ovaj Novak se skroz emancipicipirao, ovo je zdrava zayebancija i vrhunsko provaljivanje, vracao sam 20 puta  …… svaka cast!

 

 


  • 0

#1732 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 28 January 2019 - 01:29

...

 

Verovatno je ovaj magarac trebao da bude stand-up comedian, kao sto je onaj krmak trebao da bude kafanski pevac?

:wicked: 

 

...


  • 0

#1733 lokarda

lokarda
  • Members
  • 2,255 posts

Posted 28 January 2019 - 08:36

Pa nije da me ne ide...ali trta me ispred puno ljudi...


  • 0

#1734 KRAJ RADA FORUMA B92!

KRAJ RADA FORUMA B92!
  • Members
  • 1,316 posts

Posted 26 April 2019 - 12:24

Za sve one koji ne znaju, forum b92 prestaje sa radom.

 

https://forum.b92.ne...ada-foruma-b92/

 

To ne znaci i kraj naseg druzenja, posto se samo selimo na novu adresu.

 

https://forum.b92.ne...-za-novi-forum/

 

Forum smo mi i forum ostajemo mi. Za slucaj da nas ugase pre recenog roka, ostavite svoj kontakt (mejl, FB ili telefon) na PM

 

Zoe

Barakudi

Metalhedu

Zoltanu

i meni

 

da vam javimo novo mesto okupljanja, bez obzira na to da li ste u mogucnosti da pomognete novcano kreiranje novog foruma ili ne. Forum ostaje besplatan i ostaje nas.

Javite se svi.

 

Nadam se da ce svako bar jednom videti ovu poruku, a cilj je postignut ako se ona smuci svima posle 3 dana. :D


  • 0

#1735 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 27 April 2019 - 16:13

Da zavrshim ove zapochete topike. Kao shto verovatno i ne znate, 6 meseci posle legalizacije na federalnom nivou i u mojoj provinciji su otvorene prodavnice kanabisa, posle mogucnosti da se naruchuje iskljuchivo on-line od glavnog dilera - drzave Kanade.  :wicked:

 

Sveukupno, cela stvar je traljavo organizovana, shto je naravno standard kada je posao kog se drzava lati da odradi u pitanju, posebno libtardirana drzava, ali u skladu sa objektom regulacije - kanabisom …. nema nikakve frke  :lol+: ili shto bi veliki Del Boy rekao "Play it nice and cool son, nice and cool".

 

Ja sam, shtagod mislili o meni - to je vasha stvar, za sada ostao veran tradiciji. Navike su grozna stvar. Ujedno to je i moj gradjanski protest protiv uzasne distribucije, tj. malog broja radnji za tako popularan proizvod. Otprilike kao kada bih sa Dorcola po hljeb nash nasushni morao na Banovo Brdo.

 

Pa da zavrshimo sa jednom, kako bi to nashi stari rekli - anegdotom  :rotflmao: .

 

Moj stari poslovni partner Majk dolazi ispred moje zgrade u najnovijem SUV od 100 tisuca dolara (plus 20K za muziku), ja upadam u spaceshuttle i odmah kao ispravan gradjanin postavljam pitanje da li je ovo shto sada radimo legalno. Ybg, hocu da znam.

 

Zatechen, ali street-smart bistriji pravno od svakog pravnika, pogledao me je pogledom koji bi ushao u svetske anale kinematografije, kakav qrac Robert DeNiro ……. dakleM ... u pogledu mu chitam dilemu - zna me odavno i zna da nikada nisam bio retardiran, otkud sam sad odjednom postao  …….. mrtav ozbiljan i profesionalan ……...

 

"SEMI-LEGAL" je bio odgovor  :rotflmao: (Za dezurne moraliste, njegov odgovor ima pravnu osnovu, vrlo tanku dodushe :D, ali nemam nameru da detaljishem).

 

Shto bi rekao Nikola Jokic …… no homo, ali sam zaista pozeleo da ga izljubim, samo nisam mogao od smeha i posledichnih grcheva u stomaku.

 

Ja sad ne znam kako bih rekao "U to ime Ziveli" ………. ali recimo ….. u to ime nazdravljam, budite svi veseli i dobro raspolozeni  :+1: Zbogom FB92.

 

 

vutrica.jpg?raw=1


Edited by Denis Jasharevic, 27 April 2019 - 16:24.

  • 1