Jump to content

Photo
- - - - -

Kanabis Srbija - kanabis svet, za i protiv

• Please log in to reply
1699 replies to this topic

#1696 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 8,612 posts

Posted 15 August 2018 - 15:13

1. Samo sam rekao da ce konzerva deo senata da se obada do besvesti.
2. Nije tacno, to nikad nisam rekao, smanji fantaziranje. Rekao sam April 1. Znam da je federalna vlada odredila Oct. 17.
3. Da, oni muljaju.

E josh sada budi tako sladak i dobar da nam objasnish kakve veze ima 1 od 11 provincijskih vlada sa odlukom FEDERALNE VLADE da legalizuje upotrebu kanabisa u rekreativne svrhe na teritoriji cele zemlje, kad je ionako ostavljeno svakoj provinciji nachin na koji ce oni organizovati prodaju i ostale detalje?

Naravno. Nema nikakve veze. To se deshava iskljuchivo zbog libtardiranosti i nesposobnosti :).

I dalje chekam da prilozish bilo kakav dokaz da konzervativci koche legalizaciju jer ono shto se da videti u medijima je samo to da insistiraju na privatnoj prodaji, shto je naravno -fenomenalno!!!

Ochekujem da ce uskoro pocheti i demonopolizacija prodaje alkohola, smanjenje cena i mnogo, mnogo manje para za libtardirane grupe "posebnih i ugrozenih ljudskih vrsta" koje nichu Kao pechirke posle kishe :).

Kome se ne svidja moze da se vrati u Somaliju i Srbiju. Niko ne brani.
  • 0

#1697 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,299 posts

Posted 15 August 2018 - 15:23

Da si procitao moj prvi post svega ovoga ne bi ni bilo.

Ali da ti ponovim: Iako im je nalozeno da krenu sa prodajom u Oktobru,

oni u minut do 12 izmisljaju modele koji ce odloziti retail prodaju do Aprila 2019.

Ne kazem da ce uspeti da blokiraju ili poniste federalni zakon o legalizaciji

(iako nisu glasali za njega nigde), ali samo njihovi postupci, izlave I generalno

ideologija govore da ce sve pokusati da uspore.

• 0

#1698 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 8,612 posts

Posted 15 August 2018 - 15:33

Da si procitao moj prvi post svega ovoga ne bi ni bilo.
Ali da ti ponovim: Iako im je nalozeno da krenu sa prodajom u Oktobru,
oni u minut do 12 izmisljaju modele koji ce odloziti retail prodaju do Aprila 2019.

Ne kazem da ce uspeti da blokiraju ili poniste federalni zakon o legalizaciji
(iako nisu glasali za njega nigde), ali samo njihovi postupci, izlave I generalno
ideologija govore da ce sve pokusati da uspore.

Od 17. Oktobra pochinje online prodaja, verovatno i delivery :). Retail prodaja cheka da se u Ontario parlamentu usvoje zakoni koji omogucuju prodaju privatnom sektoru. Sledeci je alkohol. Bravo majstori, razbucajte komunjarska gomna! Dosta sa najskupljim alkoholom na svetu!

Ne moze biti bolje. Zato sam ih i glasao. Nadam se da ce i osudjivanim pedofilima zabraniti da pishu shkolske programme. :)

Dosta zavlachenja prljave libtardirane ruke u dzepove gradjana! I preraspodele mojih para islamskim i drugim fanaticima!

Edited by Denis Jasharevic, 15 August 2018 - 15:38.

• 0

#1699 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 8,612 posts

Posted 15 August 2018 - 15:41

Sve manje para za "ugrozene", sve vishe za ugrozene "ugrozenima".

Nezaposlenost i dalje u velikom padu. Morace da rade :), koliko god ce ih to opasno ugroziti ..... Xaxaxaxa
  • 0

#1700 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,595 posts

Posted 06 September 2018 - 12:06

• 1