Jump to content

Photo
- - - - -

Teroristicki napadi u svetu i rat protiv terorizma

• Please log in to reply
2958 replies to this topic

#2941 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 13 December 2018 - 00:54

Pa kako ne voleti te iz Human Rights?!

"Daj da se pobrinemo da ocuvamo ljudska prava nekog sljama koji se dokopao Danske! Nemoj da im zafali TV, internet, tri obroka dnevno, zdravstvena nega i sve ostalo sto law-abiding gradjani Danske imaju!"

Ma mrsh!

Videh u onom tekstu kako se jedan Pakistanac zali na odluku danske vlade. Pa mi neshto pade na pamet ……. otkad je to Pakistan u ratu i nekoj golemoj nevolji, osim shto su oduvek bili shithole country. I bice josh nekoliko hiljada godina. Najmanje.

Mislim …… Pakistanaca ima 200 miliona ……… imam utisak da toliko ne bi moglo ni da stane u Dansku da svi stoje ……. kada naidje noc morali bi da legnu, pa bi se to prelilo u susedne drzave.

A da im se mozda ipak humanitarno pomogne ….. da im se poshalju kondomi?

Edited by Denis Jasharevic, 13 December 2018 - 00:59.

• 4

#2942 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 13 December 2018 - 23:46

...

Ubise ono pseto teroristicko.

:+1:

...

• 0

#2943 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 22 December 2018 - 19:22

Majmuni sa Atlasa odsjekose glave ovim djevojkama. Zasto se na vijestima o tome nista ne govori?

http://youtu.be/MxveZhOQr_8
  • 0

#2944 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 22 December 2018 - 21:03

...

Da ne bude prica kao sa onim 'biciklistima' u onom 'shito_stanu'.

:wicked:

A sta ce devojke medju majmunima sa Atlasa? I kakve ima koristi od govorenja?

Govorilo se mnogo tamo odakle su te devojke, i ne samo govorilo, vec i mnogo uradilo u korist majmuna.

Ali majmun je samo - majmun, ma sta laprdali 'zastitnici' iz Pete i slicni budalasi.

To se drzi daleko van domasaja ili u kavezu.

Btw, niko te nece cuvati, ako se sam ne cuvas.

:angry:

PS.

Imas ti tuznu statistiku oko likova koji su pravili idiJotski selfie pa poginuli.

Zar covek da ih zali?

...

Edited by Kinik, 22 December 2018 - 21:05.

• 0

#2945 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 23 December 2018 - 00:24

Ne interesuje me razlog i sta ce koji qratz one u Atlas shitholini. Mene muci zasto se nigdje na vijestima ne kaze da su im odsjekli glave. Upakovali su sve kao da su podlegle od posjekotina. Namjerno nam stvaraju laznu sliku cim se neki alahov ratik zanese. Fuck that.
  • 0

#2946 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 23 December 2018 - 00:28

...

Izvini, a gde na vestima / kod koga na vestima?

Kod vas?

...

• 0

#2947 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 23 December 2018 - 00:46

Ne interesuje me razlog i sta ce koji qratz one u Atlas shitholini. Mene muci zasto se nigdje na vijestima ne kaze da su im odsjekli glave. Upakovali su sve kao da su podlegle od posjekotina. Namjerno nam stvaraju laznu sliku cim se neki alahov ratik zanese. Fuck that.

Pa ovde je to uradjeno sa dzihad idiotom koji je letos ubio 2 i ranio 15 ljudi na ulici u Torontu, a ti se chudish shto kriju neshto shto se desilo u yebenom Maroku. 

Odmah je razglasheno da je bolesnik (shto on svakako i jeste, samo je pitanje koja vrsta bolesnika).  :wicked:

Pazi sad ovo .,...…. roditelji, naravno :), zive zajedno, ali se ochigledno slabo poznaju …..  :whistle:

1. Hussain's mother said her son saw a psychiatrist …………. but his father told police he didn't have any mental health issues.   

2. Statements from Hussain's father and brother show he travelled to Pakistan with his father two or three years ago. According to his father, he was "happy on the trip and did not want to return because people left him alone there." ...........................….His mother, in contrast, told police Hussain had never travelled outside Canada.

:ph34r: …………. inache pojava poznata kao Taqiya. Dozvoljeno, zapravo pozeljno laganje pod pretnjom osude nevernika ili u korist/zashtitu islama.

• 0

#2948 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 23 December 2018 - 00:59

...

Samo me interesuje jedna stvar.

Sta bi se dogodilo da je posle vesti o zlocinu u Atlasu, neko trenutno likvidirao po marokanku u Danskoj / Norge?

Ovo cisto hipoteticki.

PS.

A drugo, jesu li Danska / Norge potpisale onaj protokol o 'prihvatanju izbeglica'?

Marokanska shitholina sigurno jeste.

:frust:

...

Edited by Kinik, 23 December 2018 - 01:02.

• 0

#2949 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 23 December 2018 - 06:07

Prve vesti su probale da insiniuraju sexualni napad, sto je cudno jer se naknadno saznaje da je bilo ocigledno da se radi o terorizmu.

Potpuno je jasno zasto su marokanci probali da prikriju.

Mediji imaju potpuno drugaciju agendu, i to je katastrofalna greska, umesto da upozoravaju posebno glupavu entitled generaciju da izbegavaju nepotrebni rizik, oni se prave kao da rizik ne postoji

• 0

#2950 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 23 December 2018 - 10:52

...

To je jedna podmukla i nedalekovida politika 'izbora manje stete'.

Tj. tupave birokrate misle da ce lakse da hendluju problem ubistva nekih nepoznatih, nego da se upuste u kostac sa islamo-fasizmom.

Na kraju se uvek ispostavi da je 'skuplja dara nego mera', pa umesto da se problem resi kad je mali, nastane svetsko stani-pani kad se problem otme svakoj kontroli.

Da su Adolfa udarili po gubici '35-'36. ne bi bio potreban svetski rat, sa posledicama koje traju i danas.

...

• 0

#2951 Plavi Golub

Plavi Golub
  • Members
  • 136 posts

Posted 23 December 2018 - 12:03

Prve vesti su probale da insiniuraju sexualni napad, sto je cudno jer se naknadno saznaje da je bilo ocigledno da se radi o terorizmu.
Potpuno je jasno zasto su marokanci probali da prikriju.
Mediji imaju potpuno drugaciju agendu, i to je katastrofalna greska, umesto da upozoravaju posebno glupavu entitled generaciju da izbegavaju nepotrebni rizik, oni se prave kao da rizik ne postoji

To gde su one bile je dosta poseceno od strane turista poslednjih godina. I vodjeno je kao bezbedna oblast od vlada evropskih drzava. Veliki priliv turista razlicitih generacija koji se bave planinarenjem je (one su i studirale tako nesto, neka vrsta DIFa) dolazio i dolazi tamo. Iz zapadne Evrope, pa cak i Kineza. Njih je pronasao par francuskih turista. Ovo vise lici na onaj napad na plazi u Tunisu od pre koju godinu valjda kada su od radnika u rizortu pobijeni engleski turisti. Ocigledno je cilj udar na turizam u toj oblasti koji je postao prilicno masovan.

A ovo o objaljivanju sta se desilo. Mislim da je trazeno od vlasti, da ne uznemiravaju porodice, mada koga je zanimalo, mogao je da pronadje.

Edited by Plavi Golub, 23 December 2018 - 12:04.

• 0

#2952 Markov

Markov
  • Members
  • 10,561 posts

Posted 16 January 2019 - 07:19

https://www.b92.net/...&nav_id=1493866

• 0

#2953 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 18 March 2019 - 12:37

D18Bh59WwAEvu_g.jpg

• 0

#2954 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 18 March 2019 - 13:04

...

Znali se nesto - ko su / sta su?

...

• 0

#2955 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 18 March 2019 - 14:51

Jure ga. Turcin i izgleda je alahu ekber motiv. 

• 0