Jump to content

Photo
- - - - -

Teroristicki napadi u svetu i rat protiv terorizma

• Please log in to reply
2924 replies to this topic

#2866 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,662 posts

Posted 23 March 2018 - 14:17

Kako se izboriti sa teroristickim pipcima?

• 0

#2867 angelia

angelia
  • Members
  • 15,148 posts

Posted 23 March 2018 - 17:00

Ustedeli su sudjenje.

• 0

#2868 Kinik

Kinik
  • Members
  • 41,330 posts

Posted 23 March 2018 - 20:06

...

'Take no prisoners'.

;)

PS.

Nedavno citam kako su se zatvorenici (obicni kruminalci) u Izraelu pobunili zbog privilegija koje imaju arapski teroristi.

Klopa skoro po izboru, gym, proslava rodjendana, ceste posete rodbine, cesti paketi, vise telefoniranja, televizija u celiji i svasta jos.

:ajme:

Kazu, arapska gologuzija namerno fingira 'teroristicke napade' da bi dospela u zatvor - gde zive kako kod kuce nikada nisu ziveli, jos imaju pravo na skolovanje i dobijanje diploma, pa do fakultetskih.

...

Edited by Kinik, 23 March 2018 - 20:13.

• 1

#2869 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,070 posts

Posted 23 April 2018 - 19:59

Siki jesi li ok?

Ima li nekih detalja oko napada u Torontu?
  • 1

#2870 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 8,609 posts

Posted 23 April 2018 - 20:18

Siki jesi li ok?

Ima li nekih detalja oko napada u Torontu?

Ako se secash rekao sam da nije pitanje da li ce se ovde dogoditi, nego samo kada ce se dogoditi. Ovde se isplati biti terorista, dobijesh milione dolara za patnje i stres koji kao terorista dozivish. Direktno od retardiranog premijera - na ruke. Tako je po liberalnim obichajima.

Ne znamo josh ime ...... mozda greshim, ali je verovatnoca mala. Bolje za sve nas da je samo maloumnik, ali lichi na religioznog maloumnika.

Edited by Denis Jasharevic, 23 April 2018 - 20:26.

• 0

#2871 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,248 posts

Posted 23 April 2018 - 20:54

Ako se secash rekao sam da nije pitanje da li ce se ovde dogoditi, nego samo kada ce se dogoditi. Ovde se isplati biti terorista, dobijesh milione dolara za patnje i stres koji kao terorista dozivish. Direktno od retardiranog premijera - na ruke. Tako je po liberalnim obichajima.

Ne znamo josh ime ...... mozda greshim, ali je verovatnoca mala. Bolje za sve nas da je samo maloumnik, ali lichi na religioznog maloumnika.

Ovo mi ne liči na teroristički napad (mada neki već spekulišu o identitetu i ko bi za to bio kriv od političara, što je zaista jadno na nesreći ljudi dokazivati neke teorije) ali ko zna. Još je rano da se objavi ime vozača-ubice. (pogledati fotografiju uhapšenog) http://torontosun.co...van-on-yonge-st

Edited by melankolic, 23 April 2018 - 23:36.

• 0

#2872 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 8,609 posts

Posted 23 April 2018 - 21:07

Ovo mi ne liči na teroristički napad (mada neki već spekulišu o identitetu i ko bi za to bio kriv od političara, što je zaista jadno na nesreći ljudi dokazivati neke teorije) ali ko zna. Još je rano da se objavi ime vozača-ubice. (pogledati fotografiju uhapšenog) http://torontosun.co...van-on-yonge-st

Nemam nikakav problem s tim, bolje, kao shto sam rekao, da se radi o obichnom bolesniku, ........ s obzirom da se nije zaustavio i da je izgleda pokushao to isto na vishe lokacija ........ namera je postojala, nije incident.

interesantno da na svakom kanadskom forumu svi postavljaju samo jedan post ......... "Name!?" ....... "name?" .... "Name?!?" ..... svi chekaju ime .......

Edited by Denis Jasharevic, 23 April 2018 - 21:12.

• 0

#2873 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 8,609 posts

Posted 23 April 2018 - 21:52

Vesti su jako loshe ...... 9 mrtvih ....... tragedija. 16 povredjenih. Klanica.

Edited by Denis Jasharevic, 23 April 2018 - 21:53.

• 0

#2874 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,070 posts

Posted 23 April 2018 - 22:00

Vesti su jako loshe ...... 9 mrtvih ....... tragedija. 16 povredjenih. Klanica.

Ubiti pri pokušaju bekstva iz zatvora, jedino rešenje...

• 2

#2875 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,248 posts

Posted 23 April 2018 - 22:35

Nemam nikakav problem s tim, bolje, kao shto sam rekao, da se radi o obichnom bolesniku, ........ s obzirom da se nije zaustavio i da je izgleda pokushao to isto na vishe lokacija ........ namera je postojala, nije incident.

interesantno da na svakom kanadskom forumu svi postavljaju samo jedan post ......... "Name!?" ....... "name?" .... "Name?!?" ..... svi chekaju ime .......

Hajde sad, govorio si o teroristima (religioznom maloumniku) koji dobijaju pare na ruke da bi radili ovo i spomenuo premijera Kanade kao da je on odgovoran za svakog psihopatu (a ovde se, čini mi se, radi o tome) koji sedne za volan i krene da gazi ljude.

Tragedija. Već sam i ja počeo da izbegavam duge pravce gde prolaze kamioni koliko je ovo gaženje pešaka uzelo zamaha.

Edited by melankolic, 23 April 2018 - 22:41.

• 0

#2876 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 8,609 posts

Posted 23 April 2018 - 22:53

Hajde sad, govorio si o teroristima (religioznom maloumniku) koji dobijaju pare na ruke da bi radili ovo i spomenuo premijera Kanade kao da je on odgovoran za svakog psihopatu (a ovde se, čini mi se, radi o tome) koji sedne za volan i krene da gazi ljude.

Bolesno podmetanje.

• 0

#2877 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 8,609 posts

Posted 23 April 2018 - 23:39

Ubica je 25-godishnji student jermenskog porekla, Alek Minassianpreviously known to authorities before the attack as a potential terror suspect. Psihopata. Video game type.

Edited by Denis Jasharevic, 23 April 2018 - 23:58.

• 0

#2878 Hamilton

Hamilton
  • Members
  • 6,874 posts

Posted 24 April 2018 - 08:20

Nadam se da ce u zatvoru dobiti lep tretman.
  • 0

#2879 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 8,609 posts

Posted 24 April 2018 - 15:18

Nadam se da ce u zatvoru dobiti lep tretman.

Ne znam. Ovo je jedna od onih situacija kada ne znash shta da kazesh. Jednostavno potpuno besmisleno. On vishe uopshte nije bitan, neshto ne zelim ni da saznam shta ce dalje biti s kretenom.

Ako postoji dobra stvar u svemu, mogu samo reci da su svi odahnuli shto nije u pitanju bio neki islamski fanatik, jer bi to promenilo ovaj grad zauvek. To nije samo moje mishljenje, chujem shta ljudi prichaju.

Edited by Denis Jasharevic, 24 April 2018 - 18:48.

• 0

#2880 kirovec

kirovec
  • Members
  • 1,040 posts

Posted 20 July 2018 - 17:52

Opet Hasan seckati ovaj put u Nemackoj u nekom autobusu, Iranac oko 30godina ubadao putnike i vozaca.

• 0