Jump to content


Photo
- - - - -

Uskoro istina o uzroku smrti Dade Vujasinovic


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#31 Truth2015

Truth2015
  • Banned
  • 13 posts

Posted 03 October 2015 - 23:48

...

 

Ili ti mislis da smo svi mi ostali bili elementarni glupani, a ona 'nadnaravna novinarka' sa drajvom?

Mi - elementarne tupce - a njoj decko, varalicarski, 'podmetao informacije' / saputao na uho?

 

 

 

 

Ne razumem sta tacno hoces da kazes, na koga se odnosi da li veruje to sto je navedeno ?? Posto tako nesto nisam videla u ni jednom postu. 

Neozbiljno je ulaziti u analizu detalja koji su navedeni tipa `verujes li u ovo ili ono`  posto ovde koristim detalje koji se pojavljuju po stampi i emisijama, kao sto je vec navedeno, i pozivam se na ono sto su rekli ljudi koji su njoj bili bliski. U cemu zapravo i jeste poenta ove diskusije da se koliko toliko usmeri na vise razlicitih strana dogadjaja, zapravo da sagleda dogadjaj, ubistvo/samoubistvo, iz vise ugla. Ne zaboravite da je od tog dogadjaja prosla 21 godina, da sam uvidjaj nije obavljen po propisima, da je `klima` u drustvu bila drugacija. Ono sto ide u prilog resavanju ovog dogadjaja a na sta, predpostavljam, tadasnje vlasti nisu racunale, jeste napredak u nauci. Jako mali broj dokaza je potreban da bi se uradila rekonstrukcija dogadjaja, naravno za motiv cemo verovatno ostati uskraceni. 


Edited by Truth2015, 03 October 2015 - 23:49.

  • 0

#32 Truth2015

Truth2015
  • Banned
  • 13 posts

Posted 03 October 2015 - 23:51

Opet, zamolila bih sve ucesnike koji u ovoj diskusiji traze mesto za svadju i licno prepucavanje, da to rade na drugom mestu. 


Edited by Truth2015, 04 October 2015 - 00:05.

  • 0

#33 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 04 October 2015 - 04:28

...

 

... neozbiljno je ulaziti u analizu detalja koji su navedeni tipa `verujes li u ovo ili ono`  posto ovde koristim detalje koji se pojavljuju po stampi i emisijama, kao sto je vec navedeno, i pozivam se na ono sto su rekli ljudi koji su njoj bili bliski. U cemu zapravo i jeste poenta ove diskusije da se koliko toliko usmeri na vise razlicitih strana dogadjaja, zapravo da sagleda dogadjaj, ubistvo/samoubistvo, iz vise ugla ...  

 

Zaista?

:ajme:

 

... opet, zamolila bih sve ucesnike koji u ovoj diskusiji traze mesto za svadju i licno prepucavanje, da to rade na drugom mestu ... 

 

Pa to kad 'diskusija' bude na tvom forumu / blogu.

 

Btw - a ciji si ti klon, nesto mi ovo sto piskaras zvuci mnogo poznato!?

;)

 

...


  • 0

#34 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 04 October 2015 - 05:43

Opet, zamolila bih sve ucesnike koji u ovoj diskusiji traze mesto za svadju i licno prepucavanje, da to rade na drugom mestu. 

Mozda je vreme da ti shvatis da nije uvek svadja i licno prepucavanje ako ti neko protivureci


  • 2

#35 Truth2015

Truth2015
  • Banned
  • 13 posts

Posted 04 October 2015 - 13:42

...

 

 

Zaista?

:ajme:

 

 

Pa to kad 'diskusija' bude na tvom forumu / blogu.

 

Btw - a ciji si ti klon, nesto mi ovo sto piskaras zvuci mnogo poznato!?

;)

 

...

Moras da naucis da ovaj forum nije tvoj, posto vidim da ovde lecis psiholoske komplekse, nemas pojma ni o jednoj temi kojoj pricas! 

ZALIM TE LECI SE !!!!!!!!!!!!



Mozda je vreme da ti shvatis da nije uvek svadja i licno prepucavanje ako ti neko protivureci

A sta ti treba d ashvatis majke ti!!! Da ne spamujes diskusije! 

Pardon, znas li uopste sta to znaci??? 


  • 0

#36 Truth2015

Truth2015
  • Banned
  • 13 posts

Posted 04 October 2015 - 13:53

...

 

 

Onako kinichki da pitam - a sta bi bilo da je DV izabrala drugacijeg decka?

 

Recimo - 'neozenjenog'?

 

...

Jezik ti je brzi od pameti ako je imas ! 


  • 0

#37 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 04 October 2015 - 14:12

Opet, zamolila bih sve ucesnike koji u ovoj diskusiji traze mesto za svadju i licno prepucavanje, da to rade na drugom mestu. 

 

 

...

ZALIM TE LECI SE !!!!!!!!!!!!

...

A sta ti treba d ashvatis majke ti!!! Da ne spamujes diskusije! 

...

Jezik ti je brzi od pameti ako je imas ! 

 

Da li je moguce da je isti autor postavio/la sve ovo?

Hmmm....


  • 0

#38 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 04 October 2015 - 14:39

Da li je moguce da je isti autor postavio/la sve ovo?

Hmmm....

Na forumu je sve moguce.


  • 0

#39 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 04 October 2015 - 14:50

Da li je moguce da je isti autor postavio/la sve ovo?

Hmmm....

 

Neće postavljati ovakve postove deset dana po pravilniku, a ako nastavi, onda ide trajni ban.


  • 1

#40 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 04 October 2015 - 14:58

Neće postavljati ovakve postove deset dana po pravilniku, a ako nastavi, onda ide trajni ban.

Dama je vec kaznjena odlukom moderacije, ali ja licno mislim, kolikogod bio protivnik svakog fizickog nasilja, da vaspitni samar nekada zaista moze da koristi - pa makar bio i virtuelni, kao na netu.


  • 0