Jump to content


Photo
- - - - -

Uskoro istina o uzroku smrti Dade Vujasinovic


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#1 Truth2015

Truth2015
  • Banned
  • 13 posts

Posted 02 October 2015 - 18:10

Svako ko je cuo za takozvano (samo)ubistvo Dade Vujasinovic, nemoguce da se nije nasao u cudu i zapitao `pa kako je to moguce`? Sve sto je u vezi sa tom smrcu izaziva sumlju. Posebno ako se sve to stavi u kontekst sankcija, inflacije, kriminala na jednoj i na drugoj strani `surovu`istinu koju Dada iznosi kao ocevidac do detalja, pred smrt je isla u Novi Pazar i imala dokaze sa jedne trgovine oruzjem. Materijali su nestali.  Kome ovo nije sumljivo taj nije normalan. 

Posle dugotrajne borbe njenih roditelja sa korumpiranim sisitemom, najzad svi materijali cak i oni koji su se vodili kao nestali i unisteni, filcani cepovi, dramlije, odeca koja je bila na njoj u trenutku smrti jesu poslati na super vestacenje u Hag, i svi ocekuju nalaze, relativno skoro. 

 

Ono sto super vestacenje nece moci da odgovori jeste ko je , imenom i prezimenom, narucio a ko izvrsio ubistvo? Neki od njih verovatno i nisu vise medju zivima. 

 

Poznato je da oni koji su najblizi uvek najvise i znaju, prijatelj koji je bio kod nje do ponoci, kako kaze, zatim komsije. Mada najsumljiviji od svih ipak ostaje takozvani decko Bratislav Grubacic, najpre je sumljivo da je decko ozenjen, to je samo po sebi dovoljno sumljivo, zatim `ozenjeni decko se useljava u gajbu` cak i da jeste samoubistvo u pitanju on bi bio sumljiv bar u normalnom drustvu.  I najzad ` ozenejni decko koji je ziveo sa njom, sa kojim se upoznala na terenu po ratistu, sa kojim je cak i na poslednji put u Novi Pazar isla zajedno NE ZNA O CEMU JE PISALA`  ovo se vec granici sa teskim debilizmom kako onog ko je to izjavio tako i onih koji su tu istragu vodili. 


Edited by Truth2015, 02 October 2015 - 18:10.

  • 0

#2 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 02 October 2015 - 18:14

Ubistvo (ne samoubistvo, nikako) Dade Vujasinovic, samo je jos jedna kockica iz kriminalnog mozaika Srbije tih godine, za koje niko nije i nece odgovarati.


  • 1

#3 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 02 October 2015 - 18:16

Tesko da ce ista biti reseno.

Vidis I sta se desava sa slucajem Curuvija.

Oni koji znaju ne zele da zucnu, a I pored toga u zatvoru imaju verovatno max. komfor I povlastice,

koji im treba ukinuti.


  • 0

#4 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 02 October 2015 - 20:12

Tesko da ce ista biti reseno.

Vidis I sta se desava sa slucajem Curuvija.

Oni koji znaju ne zele da zucnu, a I pored toga u zatvoru imaju verovatno max. komfor I povlastice,

koji im treba ukinuti.

...jer je ista garnitura i sistem, koji je bio na vlasti tada, voljom srpskih biraca, na vlasti i danas...

Istraga danas je najobicnija farsa, "za opseniti prostotu" (sto u Srbiji nije ni malo tesko).


  • 0

#5 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 02 October 2015 - 21:28

S tim da bih ja deo recenice 'voljom srpskih biraca' ublazio ili odstranio.


  • 0

#6 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 02 October 2015 - 21:30

Zasto?

Da se neoradikali i socijalisti nisu slucajno samoizabrali ili pokrali izbore?

Oni su volja i slika srpskih biraca.


  • 0

#7 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 02 October 2015 - 22:03

Vrh rasveljtlavanja svih političkih ubistava će početi kad država javno otkrije ko stoji iza  Zorana Đinđića. A država sigurno zna...


  • 0

#8 Truth2015

Truth2015
  • Banned
  • 13 posts

Posted 02 October 2015 - 23:37

Bar ce se odkloniti slika da je bilo samoubistvo kako se tvrdi od strane policije. Do imena samog ubice se moze doci ako se uradi DNK krvi i kose za koju se spominje.  

Opet od tog ubistva je proslo jako puno, novinarka je iznosila istinu o mnogim ljudima za koje tada zakon nije vazio. Neki od tih ljudi su mrtvi , neki u Hagu. Ali kako god, iskreno se nadam da ce se bar ime ili neki blizi detalji samog ubice saznati.


Edited by Truth2015, 02 October 2015 - 23:37.

  • 0

#9 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 03 October 2015 - 12:40

S tim da bih ja deo recenice 'voljom srpskih biraca' ublazio ili odstranio.

Ono, sto bi rek'o kostunica, "narod nikad ne gresi", jel to?


  • 0

#10 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 03 October 2015 - 12:41

Inace, i vrapci na grani znaju da je Grubacic cist DB, jedan od onih koji pocinju sa cinkarenjem i postaju udbasi jos u obdanistu...


  • 2

#11 Truth2015

Truth2015
  • Banned
  • 13 posts

Posted 03 October 2015 - 13:37

koji pocinju sa cinkarenjem i postaju udbasi jos u obdanistu...

hahahhahaha nasmejali ste me !!! :)  Postojala je opcija da je cenzurisu kao novinara u Srbiji tada, ne bas da je ubiju. Ruzno za javnost zvuci kada se tek tako kaze za nekog da je izvrsio samoubistvo a da su mu pretili sa svih strana kao Dadi Vujasinovic tada.  A sto se vlasti tice, ko god da je dosoa na vlast garniture ljudi u takvim sluzbama su ostajale iste. Pa tako da koga je god birao narod ti ljudi bi ostajali ako ne u prvim ono u drugim redovima.


  • 0

#12 Quad

Quad
  • Members
  • 4,434 posts

Posted 03 October 2015 - 14:35

hahahhahaha nasmejali ste me !!! :)  Postojala je opcija da je cenzurisu kao novinara u Srbiji tada, ne bas da je ubiju. Ruzno za javnost zvuci kada se tek tako kaze za nekog da je izvrsio samoubistvo a da su mu pretili sa svih strana kao Dadi Vujasinovic tada.  A sto se vlasti tice, ko god da je dosoa na vlast garniture ljudi u takvim sluzbama su ostajale iste. Pa tako da koga je god birao narod ti ljudi bi ostajali ako ne u prvim ono u drugim redovima.

Politicari cenzurisu, kriminalci ubijaju. (takav mu je i nadimak)


  • 0

#13 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 03 October 2015 - 15:19

Ono, sto bi rek'o kostunica, "narod nikad ne gresi", jel to?

 

Istina je jedna: Cim sam pritisnuo Reply shvatio sam da klik ne znaci primarno

odgovor Vladanu, nego je ustvari prekidac za interventno aktiviranje Sreda.

 

moja poenta nije da Srbi nisu politicki neobrazovani i da su jadni zavedeni.

 

Samo sam hteo malo vise fokusa na konkretan topik. Povezivanje narodnih volja sa ovim slucajem

ubistva je long shot, koji vodi preko sedam gora i sedam mora kroz trolersko trnje.


  • 0

#14 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 03 October 2015 - 15:35

...

 

 

Onako kinichki da pitam - a sta bi bilo da je DV izabrala drugacijeg decka?

 

Recimo - 'neozenjenog'?

 

...


  • 0

#15 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 03 October 2015 - 15:49

...

 

 

Onako kinichki da pitam - a sta bi bilo da je DV izabrala drugacijeg decka?

 

Recimo - 'neozenjenog'?

 

...

 

 

mislim da je poenta sa deckom, da ga DV nije sama birala, nametnut je...?

 

a zaista, to da li je neko ozenjen....necu da komentarisem,

ali mogu reci da se kosi sa kanonom o preljubi, bigamiji i ostalim bracnim zlocinima.


  • 0