Jump to content


Photo
- - - - -

The Player(2105-)


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Ecio94

Ecio94
  • Members
  • 110 posts

Posted 02 October 2015 - 12:58

NBC-Player_S1_About_Image_1920x1080_CC.j


Okvirno se serija bavi Las Vegasom i njegovim svetom “velikih uloga”. Priča prati bivšeg vojnog operativca Alexa (Philip Winchester) koji postaje ekspert za sigurnost u “raju za kockare”. On će se naći usred misteriozne zavere u kojoj će morati da primeni svoje iskustvo da spasi brojne nevine žrtve. Wesley Snipes u seriji portretira tajnovitog nadglednika u casinu kojem ništa ne promiče oku i koji uvek sve drži pod kontrolom.
  • 0

#2 Mrs. Nobody

Mrs. Nobody
  • Members
  • 754 posts

Posted 02 October 2015 - 13:09

A jel si ti gledao sve ove serije kojima otvaras nove topice? Postoji topic o serijama na kojem mozes da podelis utiske ili da pitas da li je neko gledao. Topici bi trebali da postoje za kultna ostvarenja, a ne za svako potencijalno holivudsko djubre


Edited by Mrs. Nobody, 02 October 2015 - 20:48.

  • 1

#3 Ecio94

Ecio94
  • Members
  • 110 posts

Posted 02 October 2015 - 13:21

A jel si ti gledao sve ove serije kojima otvaras nove topice? Postoji topic o serijama na kojem mozes da podeslis utiske ili da pitas da li je neko gledao. Topici bi trebali da postoje za kultna opstvarenja, a ne za svako potencijalno holivudsko djubre

Naravno da jesam.Nigde ne pise da se teme otvaraju samo za kultna ostvarenja,a i nisi moderator ovog dela foruma da bi pametovao po njemu.Ako moderator smatra da je ova tema nepotrebna neka je obrise,nema potrebe da ti pametujes.

Edited by Ecio94, 02 October 2015 - 13:22.

  • 1

#4 Mrs. Nobody

Mrs. Nobody
  • Members
  • 754 posts

Posted 02 October 2015 - 13:38

Ako si gledao onda napisi svoje utiske a ne da mi prepricavas, kao da sam debil i ne umem da prevedem plot sa wikipedije ili imdb-a. Ne razumem tvoju potrebu da zatrpavas forum svakojakim smecem


  • 2

#5 Ecio94

Ecio94
  • Members
  • 110 posts

Posted 02 October 2015 - 14:07

Ako si gledao onda napisi svoje utiske a ne da mi prepricavas, kao da sam debil i ne umem da prevedem plot sa wikipedije ili imdb-a. Ne razumem tvoju potrebu da zatrpavas forum svakojakim smecem

A ja ne razumem tvoju potrebu da trolujes po seriji koju nisi ni gledao.Pored toga glumis nekog pametnjakovica po forumima.Ako su moje teme nepotrebne neka ih obrisu moderatori,ali koliko vidim nijedna jos nije obrisana.Ako ti smetaju moje teme,zaobidji ih,ne citaj ih,ignorisi ih...
  • 1

#6 dali_man

dali_man
  • Members
  • 3,376 posts

Posted 02 October 2015 - 15:28

A ja ne razumem tvoju potrebu da trolujes po seriji koju nisi ni gledao.Pored toga glumis nekog pametnjakovica po forumima.Ako su moje teme nepotrebne neka ih obrisu moderatori,ali koliko vidim nijedna jos nije obrisana.Ako ti smetaju moje teme,zaobidji ih,ne citaj ih,ignorisi ih...

Neka praksa na ovom podforumu, od kako ja piskaram po njemu, je da se prvo o nekoj novijoj seriji malo prodiskutuje na temi "O serijama" pa ako se stvori neka "kriticna masa" ljudi koja prati tu seriju, krece se sa otvaranjem posebne teme. Ja nisam moderator niti zelim da uticem na tebe kako ces se ti ponasati na forumu, ali mislim da bi s tom praksom trebalo nastaviti i dalje. Glupo je zatrpavati podforum topicima o serijama od kojih vecina nece dobaciti ni do trece strane.  


  • 3

#7 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 02 October 2015 - 16:01

Ovo je bas neka ekstremno transfuturisticka serija - vidim da pocinje tek za 90 godina...


  • 2

#8 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 05 October 2015 - 16:13

Glupo je zatrpavati podforum topicima o serijama od kojih vecina nece dobaciti ni do trece strane.  

 

A verovatno ni do treceg posta.

Kao sto rekoh na TWD temi, ovo je diskusioni forum. Postovi i teme u kojima nista ne pise nicemu ne sluze.


  • 3