Jump to content


Photo

EP fantasy


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
480 replies to this topic

#31 Manu

Manu
  • Members
  • 4,213 posts

Posted 26 August 2015 - 15:27

Ok,pogledacu kad sednem za komp, pa ću da pitam ako se ne snadjem.

#32 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 27 August 2015 - 07:33

Nakon dva dana kombinovanja glavni utisci su mi da nema kvalitetnih krila posle 10-15 najskupljih (a ni oni nisu garancija visokih indeksa poput skupih centara) i da ce ove godine tu poziciju biti najteze popuniti. Mislim da sam sastavio jako dobar tim, koji necu menjati do pocetka sem u slucaju nekih povreda pre sampionata, jedini zal je sto u budzet nisam uspeo uklopiti i Galinarija. Verujem da ce statisticki on biti ubedljivo najbolji Italijan na sampionatu, ali iz utakmice u utakmicu ce se kao najbolji igrac menjati po neko iz velike cetvorke (Galinari, Belineli, Barnjani, Datome).



#33 Manu

Manu
  • Members
  • 4,213 posts

Posted 27 August 2015 - 21:19

Bodovanje se vrsi sabiranjem indexa igraca ili kako? I koliko izmena je dozvoljeno po kolu, a koliko pre početka knockout faze?

Edited by Manu, 27 August 2015 - 21:30.


#34 MrTwister

MrTwister
  • Members
  • 7,594 posts

Posted 27 August 2015 - 21:44

Bodovanje se vrsi sabiranjem indexa igraca ili kako? I koliko izmena je dozvoljeno po kolu, a koliko pre početka knockout faze?

Sabiranjem indexa dobijas poene, zavisno od tog nekog prosjecnog indexa za njih cijena raste,pada ili ostaje ista.Imas neograniceno izmjena do pocetka prvog kola a onda iz kola u kolo imas pravo na 3 zamjene ako se sjecam dobro.



#35 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 27 August 2015 - 21:53

Sta se bese kod njih racuna  ,licne ? kao negativni poeni ako se secam dobro..



#36 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 27 August 2015 - 21:58

Mislim da ne racunaju u index primljene faulove, ima i u pravilniku

#37 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 27 August 2015 - 22:07

Mislim da ne racunaju u index primljene faulove, ima i u pravilniku

Da a ovi racunaju (spanci) barem prosle godine su racunali kao - poene.



#38 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 27 August 2015 - 22:12

Indeks je isti kao u evroligi, sa izuzetkom primljenih faulova i primljenih blokada. Dakle:

poeni+skokovi+asistencije+blokade+ukradene-izgubljene-promasaji (svaki promasaj, nevezano je li bacanje, dvojka ili trojka vredi isto, minus jedan poen)-nacinjeni prekrsaji.

 

Zbog neracunanja primljenih faulova ova formula dosta obara indeks losijih penaldzija.



#39 Jelencom

Jelencom
  • Members
  • 520 posts

Posted 28 August 2015 - 12:36

Moj poznanik,mogu reći i drug,je dva puta u tri godine osvojio Euroligin fantasy .Prosto nevjerovatno,od ko zna koliko hiljada ili milion ekipa.Prvi puta nije mogao da ide na fajnalfor u London zbog nekih administrativnih problema.Nešto sa pasošem i vizom,ipak je sa Balkana a sad je bio u Madridu,slikao se u hotelu sa Teom,Edinom Avdićem,Bjelicom i nemam pojma sa kojim još igračima.Prosto je momak genije



#40 Chaos Is Me

Chaos Is Me
  • Members
  • 16,595 posts

Posted 28 August 2015 - 12:55

Ne verujem da je genije nego je napravio 100 ekipa. I Airball, bivši b92 forumaš a sada vedeta jednog drugog foruma, je stalno u top 5 overall, a daleko je od genija. Samo ima žešći višak slobodnog vremena da koordinira 100 svojih ekipa.



#41 Jelencom

Jelencom
  • Members
  • 520 posts

Posted 28 August 2015 - 13:07

Siguran sam da ima višak vremena i da dosta vremena troši na to ali ja da napravim hiljadu ekipa ne vjerujem da bih bio prvi ikad.A i za svaki rezultat je potreban rad.I ja da sam trenirao ko neko sad bi četiri noge imao a ne red basketa red piva,red basketa red manga



#42 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 28 August 2015 - 13:27

Sto se tih ekipa tice, moze da se stavi kao opcija kada se pravi liga da moze samo 1 ekipa po juzeru.Tako je bilo prosle godine.



#43 Squabbit

Squabbit
  • Members
  • 5,532 posts

Posted 28 August 2015 - 13:37

Sto se tih ekipa tice, moze da se stavi kao opcija kada se pravi liga da moze samo 1 ekipa po juzeru.Tako je bilo prosle godine.

 

cini mi se da sam tako i uradio...



#44 Tasmanian Devil011

Tasmanian Devil011
  • Members
  • 3 posts

Posted 28 August 2015 - 14:12

Ako ste za da napravimo NBA ligu (mislim da ne mozemo nijednu drugu) uz recimo PL na nekom fantasy sajtu pogledajte post koji sam postavio u temi fudbal.

 

Mislim da moze biti interesantno a mozemo da postanemo i pravi "menadzeri" ako recimo svake godine timovi zadrze odredjeni broj igraca.

 

Meni se cini da nam moze biit prilicno zanimljivo- ali ako postoji interesovanje najbolje da otvorimo novu temu a ja mogu da iznesem predlog oko izgleda lige.

 

Pozz svima!



#45 Manu

Manu
  • Members
  • 4,213 posts

Posted 28 August 2015 - 14:48

Sto se tih ekipa tice, moze da se stavi kao opcija kada se pravi liga da moze samo 1 ekipa po juzeru.Tako je bilo prosle godine.

 
cini mi se da sam tako i uradio...

Jeste, postavljeno je tako.