Jump to content


Photo
- - - - -

US Open 2015


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2162 replies to this topic

#2146 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 16 September 2015 - 13:44

Pa za 3 godine, 2012.-2014. je on uzeo samo 3 slema, a realno je morao da uzme 5-6, jer kad pogledas, Stan je u 2 godine uzeo 2 slema, a Djokovic je definitivno i bolji i konstantniji igrac od njega.



#2147 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 16 September 2015 - 13:47

Price o slaboj eri su, kratko i jasno, navijacka razbibriga i patkometrija. Moze se sa stopostotnom sigurnoscu prepoznati ko za koga navija u zavisnosti od toga sta ko smatra slabom erom u tenisu i cela ta beskonacna argumentacija koja navodno pociva na nekim statistickim pokazateljima nije nista drugo do bacanje magle i prazna prica.



#2148 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 16 September 2015 - 13:51

Pa za 3 godine, 2012.-2014. je on uzeo samo 3 slema, a realno je morao da uzme 5-6, jer kad pogledas, Stan je u 2 godine uzeo 2 slema, a Djokovic je definitivno i bolji i konstantniji igrac od njega.

 

Mogao je ali nije. rekao sam da necu ulaziti u to jer je to argument za neku drugu raspravu. Novak je nesumnjivo najbolji igrac na svetu u tom periodu, dve od te tri godine je zavrsio na prvom mestu a trecu na drugom i to na relativno kratko vreme, osvojio je najveci broj relevantnih turnira, to je dovoljno da podrzi moj argument. Da je mogao vise, verovatno je mogao, ali to je sport u kojem se dobija i gubi.



#2149 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 16 September 2015 - 13:52

Price o slaboj eri su, kratko i jasno, navijacka razbibriga i patkometrija. Moze se sa stopostotnom sigurnoscu prepoznati ko za koga navija u zavisnosti od toga sta ko smatra slabom erom u tenisu i cela ta beskonacna argumentacija koja navodno pociva na nekim statistickim pokazateljima nije nista drugo do bacanje magle i prazna prica.

 

Ja nikad nisam potencirao tu pricu o slaboj eri. Jer je bezvezna. Ali ako uporedjujemo neke parametre i odgovaramo na te teze o Fedovoj slaboj eri, pre je ovo slaba era, jer svi gledamo tenis, prvo nema mladih igraca (sto je uvek bitan parametar o samom kvalitetu tura), ovo je najstariji top 100 ikad, nema epskih meceva koji se pamte, a u "pravoj" slaboj eri ih je bilo na pretek, pa tako imamo epske meceve na raspadnutom AO kada je taj neki Bagdatis stigao do finala. Ima nekih inserata, a mogu i celi mecevi da se nadju, pa koga zanima neka pogleda kakav se tenis igrao.

 

A Federer vs Safin i Federer vs Nalbandijan i meni licno Federer vs Tipsa (jbg :D ) sa AO bih stavio u top 10 meceva koje sam gledao, pre mnogih "epskih okrsaja" Nadala i Djokovica. Mada je nekoliko meceva 2011. izmedju njih dvojice ponudilo nesto sto ce tesko biti dostizno u dogledno vreme u tenisu.


Edited by McLeod, 16 September 2015 - 13:53.


#2150 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 16 September 2015 - 13:59

Ja nikad nisam potencirao tu pricu o slaboj eri. Jer je bezvezna. Ali ...

 

E, ovo "ali" je problem. To jest, oni beskonacni redovi teksta koji dolaze posle tog "ali". :lol+:



#2151 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 16 September 2015 - 14:03

Naravno da si potencirao, malopre si na pisao na drugom topiku "Kad povučemo crtu na kraju karijere Djokovića videćemo da je osvojio slemove zbog pada Nadala i Feda"

Kako te bre nije sramota ?

Razbucao Nadala dok još bio u formi, ubio ga 2011. na šljaci kao mače iako je Nadal razbijao a ovamo veličaš GS-ove protiv Roddicka koji iz bekhenda ne može da napravi winner ili ozbiljniji udarac protiv Stephen Hawkinga.

Još tvrdiš kako nisi potencirao tu priču o slabijoj eri. Zajebi više da pokušavaš da vredjaš drugima inteligenciju sa tim pokušajima perfidnog farbanja. Ružno je i bezobrazno.


Edited by BarbadosBorn, 16 September 2015 - 14:04.


#2152 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 16 September 2015 - 14:04

Naravno da si potencirao, malopre si na pisao na drugom topiku "Kad povučemo crtu na kraju karijere Djokovića videćemo da je osvojio slemove zbog pada Nadala i Feda"

Kako te bre nije sramota ?

Razbucao Nadala dok još bio u formi, ubio ga 2011. na šljaci kao mače iako je Nadal razbijao a ovamo veličaš GS-ove protiv Roddicka koji iz bekhenda ne može da napravi winner ili ozbiljniji udarac protiv Stephen Hawkinga.

Još tvrdiš kako nisi potencirao tu priču o slabijoj eri. Zajebi više da pokušavaš da vredjaš drugima inteligenciju sa tim pokušajima perfidnog farbanja. Ružno je i bezobrazno.

 

Nema zbog cega da me bude sramota jer je to odgovor na "argument" o Federerovoj slaboj eri. Samo kazem da ako prihvatimo te argumente i napravimo paralelu, trenutno smo u slabijoj eri od te. Objektivno. A ti vreci koliko hoces.

 

I jasan sam bio da pricam o post 2011.



#2153 Goca_64

Goca_64
  • Members
  • 312 posts

Posted 16 September 2015 - 14:13

Kako te bre nije sramota ? 

 

:rotflmao:  :rotflmao:  :rotflmao:

 

Naravno da nije... isto ce tvrditi sve do kraja bivstvovanja na ovom forumu  :lol+:



#2154 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 16 September 2015 - 14:13

Ja ti samo kažem da treba da se pojavi neko podjednako bezobrazan kao ti da ti svaki dan kljuca nad glavom "Jebeš RG Federera kad je morao da se moli da neki Soderling poludi inače bi ponovo u finalu se mučio za 3 gema u celom meču protiv Nadala. Da taj dan Soderling nije poludeo nikad RF nikad to ne bi osvojio"
Treba neko da ti kljuca nad glavom da je RF plakao što kupi tanjire a ne bokale, pošto se naviko da tanjire ostavlja Rodiku i Hjuitu koji ni sami nisu verovali da ikad mogu da ga dobiju. Pa mukici mnogo teško palo što se pojavio neko kome neće da padnu gaće kad ga vidi, i ko je spreman da ga teroriše nekoliko sezona na svim podlogama.



#2155 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 16 September 2015 - 14:29

Ja ti samo kažem da treba da se pojavi neko podjednako bezobrazan kao ti da ti svaki dan kljuca nad glavom "Jebeš RG Federera kad je morao da se moli da neki Soderling poludi inače bi ponovo u finalu se mučio za 3 gema u celom meču protiv Nadala. Da taj dan Soderling nije poludeo nikad RF nikad to ne bi osvojio"
Treba neko da ti kljuca nad glavom da je RF plakao što kupi tanjire a ne bokale, pošto se naviko da tanjire ostavlja Rodiku i Hjuitu koji ni sami nisu verovali da ikad mogu da ga dobiju. Pa mukici mnogo teško palo što se pojavio neko kome neće da padnu gaće kad ga vidi, i ko je spreman da ga teroriše nekoliko sezona na svim podlogama.

 

Ja nikad nisam ni trubio da bi Federer osvojio taj RG da nije bilo Soderlinga. Da li bi nekad osvojio kasnije, to ne znamo. To sto je tad plakao, plakali su i neki drugi, pa nista.

 

A to opet nema nikakve veze sa tenisom kao igrom i opet promasujes citav fudbal kao i uvek.

 

Vise me i ne iznenadjujes, stvarno ti cestitam na talentu da ama bas nikad nemas poentu, i to treba znati.



#2156 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 16 September 2015 - 14:42

Stvarno svasta reci za  coveka da se izgubio tokom godina kada je bio prvak sveta pa jel se vi citate?

Da, ali broj slemova...

Koliko slemova je imao "najbolji" u tom periodu? Sto neko drugi nije bio prvak ? :twak:

 

dobro svi odustaju koliko vidim sa topika samo Mek i Boxy ostaju, to ce valjda onda da znaci da je Feki pobedio na USO

:lol:



#2157 drvoprvo

drvoprvo
  • Members
  • 2,313 posts

Posted 16 September 2015 - 15:17

Saznao sam nešto novo-da je Djokovićeva igra i njegov gameplan 2007/8-me ličio na Federerovu.



#2158 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 16 September 2015 - 15:19

Neumorni ste :hail: a ja neiskusno pomislila da je rasprava završena sinoć :ajme:



#2159 joakimvitriol

joakimvitriol
  • Members
  • 3,313 posts

Posted 16 September 2015 - 15:26

Stvarno svasta reci za  coveka da se izgubio tokom godina kada je bio prvak sveta pa jel se vi citate?

...

pa da ali da je tada izmišljen SABR novak sigurno ne bi bio prvi ili da je rodžeru BH bio neprobojan kao što je danas ili da je Žoao Souza tih godina bio 100% u tenisu ili da je došlo do kraha novakovih deonica na berzi pa da nije imao para da kupi reket ili da su vanzemaljci okupirali planetu i ustavom zabranili tenis jer kod njih to nije nobl sport.


Edited by joakimvitriol, 16 September 2015 - 15:26.


#2160 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 16 September 2015 - 15:58

pa da ali da je tada izmišljen SABR novak sigurno ne bi bio prvi ili da je rodžeru BH bio neprobojan kao što je danas ili da je Žoao Souza tih godina bio 100% u tenisu ili da je došlo do kraha novakovih deonica na berzi pa da nije imao para da kupi reket ili da su vanzemaljci okupirali planetu i ustavom zabranili tenis jer kod njih to nije nobl sport.

idi bre covece :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: