Jump to content


Photo
- - - - -

Fear The Walking Dead(2015-)


  • Please log in to reply
105 replies to this topic

#31 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 08 September 2015 - 08:31

Dopada mi se kako je krenula serija i kako prica napreduje, drugaciji je pristup u odnosu na WD, mada je to ono sto privlaci gledaoce.

Istina, ne kapiram sta nekima znaci "iritantna glumica/glumac", al ocigledno mnogi pristupaju veoma ozbiljno tv serijama. :kece:

 

Elem, da pitam one upucene posto i u ovoj seriji o apokalipsi ne vidimo sta se zaista dogodilo tj inicijalna tacka zaraze. Ima li neka prica za to vezana (da ne listam po temi) ?


  • 0

#32 Ecio94

Ecio94
  • Members
  • 110 posts

Posted 10 September 2015 - 17:44

Evo,odgledah i ja konacno ove dve epizode.Po meni,vrlo dobra pilot epizoda,druga jos bolja,imam osecaj da ce ovo biti bolje od TWD.Samo neka nastave ovim tempom i imace moju paznju.Sto se tice glumacke ekipe,takodje odlicno,glavna glumica mi je ok,ne kapiram zbog cega pojedince iritira.Onaj klinac narkoman mi je sjajan.Sve u svemu totalno drugaciji pristup u odnosu na TWD i to mi je bas drago.
  • 0

#33 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 11 September 2015 - 09:17


Elem, da pitam one upucene posto i u ovoj seriji o apokalipsi ne vidimo sta se zaista dogodilo tj inicijalna tacka zaraze. Ima li neka prica za to vezana (da ne listam po temi) ?

 

Jos jedared, pa ako neko moze da mi da odgovor.

 

Dravote, mozda ti?


Edited by Manoly, 11 September 2015 - 09:18.

  • 0

#34 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 11 September 2015 - 23:42

To nije pominjano, i fokus nece biti na tome.

A posto nema konkretnog odgovora, bar su dali nagovestaj.

Kad Travis predaje Dzeka Londona, pa zavrsava predavanje sa u borbi izmedju coveka i prirode, priroda uvek pobedjuje, to bi trebalo da nam kaze da je virus potekao iz prirode i da planeta nece dopustiti da je unistimo, vec ce ona unistiti nas.


  • 3

#35 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 15 September 2015 - 16:24

Treca epizoda je zbunjujuca, bar meni, sto se tice atmosfere.

Sve deluje pomalo nerealno. Likovi nikako da popricaju medju sobom o tome sto se desava,

previse je haosa a premalo njihove zelje da se dodje do informacija, kao da ne postoje mediji,

vlada, kao da nemaju drugih prijatelja I poznanika osim najblize porodice koje bi trebalo kontaktirati.

Shvatam da je izuzetno tesko realno predstaviti bilo kakav distopijski scenario u fazi urusavanja

drustva, ali nije delovalo bas ubedljivo.

Izrasta u poor mans TWD.


  • 1

#36 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 15 September 2015 - 18:29

slazem se...prerano je da se neko odluci na korak da zarazenog oslobodi muka( cekicem po tintari)


  • 0

#37 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 16 September 2015 - 14:51

Treca epizoda je zbunjujuca, bar meni, sto se tice atmosfere.

Sve deluje pomalo nerealno. Likovi nikako da popricaju medju sobom o tome sto se desava,

previse je haosa a premalo njihove zelje da se dodje do informacija, kao da ne postoje mediji,

vlada, kao da nemaju drugih prijatelja I poznanika osim najblize porodice koje bi trebalo kontaktirati.

Shvatam da je izuzetno tesko realno predstaviti bilo kakav distopijski scenario u fazi urusavanja

drustva, ali nije delovalo bas ubedljivo.

Izrasta u poor mans TWD.

 

 

Ne uključuj "The strain", tamo zombiji zauzeli pola sveta, još nikome ništa nije čudno :D


  • 0

#38 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 16 September 2015 - 15:25

dajte neki link za torrente...ja ne mogu nista da nadjem osim prve epizode....


  • 0

#39 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 16 September 2015 - 16:33

Ne uključuj "The strain", tamo zombiji zauzeli pola sveta Njujorka, još nikome ništa nije čudno :D

You Strigoi  :D


Edited by kronostime, 16 September 2015 - 16:34.

  • 0

#40 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 17 September 2015 - 04:59

dajte neki link za torrente...ja ne mogu nista da nadjem osim prve epizode....

 

probaj eztv


  • 0

#41 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 17 September 2015 - 05:15

dajte neki link za torrente...ja ne mogu nista da nadjem osim prve epizode....

https://eztv.ag/show...e-walking-dead/


  • 0

#42 DMX

DMX
  • Members
  • 14 posts

Posted 17 September 2015 - 15:46

Pozdrav, 

 

Novi sam na forumu i odlučio sam se registrirati zbog teme o Walkerima, zbog ''spinoff teme'' a i one TWD ''oriđiđi teme''  :thumbs:

da se uključim u diskusiju jer sam veliki fan Roberta Kirkmana, njegovog stripa TWD a samim tim i serija.

Toliki sam fan da u slobodno vrijeme uređujem neki kao blog-sajt sa raznim informacijama, linkovima za download i slično vezanim za ''svijet walkera''

 

TWD i FTWD  a odnedavno imam i saradnicu koja piše Recenzije . Sve je to kao neki hobi jer volim da se na jednom mjestu može naći sve vezano za određenu temu. 


  • 0

#43 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 17 September 2015 - 17:07

Pozdrav, 

 

Novi sam na forumu i odlučio sam se registrirati zbog teme o Walkerima, zbog ''spinoff teme'' a i one TWD ''oriđiđi teme''  :thumbs:

da se uključim u diskusiju jer sam veliki fan Roberta Kirkmana, njegovog stripa TWD a samim tim i serija.

Toliki sam fan da u slobodno vrijeme uređujem neki kao blog-sajt sa raznim informacijama, linkovima za download i slično vezanim za ''svijet walkera''

 

TWD i FTWD  a odnedavno imam i saradnicu koja piše Recenzije . Sve je to kao neki hobi jer volim da se na jednom mjestu može naći sve vezano za određenu temu. 

http://striputopija....en-mrtvima.html

;)


  • 0

#44 Ecio94

Ecio94
  • Members
  • 110 posts

Posted 21 September 2015 - 16:16

4 epizoda je mnogo dosadnaaa
  • 0

#45 DMX

DMX
  • Members
  • 14 posts

Posted 21 September 2015 - 22:29

Epizoda 1.04 FearTWD
 
Spoiler
 
A sad bacimo pogled na iduću epizodu
 
ZAVIRIMO U EPIZODU - Epizoda 1.05 - FearTWD
 

  • 0