Jump to content


Photo
- - - - -

No video Input problem


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
3 replies to this topic

#1 Sveta

Sveta
  • Members
  • 1 posts

Posted 04 August 2015 - 12:32

Imam problem,krenem da igram igru na racunari,igram je nekih 15-20 min,i odjednom mi se ugasi monitor i pise no video input.Ugasim racunar i upalim ga i krenem opet da igram i opet mi se ugasi.A kada radim nesto drugo npr. surfam internetom,gledam filmovi i sl. onda je sve uredu,jedino kad igram igre onda mi se to desava.Ako znate sta je problem napisite,ne razumem se bas mnogo u racunare.



#2 tomas.hokenberi

tomas.hokenberi
  • Members
  • 4,349 posts

Posted 04 August 2015 - 19:17

Koja grafička je u pitanju, koji monitor koristiš, kako su povezani (D-SUB, DVI, HDMI, ...), pod kojim operativnim sistemom radiš? A pomogle bi i ostale specifikacije računara, kao i podatak o kojoj igri se radi.  Ovako na prvu loptu deluje da igra pokušava da izabere neki nepodržani video mod (npr. rezoluciju koju tvoj monitor i/ili grafička ne podržavaju). Probaj da u podešavanjima igrice postaviš konzervativne vrednosti grafičkih parametara (npr. max 1024x768) ako to igra podržava.



#3 Gorcin

Gorcin
  • Banned
  • 546 posts

Posted 25 August 2015 - 18:55

pregrevanje graficke



#4 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 28 August 2015 - 14:04

...

 

Tako je to kad se kupi neodgovarajuci comp.

Uzme se nesto 'povoljno' pa se krene sa najzahtevnijim - zestokim igricama.

 

Integrisana kartica / lose kuciste / lose hladjenje / prejaki parametri koji nadilaze graficki procesor i sl.

Ljudi koji hoce da igraju zestoke igrice moraju da butu spremni da za to plate vece pare.

 

Prosla su vremena budzenih fica 'za reli'.

Doduse, posto su samo igrice - nije ni steta.

 

To je samo poveci gubitak vremena.

 

...