Jump to content

Photo
- - - - -

Pitanja o svemu i svačemu

• Please log in to reply
84 replies to this topic

#76 mrd

mrd
  • Members
  • 17,991 posts

Posted 28 July 2018 - 19:22

Imam vozacku vise od 14 godina, kao i svoj auto naravno, jednostavno ne zelim da stresiram ljude jer kao sto rekoh za sve ove godine nemam niti jednu kaznu, a ne zivimo zajedno, prijavljen sam i dalje na toj adresi...
Iskreno receno ni ova kolicina mi nije jasna, popio sam jedno pivo, ali nazalost pre samog sedanja u auto...
Tvoja pouka je na mestu, i posle ovoga definitivno vise ni to jedno pivo necu piti kad sam za volanom...

Ako je neko imao iskustva sa placanjem tih mandatnih kazni bio bih zahvalan na odgovoru.

Nemoj da pijes pre nego sednes za volan. Drugo, ako je jedno pivo u pitanju, onda je instrument bio pokvaren. Sto se tice kazne, ako ti je policajac rekao da platis kaznu, onda to uradi i verovatno nece biti drugih konsekvenci.

Zovi taxi, pogotovo ako imas porodicu!

Ziv bio! :heart:

• 0

#77 Kinik

Kinik
  • Members
  • 41,840 posts

Posted 19 August 2018 - 11:15

...

Attached File  challenger 2.jpg   115.4KB   2 downloads

>> ... Rather than the original Ford 427s, the restored Challenger 2 is powered by a pair of dry block nitro-fueled Hemi V8 engines in an all-wheel drive configuration. Overall horsepower has more than doubled, going from 600 front engine and 1200 rear engine to an even 2500 per. Twin three-speed gearboxes link the two engines together and counterbalance output, a marked improvement over the original “split gas pedal and Mickey’s intuition” mechanism. The front of the car houses two 30 gallon aluminum fuel tanks that hold just enough nitromethane for one full speed pass. The total curb weight approaches 5200 lbs. ... <<

...

• 0

#78 redstar

redstar
  • Members
  • 1,169 posts

Posted 23 September 2018 - 12:54

cao svima, zanima me da li neko moze da mi kaze kolika je ukupna povrsina spoljasnjosti fiat punta (zastave 10), jer hocu jedan takav da oblepim stikerima kao rodjendansko iznenadjenje, da znam koliko mi listica treba... :)
  • 0

#79 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,448 posts

Posted 23 September 2018 - 12:59

Da nisi zvezdas dao bih ti potpun odgovor, ovako samo formula da se malo mucis da izracunas sam: (duzina x visina (od saitne do krova) - 20%) x 3

• 0

#80 redstar

redstar
  • Members
  • 1,169 posts

Posted 23 September 2018 - 13:03

da ti ne radis za microsoft? posto i oni daju odgovore koji su tacni, a beskorisni...
  • 0

#81 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,448 posts

Posted 23 September 2018 - 15:24

tako sam i pretpostavio, ne mozes ni tako jednostavnu jednacinu da resis ali vazno je da je (zvezda. partizan, sta god,,,) u srcu!

Edited by Ibiza, 23 September 2018 - 15:26.

• 0

#82 mrd

mrd
  • Members
  • 17,991 posts

Posted 23 September 2018 - 20:08

Samo zbog toga što navijaš za zvezdu linkhttps://www.google.c...d=1537729514976

Sent from my SM-G950U using Tapatalk
  • 1

#83 Squabbit

Squabbit
  • Members
  • 4,927 posts

Posted 25 September 2018 - 18:18

Pa jbm mu misha je l bitno kako se "zove" co'ek?

ili pomozi ili nemoj

• 0

#84 Kinik

Kinik
  • Members
  • 41,840 posts

Posted 25 September 2018 - 20:43

...

Taj co'ek, pre nego je nesto napiskarao na 4umu (po mom mislenju - poprilicnu bedastocu) trebao je da malo drlja po Net-u, gde bi nasao sve informacije koje mu trebaju, a ne da se ponasa gotovanski - dajte mi informaciju, ako moze pod odma!

:ajme:  

Jednostavno receno - nema on para za te 'navijacke' egzibicije.

Neka pogleda cenu stikera - ima povrsinu slicnog auta, sto mu je ljubazno dao nik Mrd, pa onda vidi povrsinu jednog stikera po izboru, izracuna i dobije cenu 'da sve oblepi'. Valjda zna cetiri racunske operacije?!

;)  

I neka pogleda zakon sta kaze oko 'stikera'?

Vrsi li neki komercijalni prevoz / prijavljeno vozilo na firmu / 'sportsko / takmicarsko' vozilo i sl.

Oni na tehnickom su bas mnogo ljubazni, mogu ocas posla da ga vrate da uz pomoc fena pazljivo skine sve (ne osteti boju!) - tek onda bi se ubedio koliko mu je ideja pametna i koliko zasluzuje 'pomoc'.

A ako misli da oblepi auto (bilo ciji) nekim 'navijackim' stikerima, pa naidje grupa iz suprotnog tabora ... to ce zaista biti 'rodjendansko iznenadjenje'!

:twak: 

Po svemu sudeci to je jedna apsolutno promasena ideja.

:wacko:   

...

• 0

#85 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,410 posts

Posted 29 October 2018 - 11:04

:lol+:

https://www.polovnia...0-v6-spresretac

Sad cu da ga zovem..."“batice, koja ti je zadnja cena za kes brate?” 

• 1