Jump to content


Photo
- - - - -

Pitanja o svemu i svačemu


  • Please log in to reply
85 replies to this topic

#61 lokarda

lokarda
  • Members
  • 2,255 posts

Posted 04 November 2017 - 12:48

svega ima

 


  • 0

#62 MilošT

MilošT
  • Members
  • 149 posts

Posted 28 January 2018 - 18:56

Koji auto uzeti do 5k evra?

Razmišljao sam o Citroenu C4,ali možda postoji nešto bolje za te pare?
  • 0

#63 Atreid

Atreid
  • Banned
  • 8,210 posts

Posted 28 January 2018 - 21:34

Koji auto uzeti do 5k evra?

Razmišljao sam o Citroenu C4,ali možda postoji nešto bolje za te pare?

 

Pa sta nadjes od Francuza u zavisnosti od godista, uz Citroen mozes gledati i Peugeot i Renault. To ti je najbolji odnos cijena/kvalitet. Gledaj ako mozes da auto bude uvezen iz Holandije.


  • 0

#64 ras kass

ras kass
  • Members
  • 7,285 posts

Posted 29 January 2018 - 13:49

Koji auto uzeti do 5k evra?

Razmišljao sam o Citroenu C4,ali možda postoji nešto bolje za te pare?

 

C4 je na glasu kao auto koji se cesto kvari i koji je skup za odrzavanje. Za te pare bih pre uzeo Fiat Bravo, 1.6 ili 1.9 dizel.


  • 0

#65 MilošT

MilošT
  • Members
  • 149 posts

Posted 29 January 2018 - 21:54

C4 je na glasu kao auto koji se cesto kvari i koji je skup za odrzavanje. Za te pare bih pre uzeo Fiat Bravo, 1.6 ili 1.9 dizel.


Drugar ima C4 već dve godine.Uzeo je polovan i nikakvih problema do sad nije imao.Nije loš ni ovaj Bravo.

Hvala.
  • 0

#66 Squabbit

Squabbit
  • Members
  • 5,532 posts

Posted 31 January 2018 - 21:36

Ford Crown Victoria? ...... izmedju ostalog i vrlo chest policijski auto ....... ide on kao taxi i milion kilometara, dva ...... pretpostavljam da znash i koliko to troshi?

 

ahahaha sa zakasnjenjem da odg, ma znam imaju ovi 2011 sa flex fuel motorom, mogu da izvuku oko 20-23 mpg kombinovano..

 

Vozio sam 1 Crown Vic (sa sve push bar-om napred, svi se sklanjaju na freeway-u, pogotovo nocu) kad sam stigao ovde i zaljubishka sam se.. :) :)

Samo im se skine air suspension i stave obice opruge i milina..
 


Edited by Squabbit, 31 January 2018 - 21:37.

  • 1

#67 Sobchak

Sobchak
  • Members
  • 1,754 posts

Posted 08 February 2018 - 20:18

Planiram ovog mjeseca u Beograd po prvi put sa svojim autom.

Moram da idem na drugi kraj grada, Mirijevo.

 

BG je čuven po svojim saobraćajnim gužvama pa me zanima kad je najbolje vrijeme da se uputim da to izbjegnem?!

Noću ne volim da vozim.

Pretpostavljam da su najveće gužve ujutro i popodne oko 15.00 ili 16.00 kada se ljudi vraćaju sa posla.


  • 0

#68 Squabbit

Squabbit
  • Members
  • 5,532 posts

Posted 10 February 2018 - 00:06

izbegavaj 5ak.. nisi se mogao izvuci iz guzve pa da si Niki Lauda..

Mozda se nesto promenilo u zadnjih 2 godine.. :) :)


  • 0

#69 ilke_etf

ilke_etf
  • Members
  • 942 posts

Posted 09 April 2018 - 21:51

po novom zakonu o prekršajima, koji je stupio pre par dana na snagu,  koja je kazna za preticanje dva vozila preko pune linije? 


  • 0

#70 L0shMi

L0shMi
  • Members
  • 2,062 posts

Posted 28 April 2018 - 09:42

Su počeli merenje od rampe do rampe na autoputu? Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
  • 0

#71 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 28 April 2018 - 15:31

po novom zakonu o prekršajima, koji je stupio pre par dana na snagu,  koja je kazna za preticanje dva vozila preko pune linije? 

Dva vozila su kolona I to je jakooo tezak prekrsaj. Mislim da te odvedu u zatvor I drze te u samici samo na vodi I suvom hlebu onoliko dana koliko si vozila, iz kolone, obisao.


Edited by Ibiza, 28 April 2018 - 15:32.

  • 0

#72 Nano

Nano
  • Members
  • 2 posts

Posted 28 July 2018 - 18:04

Pozdrav svima,
naduvao sam 0.45, policajac mi je rekao da uplatim 5000 RSD u roku od 8 dana na uplatnicu koju mi je dao.
Ono sto me interesuje je da li meni dolazi bilo sta na kucnu adresu, cak i u slucaju da to platim u roku 8 dana?
Znaci makar to bila i samo potvrda o placanju, bilo sta?
Ne bih voleo da stresiram ukucane saznanjem da sam napravio ovaj prekrsaj (inace prva kazna u zivotu)... icon_sad.gif 

Hvala unapred na odgovoru!


  • 0

#73 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 28 July 2018 - 18:13

Lepo si poceo, ni manje , ni vise nego si se "napio". Gde je nevezivanje pojasa, pogresno parkiranje, ne placanje parking...? Sto se mene tice, treba roditelji da ti vide I kaaznu I uzmu kola dok se ne opametis. Pijandure ubijaju neduznje ljude. Manje, vise sto I sebe ubiju.


  • 1

#74 Nano

Nano
  • Members
  • 2 posts

Posted 28 July 2018 - 18:36

Imam vozacku vise od 14 godina, kao i svoj auto naravno, jednostavno ne zelim da stresiram ljude jer kao sto rekoh za sve ove godine nemam niti jednu kaznu, a ne zivimo zajedno, prijavljen sam i dalje na toj adresi...
Iskreno receno ni ova kolicina mi nije jasna, popio sam jedno pivo, ali nazalost pre samog sedanja u auto...
Tvoja pouka je na mestu, i posle ovoga definitivno vise ni to jedno pivo necu piti kad sam za volanom...

Ako je neko imao iskustva sa placanjem tih mandatnih kazni bio bih zahvalan na odgovoru.
 


  • 2

#75 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 28 July 2018 - 18:45

Imam vozacku vise od 14 godina, kao i svoj auto naravno, jednostavno ne zelim da stresiram ljude jer kao sto rekoh za sve ove godine nemam niti jednu kaznu, a ne zivimo zajedno, prijavljen sam i dalje na toj adresi...
Iskreno receno ni ova kolicina mi nije jasna, popio sam jedno pivo, ali nazalost pre samog sedanja u auto...
Tvoja pouka je na mestu, i posle ovoga definitivno vise ni to jedno pivo necu piti kad sam za volanom...

Ako je neko imao iskustva sa placanjem tih mandatnih kazni bio bih zahvalan na odgovoru.
 

Drago mi je da to kazes. Zelim ti dug zivot I da uzivas u voznji kao sto ja uzivam.


  • 3